Bayanların kişiliği beraber oldukları erkeğin cüzdanının gücü ile değişken midir?

Parası olmayan erkeğe göre kişilikleri farklılık gösterir mi?

• Erkeğin parasına göre kişilik değişir
    41% (7)82% (9)57% (16)Oy Ver
  • Değişmez
    59% (10)18% (2)43% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yorum yapan arkadaşlar ankete de katılırsanız sevinirim.

0|0
17|16

En İyi Kız Görüşü

• kişiliksiz kadınlar erkeğin cüzdanına bakar bence özü bu

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bayanların kişiliği deme parayla değişen bünyede kişilik aranmaz... Çünkü akıl sahibi insan geçici dünyalık şeyleri heves edinmez. Para dediğin bir gün var bir gün yok. Her olmadığında ayrılıp her olduğunda yvşarsa o insan akılsızdır, ve bu kadına kanan erkek kadından da akılsızdır...

Kadınları bu hale yine erkekler getriyor, niye biliyor musunuz? Para yemeye alıştırıyorsunuz onları.

Para olmayınca aşklar yalan diye nutuklar atıyorsunuz.

Yanımızdaki insanı biraz da biz eğitiriz.

Kişi parasıyla ön plana çıkarsa gözler sadece cebinde olur.

Param var sevgilim var.

Para yok sevgili yok.

Erkeklerde de var biraz.

Para olduğunda yedirebildikleri kadar yediriyorlar.

Yedirmeyin ki renkleri belli olsun. Çantasına iç çamaşırına kadar sevgilisinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan erkekler var.

Babası mısınız kocası mısınız ne diye alıyorsunuz her birşeyini. Almayın ki rengini hemen belli etsin, paranız bittiğinde de 'Sevgilim benden ayrıldı' diye burada gelip ağlamayın.

0|0
    0|0
    • E bazılarıda al gülüm ver gülüm takılıyor. Kadın güzelse yatıyor diye birbirlerini kullanıyorlar. Sonuçta ikisininde yaptığı kişiliksizlik. Ali Ağaoğlu, gibiler

• Yani zaten bu tip durumlarda kişiliksizlik karşılıklı olduğu için kadına taviz veriliyor. Erkek akıllı davranıp kızın rengini hemen kapıp para düşkünü olduğunu anladığı anda kı*ına tekmeyi bassa o kız bir daha yüzünü eğip de parayı heves eder mi? Arsızları saymıyorum. Ama kimse arsız olarak doğmaz, etrafındakiler onu arsızlaştırır. Annesi, babası, arkadaşı.. Taviz vermezseniz, sizi siz olduğu için severler taviz verirsen de kullanılırsın. Bu kadar basit.

• Ama buradaki soru bu degilki bunu caktirmadan yapan degisken kisilik sahipleri

• Gösterebilir tabii , ama eğer bu şekilde oluyorsa o kadında karakter bozukluğu mevcuttur ...

0|2
    0|0
    • size yavşamak istiyorum :))) hahaha soruyo soran arkadaş banlama ironi yapıyorum! :D

• Benim için öyle bir şey yok, ne kadar kazandığı vs. seni ilgilendirmez ki, seviyorsan kişiliğini seveceksin.. Değişmez bence, değişmemeli yani. Değişenlerde var, hemde çok ama değişmemeli..

0|1
    0|0
  • değişir tabi ki, eger paran varsa istediğin yere gider istedigin yerde yer içersin. bu arada hayatına en az senın maddı sevıyende bırı girerse herseye normal devam edersin, ama eger parası olmayan biri girerse biraz yavaşlarsın. 1, 2,3 ısmarladın diyelim, dörduncude o adamın gururu hic mı kırılmayacak, incinmeyecek mi?

kadını erkegi yok bence bunun, para insanları etkiler, değiştirir, bazen geliştirir, bazen bitirir.

0|1
    0|0
  • Erkeklerin kişiliği de kızın bekaretine göre değişiyor.

Bence hiiiççç sorun yok iyi yapıyorlar.

Erkekler bu kadar kategorize ederken kızların yapması neden yadırganır ki!

Ben paraya göre şekillenenlerden değilim çünkü, benim şahsi param var çok şükür.

1|0
    0|1
    • Ahada ranza :)) Bayan sorunlu geldi :))

• Umurumda değilsin. Zaten normal biri olsan sinirli hayvan resmi koymazdın. Benim gibi esprili bir resim koyabilirdin. Sen saldırmaya devam et. Ben o sözü boşa kullanmadım. Her yoruma nerdeyse kavgayla girişim yapıyorsun. Bu gidişle sonunuz iyi değil ayrıca da banane. Artık muhatabım değilsiniz...

• resimle konunun ne alakası var.

İnsan gibi mantıklı konularla gel bana.

Ayrıca senin resmin mi esprili :S

Bildiğin gerizekalı bir resim zaten bakış açını da güzel özetlemiş!

• Bazı kadınlar için olabilir.

0|1
    0|0
  • parası varda cimriyse,benim kişiliğimde ona karşı cimrileşir yani değişir,ama parası yoksa yoktur napiyim yani o zaman benim paramı yeriz aşkoşumla :D

0|0
    0|0
  • parası olmayan erkeğe daha iyi davranırım.

0|1
    0|0
  • karakterini erkeğinin yoluna pas pas eden için , kişilik = paradır.

0|1
    0|0
  • kisiligi yoksa evt degiskendir

0|1
    0|0
  • "sonradan görme gevurdan dönme" modeller için A- değişir dedim. şahsen bir erkeğin parası pulunda gözüm olmaz. şahitlerim var..

1|0
    0|0
  • Eger goz sevgiliden cok paradaysa degisir

1|0
    0|0
  • kadınlar çok makyajın kendilerini güzelleştirdiğini sandıkları için erkekler de çok paranın kızları kendilerine bağladığını düşünmektedirler. acı ama durum tam olarak bu !

0|0
    0|0
  • Değişmez .

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir bence bu gibi konularda genelleme yapmak hatalı

0|0
    0|0
  • Parasızlığınızdan değil ama, parasız olanlar böyle düşüncede olduğu için, karaktersiz oluyosunuz.

0|0
    0|0
    • Ha siz zengin erkek bulyaım parasını yiyeyim altına yatalım sorun değil deyince şerefli oluyorsunuz. Biz bunu dile getirdik diye nasıl bu kanıya vardıysanız parasız ve de kişilksiz biz oluyoruz öyle mi? Hazımsız. Bak hemcinslerine onlar senin gibi paraya satmıyorlar kendini ki hepsi neler söylemiş utan kendinden

• İşin olup olmayacağı belli değil.. Çok haklısınız. Türkiye'de biçok erkek böyle zayıf karakterli, çok üzülüyorum. Parası yokken ayrı ezik, parası olunca ayrı sonradan görme, büyük bir çoğunluğu cimri, Allah ıslah etsin.

• Böyle bir yapıda olabileceğini nerden bileceksiniz ki? Önceden tanısanız zaten muhatap olmazdınız. Neyseki iş girişimlerinde bulunmuşta ayrılmış sizden size büyük bir iyilik yapmış :))

Erkekler Ne Diyor 16

• değişir arkadaşım değişirr sen bakma değişmez demelerin çoğu iş bu para illetii yüzünden bozuluyor çoğu nişan,söz,düğün bundan dolayı bitiyor

0|1
    0|0
  • değişmeyeni görmedim. değişmez diyende kuyruklu yalan atmaktan öteye geçemez. para güçtür, herşeyiyle.

0|1
    0|0
  • güzel tespit.değişir

1|0
    0|0
  • Evet, değişir.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle değişir. Farklılık gösterir

0|1
    1|0
  • elbette değişir parası olan adam kimseye muhtaç değildir.

bu da tavırlarını etkiler

para olmadan olmaz aga

0|0
    0|0
  • bazı kadınlarımız için evet değişkendir lakin bazı kadınlarımız için asla para şan şöhret önemli değildir kii işte onlar bizim canımızdır :)

0|0
    0|0
  • para geçinilebilecek düzeye kadar önemli. o seviyeden sonra yakışık ve fiziği iyi olan , karakteri de dayanılmaz derecede kötü değilse her zaman öndedir :D

0|0
    0|0
  • parası olmayan erkek etrafında bir bayan bulamayacağı için kıyaslama yapamaz :)))

0|0
    0|0
  • degişmemeli bugun parası olanın yaroın parası olmadıgında ne olacak yani

0|0
    0|0
  • Çok Doğru Tespit.

1|0
    1|0
  • Olabilir

1|0
    0|1
  • Erkeğin parasına göre kişilik değişir

0|0
    0|0
  • Valla onu ilerde göreceğiz değişecek mi değişmeyecek mi :)

0|0
    0|0
  • kadın isterse dünyayı yönetir ama onlar alışveriş yapmayı tercih ediyor...

0|0
    0|0
    • bişi anlamdım ne dedin :))

• Onu dr kendi haline bırakın dedi oda herkese yavşıyor işte :)) Ne kullandıysa :))

• yok be kardeşim genelde bayanlar guru erkeklere yavşıyor bende aneksenamun'a yavşiyim dedim sebeb o yani :)

• degişir. ama bu kötu bişi deglki

sartlar neye göreyse herkes ona göre yorumluyor kendini cevresini

0|0
    0|0
    • Kötü birşey değil mi? Yani parası olmayan birine ters davranıp aşağılayan ama parası olan birine de canım cicim diyen bir kız için sen normal mi diyorsun? Kişiliğini karakterini yerlerde süründen sırf para için?

• eger seni paran olmadıgı için asagılayan bir kadını ciddye alıyorsan sen saten asagılıksındır.böle syleri dusunme bir cok kadın var

• benim kimseyle böyle bir sorunum yokki? Sen soruları nerenden algılıyorsun anlamadım? Ha genel olarak söylediysen o cümleyi ok.

Yükleniyor...