Bu erkekler neden böyle cevap verin bayanlar baylar

ks de sorular hep su tarzda erkek arkadasım herseyıme karısıyor sunu ıymeme ızın vermıyor cok kıskanc nedır bu allah askına yaa kızların sızın sacma kıskanclıklarınızdan cektıgı.Amacınız nedır sızın neden sevgılınızı kole olarak goruyorsunuz

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• öyle düşünme güzel bişey bu bence mutlu olman gerekirdi seni seviyor seninle ilgileniyor ondan başkası sana bakmasın paylaşaıyor işte seni sende biraz mantıklı düşün kendini gereksiz yere üzüyorsun sende evet de ne isterse biraz alttan al yaw kadınsın sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Cunku kasdettigin erkek grubu olan her erkek bilirki kendi yaptigi gibi diger erkekler de onun kadinina bakacak, ic gecirecek ve arzulayacak. Zikri neyse fikri de odur. Yetiskin bir insana karismak ve engelleyici davranmak kiskanclik degil saplantiliktir.

0|0
    0|0
  • ks de soru soranların sevgilileriyle alakalı böyle bir soru sormanın nedeni senin sevgilinin mükemmel olması mı

yoksa ahh ahhh nerdee olsa da yesek mi diyorsun

0|1
    0|0
    • benim sevgılım gercektnde mukemmel

• ne anlatıyorsun ne öneriyorsun ?

• kendını ezdrmesın neden ezdırıyokı kendını sonucta daha sevgılıler evlıykende ezdırmemelı ne olursa olsun kadın onun kolesı deıl

• Kızın bir göz atsa yanındakine kıyamet kopartırsınız, ohhh dekolte süper tüm erkekler baksın yanındaki de sünepe sünepe giy hayatım yakışıyor mu desin. Senin derdin bağcıyı dövmek üzüme karnın doymuş anlaşılan

0|0
    0|0
  • Toplum baskısından yılmış, bilinç altında namustan başka hiç bir şey olmayan embiryolar yetiştiriyorsunuz. Sonra efenim niye kıskançlar, bu nesilde bölyle geçecek bari siz çocuklarınızı biraz eğitmli yetiştirin .

0|0
    0|0
  • sevgilimi karımı istediğim gibi kullanırım, döverim söverim severim size ne? kadınlar köledir hep köle kalmalıdır.

0|0
    0|0
    • neden ole dusundugunu ogrenebılrmıyım

• bunu ciddiye alıp da eksileyen sazanlar olur diye düşündüm ama kimse eksilememiş :((

• ben alinmadim buna cunku boyle biri degilim..

0|0
    0|0
  • tam terside dogru. nerdesin? neden o kız fb'ne ekli

0|0
    0|0
  • Sorun erkeklerde değil, erkeği bu seviyeye getirende. İnsanları tepenize çıkarmayın.

0|0
    0|0
  • açılıp saçılın*zı götünüzü gösterinmillete sikimde değilsiniz:)))

0|0
    1|0
  • Seven kıskanır dicem olmicak.Herkesin sevgilisi kendine ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...