Hoşlanmadığımı sanıyorsa

ya ben bir çocuktan hoşlanıyodum bakışıyoduk falan ama sonra kantindeymiş o, arkadaşım benim için kantinde masaların oraya gitmiş yani o çocuk da orda diye de benim hiç haberim yok dalmışım telefona görmedim çocuğu. çocuk kalkınca biz de kalktık çocuk merdivene gidince biz de gittik ben arkadaşım napiyosa onu yapıyorum ama telefona dalmışım yani çocuktan haberim yoktu. sonra kafamı bir kaldırdım bakıyo hala geliyo muyum diye yani onu takip ediyo konumuna düştüm rezillik oldu soğur gibi oldum bakmayı kestim bana uzun uzun bakıyodu kaç defa baktı hiç bakmıyodum artık beni görünce kafasını eğiyodu hiç bakmıyodu ama soğumamışım meğersem tekrardan bişeyler hissetmeye başladım seviyorum tamam da bakamıyorum çocuğa uzaktan anca bakıyorum yakınındayken kafamı kaldıramıyorum o kadar. baksam bile bir an bakabiliyorum olmuyo. bir gün o başka yere bakarken ona baktım o da bana bakınca kafamı çevirdim falan o gün çıkışta baktı mesela bana ben de bir an bakıp eğdim kafamı önüme baktım. ben naparsam onu yapıyo da bakamıyorum gerçekten olmuyo anca sınıfın kapısının orda duruyorum arklarımla o da arklarıyla duruyo uzaktan belki bakışıyoz da öyle yakınındayken bakmıyorum bakamıyorum olmuyo onu takmadığımı sanıyosa falan hoşlanmadığımı sanıyosa

Güncellemeler:
takmıyo gibi duruyosam dışardan?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bi gün alaaa dua ede ede bitiricem siziiii bir bitmedinizzz a q :d:d.d::

0|0
    0|0
    • :D sen de yaşamadın mı

• yok ben 35 peşin verorum sıkıntı yapmadan 25 bahşiş olay bitio yanii:d:d:D:D::D

Erkekler Ne Diyor 3

• bakışmalarçare ama bı başlangıç olsa konuşmanız ıçın hıç konuşmamışsınız anlatına gore ozamansanmaz bence utanıyodur

0|0
    0|0
  • Bende öyle bir durum yasıyorum o hoşlandığınız kısının ne yapmasını isterdeniz?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama bakamıyorum ona yani faceden falan eklese belki olur bişeyler de

• Yüzünü çevirme gülümse cesaret ver gelsin işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İşte benim durumuma benzeyen bir durum daha.. Keşke ne yapılabileceğini bilsem.

0|0
    0|0
    • seviyorum onu ama bakamıyorum onu artık sevmedigimi takmadigimi dusunuyosa, arkadaşım bak o zaman diyo ama bakamıyorum aq

• onu ağkü diye okuyorum atarlanınca cumlenin sonuna yazma alıskanlıgım olmuş yani öyle kufretmıyorum gerçekte kusura bakma haklısın yine

• ya aynen bir halt olcagı yok da insan dusunup duruyor işte

Yükleniyor...