Nasıl fit olabilirim?

1.62 boyunda 73 kiloyum. Bakınca fazla kilolu durmuyorum ama fit olmak istiyorum. Ne yapmam lazım?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Fazla kilolu degilsin ama incelmek istiyorsan spor yapabilirsin yediklerini degistirmeden zamanla erir veya kaslanirsin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• spora git..

0|0
    0|0
  • Skwat Binch Didlift.

0|0
    0|0
  • Yemek yeme spor yap

0|0
    0|0
  • Spor yaparak.

0|0
    0|0
  • En az 15 kilo vermelısın

0|0
    0|0
  • Az ye az

0|0
    0|0
  • Çalışarak

0|0
    0|0
  • spor yaparak stresten uzak duzenli uyku ve yediklerine dikkat ederek yani isin zor

0|0
    0|0
  • tam kıvamındasın balık etli olmak iyidir :D

0|0
    0|0
  • kilo vermen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kilolu durmuyo mısun ahaha

0|0
    0|0
    • "Fazla" kelimesine dikkatini çekerim. Senin gibi zihniyetler bu tür soruları yürürken iki büklüm olan obezlerin sorduğunu sanıyorlar çünkü.

• tamam bebek 😘

• spor yap beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • Balinasın 47 ol

0|0
    0|0
    • Iskelet olmaktansa balina olmayı tercih ederim.

• Özür dilerim ya üzüldüysen seni üzmek için demedim balina değilsin balık diyelim ama 80i gecersen balina olursun 47 bence boyuna göre çok ideal bende kendime balinayım diye aglıyorum boyum 1.61 kilom 56 benimde :( 10 kilo vermem lazım

• Boylara göre kilonun nasıl durduğu hakkında bir fikrin yok sanırım. 1.62 boyla 47 olmaya kalksam ne kas kalır ne kemik.

• 162 boya 73 kilosun ve kilolu gorunmuyorsun oyle mi? 20 kilo fazlan var.

0|0
    0|0
    • Kilolu durmuyorum demedim 20 kilo fazlam olduğunu ben de biliyorum ama ona rağmen fazla kilolu durmuyorum 73 olduğumu söylediğimde inanmiyolar çünkü o kadar degilsin diyorlar

Yükleniyor...