Bu Kızın amacı ne fikir verin lütfen..

Dostlar 1 yıla yakın süren bir ilşkim vardı 3-4 ay önce benden ayrıldı son zamanlarda çok tartışıyorduk psikolojik sıkıntıları olan birazda rahat bir insandı onu çok sevmeme rağmen beceremedik ilşkiyi yürütmeyi ama ben ayrılmayı istemedim bırakma beni dedim çok üzülüyorum o benim ilk aşkımdı onun ise daha önce sorunlu bir ilişkisi olmuştu her neyse,biz ayrıldıktan sonra o beni ara ara arıyordu havadan sudan seylerden bahsediyor beni umutlandırıyordu tekrar başlıyalım seni çok seviyorum diyordum.ama telafisi olmayan hatalar oldu güvenemiyorum falan diyordu bana halbuki öyle ilgiliydimki ona karşı bir gün olsun bir dediğini iki etmedim.bu beni rüyasında birkaçkere görüp aramıştı iyimisin diye ama ben göreceğini biliyordum çünkü bunun için çok dua ediyordum bir yerde böyle bir dua okumustum işe yaramıştı.3-4 gün kadar önce yine öylesine bir sebebten aradı bu sefer onu kırmadan lütfen beni böyle arkadasca arama çok üzülüyorum istemiyorsan bari izin ver unutayım her seferinde aynı yarayı kanatıyorsun üzülüyorum dedim tamam seni üzmeyeceğim dedi.bu sabah tekrar mesaj,günaydın rüyamda gördüm yine bişeymi yaptın. yazmış,halbuki beni aramamasını mesaj atmamasını söylemiştim hem barışmıyor hem neden böyle yapıyor sizce?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sen dıyorsun psikolojik sıkıntıları var diye i ayrıca rüyasında görmüş olabılır o kadar süre arkadaşlığınız var geçmiş hayatını her insan rüyada görür bu illa senı unutamadığı anlamına gelmez. Psikolojisi bozuk insandan uzak dur ilerde çok pişman olursun sonra

0|0
    0|0
    • yanlıs anlısılma oldu sadece önceden biraz sıkıntılı bit ilişkisi olmuş fazla hassas diyelim ben onu seviyorum sence böyle aramalarındam mesajlarında olumlu bir anlam çıkarmalımıyım..

• Peki bu son sorum :D onunda benim gibi üzülmesi özlemesi ve gerçekten seviyorsa beni sessiz kalmammı onu daha çok etkiler yoksa güzel şeyler söyleyip buluşmak falan istesemmi tekrar?

• bence kendı halıne bırak hiç yüz verme, bakalım ne yapacak eğer dönerse sevıyordur ve naz yapmıştır, dönmez ise aklında başka erkek vardır

Kızlar Ne Diyor 2

• can sıkıntısından yapıyor boşlukta şuan ondan siniroluyorum ya insanların duygularıylaoynamayı ne kadar basit görüyolar !

0|0
    0|0
    • İnsanlara hakettiğinden cok fazla değer vermek benim en büyük hatam bu biliyorum ama değişemiyorum bir türlü o kadar fazla ilgi gösterdimki ona,peki can sıkıntısından kastın ne değerimi anlıyormudur çünkü oda beni seviyordu çok güzel anlarımızda oldu sonuçta bu süreçte sessizmi kalmalıyım sence?

• bak arkadaşım senin yaşadığının aynısını yaşıyorum gerçekten o kadar değer verdim ki bunu görmedi görmemeyi geç aşğım ilk aşkımsın senden sonrası olmuyck diyodu hala öylemi der bilmiyorum ama ayrıyız ben hiç küsemezdm o hep küserdi bzm ilişkmzde ben erkek o kız gibiydi snra ne oldu ayrıldık arada yokluyo kmseyle çkyomuym diye mesajlar atıyo artık dayanamadm pskolojkman çöktm bir senenin hıncını çıkardım okdr hakaret ettm ki hala seviyorum diyo ama barışmam arada gelirim yavşaklığn lüzumu yok

• senin kız arkadaşında öyle sevse ayrı kalamaz hele ki biz duygusal varlıklar hiiiçç seven bir kız ayrı kalamaz o kalıyor demek ki ? sevmiyor. arada aramasının nedeniayrılıktn snra boşlukta kalması o yüzden ya da alışkanlık olmuştur onda o yüzden bence ben derim ki bidaha aradığnda açma oyuncak yok karşında mesaj atarsada cevap verme ztn böyle yprsan koşa koşa gelir.

• Valla bence o kizdan biraz uzak dur nolur nolmaz.. neyse allah kollaylik vrsn..:-)

0|0
    0|0
    • neden böyle diyorsun ben senden fikir istiyorum sence benimle tekrar birlikte olmak istiyormudur o anlamamı gelir bu yaptıkları..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...