Kas yapmadan bacaklarımı nasıl inceltebilirim?

Öyle kilolu bir insan değilim ama bacaklarım biraz kalın gibi. Daha ince sütun gibi olsunlar istiyorum :D Yürüyüş, koşu, bisiklet tarzı şeyler kas yapıyormuş oda kadınsı durmuyor.. Kas yapmadan inceltme yöntemi yok mu hiç? Yardım edin lütfen.

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Göbek yoksa ve bacakların sarkık değilse bence hiç inceltme. Göbeksiz ve kalın, sıkı bacaklı kızlar çok seksi oluyor 🙈😳😂

1|0
    0|0
    • göbek hiç yok ama bacaklara çok taktım işte ne biliyim öyle mi dersin :D

• Yani dediğim gibi bazı kızlar böyle koca popo koca karın yüz sarkık oluyor o estetiksel olarak hoş değil tabi öyle isen acilen spora git amaaa yüz yağsız karın düz kalça bacakla orantılı ise bacaklar sarkık değilse emin ol çoğu kişi senin gibi olmak istiyor. Şimdi sen kızsın bakış açın farklı bir erkek olarak söyleyeyim o tür kızlar acayip seksi oluyor 😋😋😂

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• kas 2 günde olmuyor yıllarca bacak çalışanlar var o kdaar parçalı kas olmuyor. yeterki az ağırlıkla çalışın. kas fazla zorlanmadan şekil alacak kadar çalışılacak. iyi bir koca bulur isen güzel gözükecek şekilde sıkılaşır bacakların

1|0
    0|0
  • Yüzerken hep bacaklarını fazlasıyla hareket ettir fazla kas olmaz ama incelir :)

1|0
    0|0
  • Kas yapmak öyle kolay bir şey değil. Yani isteseniz de kolay kolay yapamazsınız. Direnç egzersizleri, streching ve hafif kilolarla çok tekrar ağırlık çalışması sıkılaşmanıza ciddi yardımcı olur. Bu arada beslenmenizin de düzenli olması gerekir

1|0
    0|0
  • Keserek kanks

0|0
    1|0
  • Squat yapıyolar snde yap

1|0
    0|0
  • patates soyar gibi soy🔪 😮

0|0
    1|0
  • Yüzme sayesinde bacaklarin ince lit en iyi spor yuzmedir

1|0
    0|0
  • Normal fitness yapicaksin ama az kiloyla cok tekrar yapicaksin ve gunluk kalori alimini dusurceksin

1|0
    0|0
  • kas yapıyor dedıgın yaglar erımeden kas olusumu gerceklesmez erkek gibi dedigin tabir yani. yuruyuz kosu bısıklete bınmeden nah inceltirsin diyim kısacası her söylenılene inanmayın

0|0
    1|0
    • "her" söylenilene inanmakla alakası yok bisikletin kas yaptığını herkes bilir spor hocaları da bu şekilde söylüyor spor yapanlar da

• @Soran o yuzden spor hocaları kilo vermek incelmek isteyenlere bisiklet kardiyo programı yazıyor dimi

• plates

1|0
    0|0
  • ayaklarını hep hareket ettir.

0|0
    0|0
  • Diyet

0|0
    0|0
  • FEng sui yap

0|0
    0|0
  • kas yap yap

0|0
    0|0
  • Bacaklarının kaslanması için çok çalışman gerekiyo yanlışlıkla kas yapmazsın 😂

0|0
    0|0
  • Bacak çalıs işte

0|0
    0|0
  • yağ yakarak

0|0
    0|0
  • bisiklet fazla kas yapmaz. fit yapar :D

0|0
    0|0
  • Masaj iyi gider

0|0
    0|0
  • Bacak inceltmen için yağ oranını azaltman lazım eğer kas yaparsan daha büyük olurlar bacaklarım pantalona sığmıyor bacağıma göre pantalon alıyorum kemersiz pantalon giyemiyorum

0|0
    0|0
  • zor be

0|0
    0|0
  • Yok ya yuruyus kous bisiklet ne kas yapacak. ama diyette onemli not:acta kalma :)

0|0
    0|0
  • beraber yürüyüşe çıkalım her gün

0|0
    0|0
  • resim at iyi ni kötü mü bakam

0|0
    0|0
  • havuza git ya da denize bol bol yüz

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat et