Kadının eline bakan erkekler

Olur ya kadın erkekten fazla kazanır ama bunu hiç dert etmez ayrıca ev için kadının parasına da ihtiyacı vardır. Kendi ihtiyacı olduğunda bile eşinin eline bakar.Bence bu erkeği çok fazla küçük düşürüyo kendisinden fazla para kazanmasını dert edenlerde boşanmaya kadar götürüyolar işi, siz bu konu hakkında ne düşünüyosunuz eşiniz sizden çok para kazansa sorun olur mu ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• olur. kadın ekonomik olarak özgürse havalı oluyor her zorlukta her problemde boşanmayı sözkonusu ediyor. bir gün evlendiğimde karım çalışırsa kuruşuna dokunmam diye düşünüyorum büyük konuşmayım da. kazancı kendinin olsun evin ve ailenin tüm ihtiyaçlarını ben karşılarım. kadın ev geçimine üç kuruş yardımcı olsa kırk yıl lafını yapar. lafını yapmasa da günü geldiğinde yüzüne vurur ilk fırsatta.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sorun olacaktır çünkü illa bir sinir sırasında laf çarptıracak ben de özellikle para konusunda hassasımdır asla kaldıramam.mesela bir hocamız lise yıllarımda dershanedeyken kocası askerden gelmişti iş bulamamıştı.tanıyordum kocasını da ortak tanıdıklarımız vardı.kadın derste konu nasıl geldiyse bilemiyorum ama evde de ben bakıyorum birine eve yemek götürmemi bekliyor tarzında bir şakamsı birşey yaptı adamı da tanıdığım için şok olmuştum.mesela bu tarz bir muhabbete hayatta gelemem.

birde kadınların elinde böyle birşey olacak bir kere bile bunu dile getirmeyecekler :D peh yok öyle bir dünya bence

0|0
    0|0
  • evet ego da varsa sorun olur

1|0
    0|0
  • Bana lafını yapmayacak yüzüme karşı boyna kalkmayacaksa no problem değilse bıraksın işi ben bakarım ona da kendimede ;)

0|0
    0|0
  • Ben kocasını çalıştırmayacak kadar gururlu bir kadın bulursam evlenirim

1|0
    0|0
  • Hani herşey eşiti kadınların çoğu çalışsada evde olsada bana yardım etsin falan filan söylenir iş maddiyata gelincemi eşitlik bozuluyor zaten bunu takan eş sevgili varsa en başta karşısındakiye beraber olarak yanlış yapmıştır.

0|0
    0|0
  • Çalışan adam iş bulur fazla yazmaya gerek yok bile

0|0
    0|0
  • no problem bnden daha cok kazanabilir.keske

0|0
    0|0
  • kadın düzgün karakterliyse ve bu konuyu günlük hayatta dile getirmiyosa problem olmaz benim için

0|0
    0|0
  • he he he bu erkeğin genince var bence her erkeğin gücüne gidebilir :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olmamalı oluyorsa da sorun aşta sevgidedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...