Terkedenler birgün pişman oluyormu sizce ??

su sekilde soruyorum birine cok deger verdiniz gercekten sevdiginz o sizi başkası için bıraktı artık sevmiyo sizi bununda farkındasınız ama bir gün gün gelir devran dönermi sizce sizler ne düşünyosunuz ?

Güncellemeler:
sevmiyo evet bunu anladım ben fakat bide su varki. her konuda ilkiyim cinsel bişe yasadık ama tam olarak degil yani ona zarar vermedim ilk benim elimi tuttu benim dudaklarımı öptü bana sarıldı yatagıma girdi böyle düşününn.

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• dönmez mi kardeşim. 7 yıllık ilşkim bitti. öyle bir bitridi ki sevmiyor sandım. sevmediğine inandım. okumuş etmiş kültürlü kızdır. aramızda ailesinin de etkisyle soğukluk girdi bıraktı gitti beni. tesadüfen 8 ay sonra evlendiğini gördüm. hala o içimdeyken evlenmişti düşün. evdendi düşün. yani beni resmen 7 sene hiç sevmemişti sanki.. seven bunu yapamazdı. sonra ayrıldıktan 2 sene sonra evli bir kadın olarak beni aradı. dönmek için değil belki de ama pişmanlığını yaptığı hatayı bana söylemek için.. kocası benim tam tersimmiş. ben agresifim kocası sakin kocası okumuş kendi de okumuş , benle çıkarken k.çıma don alacak param yoktu. ayrılınca okul kazandım hayatıma devam ettim yıkılmamaya çalıştım neticesinde sonuc bu. o pişman ben ise hayatıma devam ediyorum. eger bir can ruhunu Allah a teslim etmediyse. gider de döner de yine gider de yine döner de

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır.Yoluna devam etmeyi öğrenmelisin.Yol uzun.Arkana bakma.Yoluna hedefine bak

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar olmayan görmedim.

0|1
    0|0
  • söyle söliyim terk eden gercekten sevmediği için bırakmıssa ne yapılabilirki bu duruma ama eger ... olsun die bıraktıysa aynen gün oluyor ve devran dönüyor

0|0
    0|1
  • Hayir baskasi icin biraktiysa unutmustur

0|0
    0|0
  • Olurrrrrrr köpek gibiiiiii bakar kimsede bulasmadı aradığını sende seviyorsun ne de olsa gelir yine senin aklını karıştırmayaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Başkası için kendi sevgilisini bırakabilecek bir insan karekterini ilk baştan çözemeyip onunla birlikte olursan, her zaman üzülen sen olursun. O saatten sonra dönse ne olur dönmese ne olur, insan kendi benliğinden ödün vermemeli.

0|0
    0|0
  • kişiye göre olabiliyor...

0|1
    0|0
  • geri dönse bile kabul etmem

0|0
    0|0
  • İçinde duygu yoksa pişman olmaz reis. Terkedilen kendine bakım yaparsa ilgisini çekebilr.

0|0
    0|0
Yükleniyor...