Adrenalin sporları yapanlar yapmak isteyenler

Bu güne kadar olan hayatınızda yaptığınız adranalin sporları ya da bu günden sonra yapmak istediğiniz adranalin sporları ? Nelerdir arkadaşlar birde mesela yamaç paraşütü yaptım yapmak istiyorum açıklama!

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım ben dağcılıkta ADRENALİN sporuyla ilgilendim..

0|0
    0|0
    • Ben hiç dağcılık yapmadım ama merak ediyorum açıkça ama onun içinde vücudunu buna hazırlaman o esnekliği Sağlaman çok emek istiyor dağcılığı yapanlar hayat biçimi olarak benimsiyor ciddi anlamda yapanlar

Kızlar Ne Diyor 2

• snowboard adrenalin e giriyomu bilmem ama yapmak istediğim 2 spordan biri diğeri ise yamaç parşütü ama yükseklik korkum var.

0|0
    0|0
    • Yamaç paraşütü yap kesin yükseklik korkusu ile hiç alakası yok süzülecek indiğin için çok zevkli oluyor

• evet orasıyla ilgili bir kaç video izlemiştim nasip olursa inş. kendimi biraz cesaretlendireyim. peki sezonu nezamndır bu sporun bu sıralar falan heralde

• Fethiye'de sezon yeni yeni açılıyor ama bu işin sezonu havaya,rüzgara bağlı zaten oradaki hocalar en ufak bir hava değişikliğinde rüzgar kesilmesi de havalanıyorlar o yüzden fırsatın varsa git dene derim fiyatı 180 tl civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam

• Cok yapmak istiyorum yaa denicem bu yil.Nasildi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yaptığım en adrenalin spor bizimklerle halı saha maçı ama makasa almalar taban girmeler hepsi var :D

0|0
    0|0
  • Paraşütçüyüm Denizciliğimin yanında iyi bir aktivite

0|0
    0|0
  • Ouf o adrenalinden kaynaklı titremeye bayılıyorum. Ruyalarda daha zevkli oluyo:)

0|0
    0|0
    • Rüyalarda çok aşağı düştüğünümü gördün :)) ama o adranalin salgılarımdan sonra kaldıramadığın ağırlıkları çok rahat kaldırıyon titreye titreye Yada motorla baya hız yapınca motordan inince ayaklarının titremesinden ayakta zor dürüyor ilk defa okadar hızlı sürünce çok zevkli birşey

• Öle mu memlekete motoru olan herşey pahalı yeterki motoru olsun bide benzinle çalışsın ;(( geçenlerde kızın birinin kafa koptu ya o zamandan beri ark ikna edemiyorum önceden turnuva yapardık

• O da snn gıbı bırıyse. Normal surus de bınsın yeterkı surmeye baslasın. Ayagının altında pedal olunca unutur herseyı.

• Yamac parasutu ucaktan atlama parasitle ve daglardan kayarak snowboard yapanmak

0|0
    0|0
    • bambi jumping köprü den yapmanı tavsiye ederim Türkiye'de var mıbilmiyorum ama Rusya'ya gitme şansın varsa orda var tavsiye

• Bisikletle bayır aşağı hız yapmak direksiyon zangır zangır titremesi ve düşmek qwe

0|0
    0|0
    • Onun en iyisi küçük kendi kaykayın üstüne oturup trafiğin vızıl vızıl işlediği trafikte yokuş aşa salanmak Yada mermerin altına sabun sürüp aşa kaymak

• Yamaç paraşütü yapmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben yapmak isterim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...