Sizce Fenerbahçe hangi oyuncuları almalı?

herkes ideal 11 ini kursun bakalım

volkan, serdar taşcı , ömer toprak, hasan ali ,candreva, belhanda , tolga ciğerci (oğuzhan özyakupda olabilir ) caner ,sow ,babel

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• volkan

gökhan serdar taşçı yobonun yerine bir stoper hasan ali

emre mehmet topal salih

robben ribery sow

şimdilik bu aklıma gelen.orta saha biraz zayıf ama bence salihe şans verilmeli çocuğa şimdiden güvenir formayı verirsek büyük bir yıldız olur bence belhanda denip duruyor her yerde ne yapıyor belhanda ne teknik var ne sürat boşverin ya kaç maçını izledim 12 milyon euro bonservis deniyor 3 te kendisine versek yıllık 4 yılda 12 de ona vercez toplam 24 milyon maliyeti olacak salih bundan iyi ben söyleyeyim 10 maçını izledim belhandanın teknik yok adamda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yerli oyuncular elde tutulup,sow ve kuyt dışında tüm yabancılar gönderilmeli ve yerlerine üst düzey yıldız yabancı oyuncular alınmalı. yoksa gs ile rekabet edilemez

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• 2-3 transfer yeter takımı yenilemek iş değil

0|0
    0|0
  • Şimdi yazardım bir kaç isim ama boşuna..Fenerbahçe hayatta bu futbolcuları almaz...Zaten daha iyi bir fotbulcu alıcaklarına en iyi futbolcuyu gönderiyorlar...Şu an Fenerbahçede en iyi 2 isim var..Sow ve Kuyt...

0|1
    0|0
  • volkan - gökhan bekir egemen h.ali - topal emre - topuz salih caner - semih şeklinde bir yerli omurgan varken bunu üst düzey yabancılarla kombinlemen lazım yoboyla zieglerle meirelesle baroniyle krasicle stochla weboyla değil. Bu tanımı sağlayan bir stoper bir ofansif özellikli ortasaha bir sol kanat bir de santrafor(forvet değil fizikli bir santrafor) lazım.

0|0
    0|0
  • şaka değil ciddi olarak yazıyorum

Engin Baytarı ve Elmanderi bu sezon elden çıkarıyoruz isterseniz alabilirsiniz..

kaliteli oyuncudur ikisi de

0|2
    0|2
  • ömer toprak lazım yedek stoperlerin alah belasını vermiş zaten

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Beşiktaş Fernandes'i verir ama Oğuzhan'ı vermez :)

0|0
    0|0
  • fenerbahce aykut kocamanı göndermezse, ister messi, ronaldo, di maria, ibrahimoviç, xavi, iniesta, müller, mest özil, falcao yu alsın o takımdan bir b.k olmaz..

0|0
    0|0
  • ömer toprak ismini gördükten sonra okumaya değer bulmadım.

isim değilde defansını ve ortasahasını komple yenilemeli

0|0
    0|0
  • Gs istedigini alır,artanınıda fb alır.

0|2
    0|2
  • Gökhan Gönül'süz kadromu olur?

0|1
    0|0
  • takım için bir revizyon yapılmalı iyi bir orta saha alınmalı...

0|0
    0|0
  • Belhanda alınmasın kesinlikle...

0|0
    0|0
  • mustafa sarp dahi gelse kaptan olur

0|0
    0|2
  • Fenerliler çok hayalperest.

0|0
    0|0
  • Oğuzhanı mı alacaksınız?Oldu :D