Fenerbahçe-Galatasaray derbisini kim kazanır?

Fenerbahçe-Galatasaray derbisi hakkında dusunceleriniz nelerdir? şahsen bir gs li olarak Gs nin yeneceğini sanmıyorum fener kazanır gibime geliyor siz ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
ŞAMPİYON G A L A T A S A R A Y ! EN BÜYÜK CİMBOM

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray kazanır fenerin şansı yok

3|3
    1|3
    • En fzla beraber kalır gibime geliyor yense super olur ama :))

• puhahahahaahh : )) süpersin arkadaşım :)) evt, olabilir :)

• diyosun...!

Kızlar Ne Diyor 12

• maç ne zaman kaçta

0|0
    0|0
    • haftaya oynanacak pazar günü 20:00 de

• kadıköyde galatasarıyın kazanması mümkün mü :D

0|4
    5|6
  • fenerbahçe kazanacak ...kazaanmalı!

2|1
    4|3
  • Galatasaray alır.Ne olursa olsun Şampiyon belli :) Fener 2. olmaya uğraşsın dursun:)

2|3
    1|4
    • : D Şampiyon G A L A T A S A R A Y !

• melis gs en son ne zaman aldı türkiye kupasını be? fb geçen sene aldı işte. hatta bu senede alacak.

• Ben yıllardan bahsetmiyorum.Genel başarılardan bahsediyorum.

• GALATASARAY'ım kazanır <3

Vee çekemeyen fenevliler dislike verir asdfghjkhgfdsdfg

2|2
    1|1
  • S A L A T A S A R A Y :)))))))

0|0
    2|2
  • beraberlik diyorum.

0|1
    2|0
  • Bence 3-1 Galatasaray kazanır.

0|1
    2|0
  • Hıı Gsliymiş. İnş.Galatasarayım alır.

2|1
    2|0
  • Berabere kalırlar :p

0|0
    3|2
  • KATİLSİN galatasaray !

0|0
    0|1
  • Fenerbahçe alır. geçen seneki istisna kaideyı bozmaz hadı bakalımm

1|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Fenerbahceliyim ve söylüyorum ; galatasaray'ın yarısı kadar top oynayamıyoruz.

5 yememizi istiyorum o maçta ancak bu sekilde kulübün aklı basına gelir belki.Sisirme topla önde basan ve mükemmel top ceviren takımı kim yenebilmis? Bu kafayla gidersek gs 25. sampiyonlugunu görür belki de ard arda.

4|1
    1|1
    • oooooooooo

• sana katılıyorum oyuncularımız galatasaraya göre çok kötü ama şunuda unutma

fener kadıköyde yenilmez.

• Fenerbahçede uefadan elenmenin verdiği bir demoralizasyon var ki bunu İ.b.b maçında gördük.Yarın Eskişehir ile çok önemli bir maça çıkacaklar.Ve pazar günü de Galatasaray maçı var.Hem mental olarak hem de fiziksel olarak çok yorgun Fenerbahçe.Galatasaray ise saraçoğlunda şampiyon oldu geçen sene ve şampiyon olarak da Saraçoğluna gidiyor.Galatasaray fiziksel olarak iyi durumda, mental olarak da Şampiyonluğun verdiği bir moral söz konusu.Galatasarayın başında Fatih Terimin olmaması bir eksi, Fenerbahçede ise Baroninin olmaması daha büyük bir eksi.Bir Galatasaraylı olarak tarihinin en stressiz Fenerbahçe maçına çıkacak olan Galatasarayı galibiyet için daha önce görüyorum.%50 Gs %30 Beraberlik %20 Fenerbahçe

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeliyim ama galatasaray kazansın diyorum. Sırf şu aziz defolsun ve aykut ta. şu bir halta yaramayan ... ( sen doldur orayı ) selçuk, orham şam, hasan ali ( bu kimse ), krasic gevuru, caner soyhası, tekir irtegün, m.topal, m.topuz, semih, meireles, yedek kaleci serkan, hatta as kaleci pala bıyık raki volkan, s..trsn gitsin diye gs kazansın. Ama fb 1-0 filan alır gibi geliyo. çünkü yenemezse, berabere bile kalırsa aykut ve aziz arkasına bakmadan kaçar. bu yüzden fb alır 1-0.

emre, stoch, ziegler, sow, gökhan gönül ve kuyt hariç defolsun hepsi hem de hemen.

0|0
    0|0
  • berabere biter

1|0
    1|3
  • ışıkları örtün geliyoruz

civardaki benzin istasyonu sahipleride o gün kilit vursunlar

5|2
    1|4
  • Cimbomum ALıcak insaaLLah .D

4|0
    1|2
  • üst biter kesin beraberlik gibi geliyo

0|0
    0|0
  • Galatasaray Türkiyedir.Tabi ki biz alacağız maçı!

2|0
    1|1
  • gs liyim ya fener kazanır ya da berabere kalır. formsuz sneijder bizi mahveder çünkü mücadele de etmiyor savunmada. fatih hoca da garanti oynatır belki skoru değiştirebilir diye. bildiğin kumar ne olacağı belli değil tam aslında.

0|1
    2|0
  • Beraberlik çıkar maçtan.

0|1
    2|0
  • kadıköyde fenerbahçe inanılmaz bir takım oyunu ile oynuyor ama galatasarayın son transferleride çok kritik ama yinede fener alır gibime geliyor en kötü berabere biter.

0|3
    2|1
Yükleniyor...