Bırakmam kacırırım dıyor

olmayacagını ılerıye gıdemeyecegını farkettıgınız bır ılıskı ıcın bıtırmek ıstedınız ve sevgılınız bırakmam .benı bırakırsan zorla gelır kacırırım ben senı sevıyorum senden baskasıyla mutlu olamam dedı ne yapacagım nasıl ondan kurtulacagım

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• onunkisi aslında aşk filan değil. bir "sahip olma" ediminin sonucu olarak tehditinin altında yatan korkaklık duygusuyla o şekilde davranıyor. çevreni haberdar et durumdan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zorla güzellik olmaz. Onunla iletişimini kesmelisin öncelikle. Telefon numaranı değiştir, facebook dan çık. Sana ulaşamaması için ne gerekiyorsa yap. Zamanla anlayacaktır sevilmediğini.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Ailene söyle...

0|0
    0|0
  • Lisede bir kızla konuşacaktım kız yok zorla mı demişti he zorla demiştim o aklıma geldi :) Geçer etkisi zamana bırak şuan yoğun duygular içinde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrıll bitti de gel bakalım kaçır o kdara kolaymı sanıyosun ailem var benım de... hiç bir şey yapamıyolar sadece laf.. sadece gözünü korkutuyo onu bırakma diye

0|0
    0|0
  • dağ başındamı yaşıyosun sen kolaymıymış öyle zorla kaçırmak

0|0
    0|0
  • benimkide öyle diyor hemde aynısını hemde benimde ilkaşkım sanırım dedikleri doğru bırakmıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...