Birleşemeden ayrıldık ama....

Arkadaşlar merhaba; 6 senedir tanıdığım bir bayan vardı, son 3 senedir de bir ilişkisinin olduğunu biliyordum. fazla muhabbetimiz yoktu ama, bu yılbaşı ile başlayan güzel bir sohbetimiz oldu. ben ciddi düşünmeye başladım, 2 ay çok güzel geçmişken, 3. ay bana çok soğuk davranmaya başladı. sebebinin ise, eski erkek arkadaşının tekrar arayıp birlikte olmak istemiş olmasını tahmin etmiştim ki öyleymişte. ben bir cevap bekliyordum. martın son günü görüştüğümüzde bana olmaz dedi ve sebebinin de eski erkek arkadaşının kafasını karıştırdığını söyledi. Ben kafasını toparlamasını bekleyebilirdim ama bana " senle telefonda konuşurken senin sesini alıyorum fakat o gözlerimin önüne geliyor" dedi. bana çok ağır geldi bu laf. demediğimi bırakmadım ama onu hala daha seviyorum. benim için gecemin uykusu sabahımın güneşi oldu. onunla tekrar konuşmak istiyorum ama o akşam ki lafı aklıma geliyor ve vazgeçiyorum ama kendi kendimi de yiyip bitiriyorum. ne yapmalıyım yaa :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• son 3 senedir bir ilişkisi varsa zaten o kişiyle ciddi düşünmüştür ve ayrıldıgındada kolay unutamaz.yani sen ona nekadar yaklaşsan beklemek istesen bile onun aklında hep o olacaktır.bir de erkek arkadaşı tekrar geri dönmek istemiş resmn kızın cenzesi var gibi bişey.insanın okadr kafsı karışıo ki mantığıyla kalbi arasında savaş verio ve bunu birkaç günde aşmasını bekleyemezsn.tabi sana söylediğide sana çok ağır gelmiş ama en azından sana dürüst davranmış bunu düşün.eğer aramak istiosan ara ve yanında ol derim sana.kafasını toparladığında yani duygularını tartıp ne yapmaya karar verdiğinde hem kendini unuttrmamış olursun hemde biraz gözünde olursun senn için olumlu olabilr.en sonunda kızın kimi seçeceğini görüceksin zaten

0|0
    0|0
    • onunla ayrılalı 6 ay kadar olmuştu ben konuşmaya başladım işte, ama daha en baştan niyetimin doğrudan evlenmek olduğunu söylemiştim. buda bana ısındı çabucak, hatta ne zmn evleniriz, keşke şimdi nişanlı olsaydık, düğünü nerde yapardık gibi konuşmalar hemen her gün oluyodu. hatta o kadar çok süpriz yapıyodumki ona, her seferinde ben sana layık değilim diyip ağlıyodu. ama eski erkek arkadaşı aradıktan sonra, sanki her kelimem her yaptığım batar gibi oldu. şimdi ise aramaya korkuyorum

• laf atmasan bile seni gördüğündeki tavır ve davranışlarını gözlemleyebilrsin.bu onun hakkında azda olsa fikir sahibi olmanı sağlar vede kesinlikle onu görünce görmemezlikten gelme bnce belki bir iki ters hareket yapar ama sonra yapmamaya başlar dikktini çekersn

• sonrasında benden bıkmazsa iyidir artık yeter demesinde, ama senin önerilerini dikkate alcam teşekkür ederim çook saol

Kızlar Ne Diyor 2

• Vazgeçmekten başka çare var mı ? zorla kendini sevdiremezsin .

0|0
    0|0
  • o eski ilişkisinden kendi vazgeçmedikçe bişey yaşayamazsınız zaten söledikleri yüzünden sende kuşku içinde olacaksın. hatta dost bile olmazsınız dicem abartı değil, dostlukla başlamamış çünkü çoktan seçmeli gibi olacak kız sürekli kafası karışcak vs. bence uzaklaş. o döner gelirse o zmanki duruma bakarsın bencede o zaman sen istemiyecek olursunda..şimdi ne kadar ikna etsen olmicak sorun çıktıkça diğer ihtimali hayal etcek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• baskasını bulunca düzelirsn. sen simdi onu günes uyku gözüyle gördügünden normal seyler onu onlara benzeten de sensin baskasını benzetecek olan da sensin. hani 3 5 yıl beraber olsanız da o sekilde ona o benzetmeleri yapsan anlarız deriz ki gercekten öyle simdi sadece bir alıskanlık kendini kandırma baska birsey degil. sen essek gibi peşinde bilin dısarda gezersen semer vuran da olur sana. kendini toparla silkelen ayaga kalk salla gitsin sana kız mı yok :D

0|0
    0|0
    • ya nasıl salla, kız hastanede biyolog, bizimde maşallah hastanede adamımız eksik olmuyo, ne zmn gitsem görüyorum, hani görmesem belki unutabilirm dicem ama, gözümün önünden somut olarakta gitmiyo ki

• başka birine mi yönel diyosun yani?

• yani zamanla onun yerini alır bir anda olmaz neden olmuyor diye de kendini veya ilişkini sorgulama yavas yavas

• böyle bir kız sana huzur vermez arkadaşım..alını kullan biraz vazgeç...

0|0
    0|0
  • Bırak gitsin, yoksa üzülen sen olacaksın.

Zaten bence o hiç gelmemiş.

0|0
    0|0
    • zaten o hiç gelmemiş... işte bu beni yıkan şey ya :(

• Kalır elbette. En azından benim başıma böyle bir şey gelse soru işaretinden bol bir şey kalmazdı aklımda.

• sende haklısın

Yükleniyor...