"Korkarım ki bir gün teknoloji, insan etkileşiminin önüne geçecek ve aptal bir nesil ortaya çıkacak."

bu sözü bugün daha iyi anladım arkadaşlarla buluştuk hepsinin elinde telefon güya konuşmak için buluştuk ama hepsi mesajlaşıyordu karsıdan bakınca birer aptal gibi duruyorlardı bunu farkettm herseyin bir sınırı var birsey soruyorsun salak salak yüzüne bakıyorlar dinlemyorlar çnkü mesajlaştıkları kişiye hayatını adamışlar ben böyle olmadım hiç bir zaman olmicamda sizce de saçma deglmi ? ayrılınca gelip bana yanıyorlar sonra ..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• teknoloji gerçekten asosyal bir dünya yaratmaya başladı. yüzyüze konuşmayı kimse tercih etmiyor artık belki de başaramıyorlar. arkadaşlarınızla eğlenmeye çıkıyorsunuz konuşup eğlenmek yerine o anı yaşamak yerine herkes telefonuyla ilgileniyor. mesajlaştıkları kişi daha önemli olduğu için de olmuyor bu genelde.

0|0
    0|0
    • ama çok sacma öncelikle karşındaki insana saygın olmalı arkadşmlı merdivenden iniyorum arkama bakıyorum kız yok geri gidiyorum merdiven basında mesj çekiyo çıldırasım geliyor

• bazen insanlar yüzyüze ki iletişimdeki gerginliği atmak için de telefona sarılır.

Erkekler Ne Diyor 2

• senin kimsen yok ondan öyle görebiliyorsun olayı senin de mesajlasacan kişi olsa onların arasına katılacaksın olmayacam deyip de kendini kandırma :D

0|0
    0|0
    • ya hayır tamm bana da mesj geliyo sonra cevap veriyorum arkdşlarımın yanındaym diyip bir insanın karşısındaki insana saygısı olması gerekiyor

• onlar icin önemli olan telde mesajlastıgı kişiler demek ortamda olanlar degil seninse tam tersi. simdi bana olmayan kız arkadasım mesaj atsa sasırım kim bu lan diye :D ama olmus olsa da atsa önemli birseyse onunla ilgilenirim ama önemsiz sonra cözülecek bir durumsa müsade alırım senin dedigin gibi sonra konusalım diye ortamı bozmam. Eger ortamdakilerle zoraki orda bulunmuyorsam umarım anlatabilmişimdir :)

• Ahh Albert ahh :D Adam büyük adammış :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• teknolojinn yaptıgı sadece aptallık değil ahlakıda fena bozdu bence...

0|0
    0|0
Yükleniyor...