Kendi dış görünüşünüzü nasıl buluyorsunuz?

Kendinizi beğenir misiniz? Fiziksel ya da karakter olarak en çok beğendiğiniz yanlarınız neler?

0|0
21|32

En İyi Erkek Görüşü

• Karekter olarak fazla dürüstüm galiba kişilere karşı. Merhamet yönüm fazlasıyla war. eliştirmeye gelirsek kendimi, karşımdakileri istem dışı bazen laflarımla kırabiliyorum. bana normal gelen karşı tarafa normal gelemiyor olabiliyor. Biraz daha fazla EMPATİ yapabilmeliyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Kendimizi istedigimiz kadar begensek bile karşımızdakiler begenmedikten sorna pek bir esprisi kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Her zaman yeni şeyler ögrenmeye açık bir insanım, ayrica fiziksel olarakda kendimle barışıgım. arkadas canlısı bir insanım, gezmeyi severim, dogayı insanları.

0|0
    0|0
  • Yanaktan makaslığım ben halbusem

0|1
    0|0
  • Fiziksel olarak noterdamın kanburundan hallice sayılırım ...

Karakter olarakda en çok beğendiğim noktalarım sırasıyla çirkefleşmem iftiracı olmam mühtelif p.. likleri olağan üstü bir başarı ile gerçekleştirebiliyo olmam vs vs...

varmı benden iyisi :P

0|0
    0|0
  • 36 yaşında olup 28 yaş tahminlerine bayılıyorum :)hayatımda biri varken yeni tanıştığım birine hayatımda biri var diyecek kadar dürüst olmak kendime olan güvenime dahada bi özgüven veriyor.

0|0
    0|0
  • link

im a banana :D

0|1
    0|0
  • Kuru fasulye bile kendini beğenmese çatlarmış. Her insan az çok kendini beğenir..Ancak bazıları bunu çok abartıp çevresinde çok garip, gülünç durumlar yaratırken, öhöööö yani... Benim gibi bazı olgun, dolgun ve görmüş geçirmiş kesim daha mütevazi takılır..Ben kendimi sevecen, dost canlısı , aklı başında, iyi bir insan olarak görüyorum. Belkide tam tersiyim..." El elin aynasıdır.." ..Demişler...

0|0
    0|0
  • Beğendiğim yanlarım sıcakkanlı,cesur fiziksel olarak düzgün fizik yakışıklı yüzlü hem dışarısı hem ben beğenirim ama şu mutlu olma olayı aşktan yana fazla seçicilik ve tembellikten dolayı yok bilmiyorum böyle biriyim işte..Fazla keyif ve rahat düşkünüyüm kötü de bu heralde

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak kendimi beğenmem. Kötüde değilim ama.

Çevremdeki insanların yorumlarına bakacak olursam karakter olarak düzgün, güvenilir bir insanım.

Ruhsal, duygusal olarak acayip bir yapım var. Çok değişken ruh halim var. Bir günüm bir günümü tutmuyor.

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Fiziksel olarak kendimle dalga geçip hakaretler pöykürürüm.Karakter olarakta karşımdakine uyum sağlayabildiğimi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kendime yakışıklılık olarak 10 üzerinden 7.5 veririm.Kendimi çok seviyorum , tam evlenilecek biriyim , çok kendine güvenli ve çok dürüstlüğü seven biriyim.

1|0
    0|0
  • Fiziksel olarak beğenirim kendimi aslında hertürlü beğenirim tek kötü yönüm yorgun oldugumda saçmalıyor olmam :)

0|0
    0|0
  • Ehh... Aslında sevmiyorum tipimi fakat daha önce güzel tepkiler aldığım için burnum havada biraz. Çocukken çok pohpohladılar "sen çok can yakarsın" diye. Ama kıyamıyorum.

0|0
    0|0
  • Başka insanların benm hakkımda soylediklerine dayanarak genelde beyefendi ve sıcakkanlı birisi olarak lanse ederim . hattabi gün hoca beni dersin ortasında övmüştü feci utanmştım ertesi gün okula gitmemiştim

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak pek beğenmem ama karakter olarak beğenirim.

0|0
    0|0
  • Tam bir manyağım , dışarda çok sessizimdir içimi açtıklarımda bana benzemeye başlar özgüvenim ve cesaretim tamdır fiziksel olarak şu sıralar kendimi fena bulmuyorum :D

0|0
    0|0
  • Kendini çirkin bulan var mıdır ki ? çirkin olupda özgüveni ve başka özellikleriyle ağır basan çok karakter var etrafta ,

0|0
    0|0
  • narsistliğe yakın beğenim ve yüksek bir egoya sahiptim,gelip biri darmadağın edene kadar toparlanıyorum,eskiye dönüşüm yakındır.

0|0
    0|0
    • Eskiye donmesen de yasadiklarin seni egolarindan siyrilma noktasina getirse keske:( daha mutlu olursun

• eskiye dönmekden kasıt sadece egom değil yaşama isteğimdi,teşekkürederim,yeni felsefem sadece mutlu olmak mutlu etmek değil..

• Sorumu bu elbette beyeneceğim kendimi,aksi takdirde iç huzurumu sağlayamam.Kendimle barışık olmalıyım.

0|0
    0|0
  • evet kendimi çok beğeniyorum :)

baby face yüzümü çok seviyorum saçlarımı da, tek sıkıntım biraz fazla kilom onu da vereceğim inşallah azimliyim...

karakter olarak zaten bir meleğim :)

0|0
    0|0
  • ambalaj olarak beğenmesemde içerik olarak iyidir kereta..

1|0
    0|0
  • Hah oldu, 50 yıllık hayatı buradan sana 2 kelime ile anlatayım da tatmin ol emi ..

0|1
    0|0
    • yaw kaç yaşındasın sen bi karar ver ama hahahahhahhh

• 50 olsa ne olur, 18 olsa ne olur marlacım. Demek istediğimi anladın ama değil mi :)

• paylaşım için burdayız ya hepimiz sen de bi rahat ol artık diyorum sen anladın bunu di mi?:)

• Google'a samettam yazıyorum. Çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Megalomanım ben itiraf ediyorum :)

Ama çok tembelim o da olmasa iyide :)

0|0
    0|0
  • bayağı iyiyim...değer bilene tabiii...

0|0
    0|0
  • her şekilde beğenirim..kendini beğenmiş bir adamım zaten

0|0
    0|0
  • insan kendini begenmezse çatlarmış :D

kepçe kulalarım bile ayrı bir güzel :)))

0|0
    0|0
  • çok iyi niyetli olmama bazen kızıyorum.

0|0
    0|0
  • karakter olarak beğeniyorum fiziksel olarak beyenmiyom

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 21

• Beğenmiyorum .. çok tipsiz olduğumu düşünüyorum ...

0|0
    0|0
    • profildeki sensen sana katılıyorum baya bi tipsizmişsin:))

• ben cok cici bir kizim ya :D karakter olarak cana yakin, esprili ve arkadaslarima ve sevgilime karsi sadik olmami begeniyorum..

0|0
    0|0
  • süperim ben.

3|1
    0|0
  • fiziki olarak :çekiçi, hoş.

sevdigim yanlarım :düzgün istedıgını elde eden,espirili ve tuttgını koraran biriyiim :)

0|0
    0|0
  • begenırım severım cunku kendını sevmekle baslıyor hersey:)karakter olarak herkesle konusabılmem ve cok guzel laf sokmam:):)

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum. Biraz kilo versem iyi olacak ama. Ah.. canım pizza çekti.

0|0
    0|0
  • Fiziki açıdan fiziğimi beğeniyorum,fakat yüzümü çok çok beğeniyorum öyle de beğenilir zaten

Kişilik açısından Biraz bencil ve sinirliyim ama onun dışında pamuk gibi insanım :)

0|0
    0|0
  • fiziğimi de karakterimi de beğeniyorum

hele bazı günler tapasım geliyor kendime :d

en beğendiğim huyum mantıksal düşünmem, inatçı olmam

kendimle ilgili ekstra istiyeceğim tek şey biraz daha duygusal olabilmek

0|0
    0|0
  • Kendimi fiziksel olarak beğenmiyorum çok.Karakterimi severim ama açıkçası.Kararlı sert bir görüntüm var ama bunlar dünyaya güçlü görünmek için,öyle değilim aslında.

0|0
    0|0
  • insan kendini beğenmese çatlar ölürmüş... her insan içten içe kendini beğenir :))bitaneyim ben yaa :D:D

0|0
    0|1
  • Yoklukta giderim var.

1|0
    0|0
  • Kimisi sicakkanli der kimisi soguk nevale :/ ikisini de olmayi seviyorum

0|0
    0|0
  • Belim ince bu güzel. Çok iticiyim bunun haricinde. Karakter olarak özellikle de.

1|0
    0|0
  • idare ederim.

0|0
    0|0
  • sempatik ve uysal oldugumu sôylerler..bende kendimi sakin buluyorum.

0|0
    0|0
  • karakterim ruh haline göre değişiyor açıkcası :) kendimi güzel bulmuyorum çirkinim :(

0|0
    0|0
    • saçmalama :( herkes neden hep mükemmel olmak istiyor ki yaratılan belli bir algı var çünkü.

• Çekilmez buluyorum

0|0
    0|0
  • Fena sayılmam. Tam bir küçük hanımım :))

0|0
    0|0
  • kafam çok karışık ne düşündüğümü çözemiyorum çoğu zaman :)

0|0
    0|0
  • beğeniyorum uleyynnn :D eh işte

0|0
    0|0
  • Kendime aşığım. Lanet gitsin.

0|0
    0|1
Yükleniyor...