Üstün Alman teknolojisi Mario Gomez BEŞİKTAŞ'TA kaldı, görüşleriniz neler?

Haftalardır bu adamla anlaşıldı kalacak kalacak dememe rağmen Twitter habercilerine kanan bazı renkli takımın arkadaşlarına selamımı iletiyorum..

Üstün Alman teknolojisi Mario Gomez BEŞİKTAŞ'TA kaldı ?
Süper mario gomez bir yıl daha kiralandı sene sonu İtalya da sözleşmesi sonra erecek sıfır bonservis ile ondan sonraki seneler yine formamızı terletecek

Evine tekrardan hoş geldin GOMEZ!

Görüşleriniz..

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 17

• Gomez zaten kalacaktı :) Bu hafta en az 2 sağlam transfer bekliyorum :)

0|2
    0|0
  • Şu fiko bile iyi işler yapıyor ya birde şu dursuna bakıyorum Allah kahretsiz diyorum ; http://hizliresim.com/EJ9N8v

0|1
    0|0
  • İyi oldu gayet

0|1
    0|0
  • guzel sevindim topun hakkini veriyor gobel

0|1
    0|0
  • İyi haber nihayet

0|1
    0|0
  • Bir GS'li olarak sevindiğim haber. Demba Ba'dan sonra Gomez'i de kaybettiyse BJK, çok üzülecektim.

0|1
    0|0
  • Çok sevinçliyiz ne diyelim...

0|0
    0|0
  • Haziran ayında sembolik bir bonservis bedeliyle almak varken şimdi kiralanması biraz düşündürücü. Zannedersem Gomez ben Avrupa Şampiyonasını bekleyeyim orda birkaç gol atarsam daha iyi bir takıma giderim diye düşündü ama evdeki hesap çarşıya uymadı.

0|0
    0|1
    • Açıkçası gomez Şampiyonlar liginde başarı elde etmek için gerekli bölgelere takviye istedi başka büyük kulüplerde de oynamak istemiştir elbette ama bizde kalması için gerekli takviye konusunda zaten çok net konuşmuştu..

Şimdi Avusturya kampı başlıyor kaza bela çıkmaz ise Sol bek bölgesine KOLAROV da geldi mi geriye sadece bir iyi bir Stoper ile Gomezin isteği yerine gelmiş olacak

• Evet zamanında Sneijderde böyle koşul sunmuştu. Başarı isteyen oyuncu bunu ister zaten. Kolarov iyi bir oyuncu CL de sırıtmaz ama orta sahayada transfer lazim.

• Jose Sosa hatasını anlamış diyorlar eğer o kalırsa yedeği olarak oscar scarione yi düşünüyorlar orta bölge o şekil sağlama alınabilir beni sağ kanat düşündürüyor Töre gittiği için gerçi ligin ikinci yarısında şampiyonluk için mücadele verirken töre hiç katkı sağlayamadı bu sene oraya kerim frei düşünüyorlar aras filan fakat şampiyonlar ligi dedik mi çok düşünüdürüyor

• Defans diz fikret başkan

0|0
    0|0
  • Yine sampiyonuz:)

0|0
    0|0
  • beşiktaşın piyangosu resmen biz hala dünyadaki tek forvetli takım olarak geri adımlarla ilerliyoruz.

0|0
    0|0
  • Turkiyeye keske tevez falan gelse

0|0
    0|0
  • 1 yıl kıralanmıs seneye zaten boşa çıkıyo ama yaşlandı sıra kolarovda

0|0
    0|0
  • Bekledi bekledi baska kulup bulamadi :) bu senede gol krali olur kacsaydi isiniz zordu

0|0
    0|1
    • Bu orta saha bozulmadığı sürece cenk tosun bile gol kralı olur

• Cenkte fena degil zaten. Bu senede gs yok gibi sampiyon olabilirsiniz :)

• Super Marioooo

0|0
    0|0
  • Gol makinası kaldı ama bunun yanında bir forvet daha alınmalı diye düşünüyorum torres gibi mesela

0|0
    0|0
  • Besiktasliyim ve bu habere sevindim onun yerine cenk oynasaydi kanser olurduk herhalde

0|0
    0|0
    • Cenk tosun şu an yerli klasmanında en iyi forvet gomez olmasa bile bu orta saha ile o gol kralı olur

Yükleniyor...