Önder Özen Beşiktaş'a sportif direktör mü oluyor?

Deminden beri nette böyle bir haber dolaşıyor da ne kadar gerçek bilemedim. Eğer olursa Beşiktaşımız için çok güzel olur, Ntvdeki yorumlarını ilgiyle takip ederim bu adamın. ayrıca Zicolu FB dönemindeki çeyrek finalin gizli mimarı derler Önder Hoca için

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• sezon ortasında da bu haberi duymuştum.Olursa iyi olur adam diğerleri gibi reklam amaçlı konuşmuyor.Futbol bilgisi harika

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaşımıza katkısı olacak iyi niyetli kimseleri camiamızda görmeyi isteriz.

0|4
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Futbol bilgisi yüksek, insan psikolojisinden anlayan, yönetim kademesi için uygun vasıflara sahip, ahlaklı ve düzgün karakteli bir insan.

Böyle insanların görev almasından çok memnun oluyorum.

0|2
    0|1
  • adamı tanımam etmem ama ntvspora geldiğinden beri takip ediyorum çok mantıklı yorumları oluyor..alt liglerdeki oyuncalara da gayet hakim takımımız adına olumlu bir transfer olarak görüyorum inş yüzümü doğru seçimleri ile güldürür..

0|2
    0|0
  • iyi olur bjk içinnn

0|2
    0|0
  • Hoca ve sportif direktörün alman olacağı yönünde söylentiler var ama şöyle birşey de duydum td-slaven bilic sd-bernd schuster

0|0
    0|0
  • Umarım olur yaa :) bu adamın yorumlarının benm kuponlarıma cok yararı oluyor :D gelecek maclar hakkında süper bilgileri var :) Beşiktasın tam ihtiyacı olan adam :D

0|0
    0|0
  • Önder hocada gelsin ama ibrahim altinsayi bekliyorum ben en cokkkk gelirse süper olur..

0|0
    0|0
  • kendisi ile görüşülüyormuş daha kesin bişey yok

0|0
    0|0
  • Bence Türkiyenin en iyi futbol yorumcusu ve çok da mütevazı

0|0
    0|0
Yükleniyor...