Fenerbahçe yönetimini şiddetle kınıyorum

imparator fatih terimi fenerbahçe taraftarlarının bulunduğu trübünde maç izlettirecekler bence tff eğer terimin teline zarar gelirse bedelini vebalini ödersin eğer galatasaray feneri yenerse öfkelenen taraftarlar terime değil aykuta yönelmeliler yalan mı peki yanlışmıyım arkadaşlar ne olacak bu derbide fatih hocanın yeri

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih hocanın değil kendisine kılına bıle zarar veremezler.Korkarlar çünkü bilirler ki

Fatih Terim Türkiye dir

Galatasaray Türkiye dir

Türkiye yi karşılarına almak istemez kimse...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• locadan niye yer vermemişler

0|0
    0|0
  • Şampiyon koltuğunda oturmalı nede olsa Şampiyon takımın Şampiyon Teknik Direktörü hem zaten Fener maçı bizim için çok önemli değil Fenerliler düşünsün bizi yenmekten başka hedefleri kalmadı çünkü

0|0
    0|1
  • Tüpçüyü kınadım

1|0
    0|0
  • Fatih Terim gitmesede olur maça İmparator evinde ayaklarını uzatıp Şampiyon takımıyla gurur duysun bide bu soruya cevabım arkadaşım sen fb yönetimini tanımıyorsun galiba onlar şu anda bizim başarımızı hazmedemiyorlar çekemiyorlar kıskanıyorlar aklına ne gelirse işte bu başarıyı gölgelemek için olay başlatıyorlar bakalım maçta bir olay olmassa kim istifa edip geri gelecek göreve çok merak ediyorum ahajsdhgadgadkaskd

1|0
    0|0
    • locadan bile yer vermemişler

• yaw vermesinler işte gündem değiştirmek amaçları bide tabi yakında oturursa klübeye İmparatorlar gibi askerlerini yönlendirip kanaryacık avı yapacaklarını biliyorlar korkuyarlar arkadaşım olay bundan ibaret

• haber doğruysa eğer kişiliksizliğin ve karaktersizliğin kıskançlığın çirkefliğin ve adiliğin k.hpeliğin bu kadarına PES diyorum..ama haber doğruysa

bunları ilk maçta öyle misafirperver ağırlamıştık ki herkes hatırlayacaktır

karşılığı bu mu olmalı

1|1
    0|1
    • F.Bahçeli yöneticiler, Aslında Terim için şu an statta yerimiz yok. mynetspor

• benim bildiğim alkış yok terime locadan yer yok

• alkış istemez zaten

alkışlarlarsa üzülürüm asıl

çünkü böyle şeyleri İLK yapan biz olmalıyız bize yakışır

• Fatih terim ( imparator ) Marstan da, Aydan da yönetse Galatasaray bu maçı alacak.

0|0
    0|1
  • demek terime değil aykut kocamana yönelmeliler :) ne güzel ya. hedefte gösterdin.

federasyonla ne alakası var? fatih terim cezasını çekecek.

fener yönetimi illaki bir yer ayarlar. her yazılana inanmamak lazım.

hoş taraftar içinde otursada hiçbir şey olmaz.

0|0
    1|0
    • bu yazdına kendinde inandın mı şampiyon gs ve feneri yenerse terim fb taraftarları içinde sağ çıkamaz

• aynı senaryo alisamiyen stadında yaşanmadı mı? evet o maç saha göle dönmüştü ancak gs taraftarının asıl hedefi kendi takımı ve yönetimiydi. fener taraftarının yönetimine kinlendiği bir durum yok. gsliler taraftarı provoke etmezse büyük olaylar olmaz.

• siz kafanızı böyle basit şeylere yormayın terimi oturtacak bir koltuk bulunur. heyecan yapmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • geçen sene başkan locasına çağırdı sonra fatih terimin cezası ertelendi belki şimdi de böyle bişey olabilir

0|0
    0|0
  • gelmesin o zman zaten cezalı değilmi gelmesin ben olsam ceza alanı stada bile sokmam arkadaş

0|0
    1|0
    • Koskoca Fatih Terim'i sokmayacaklar öyle mi :D Sıkar o biraz ;)

• sıkmasından dolayı değil fatih terime saygıları var öyle yapmazlar stada kesin alırlar

• sana katılıyorum bayan.fatih terim ve ogrencılerjnjn kazanma ıhtımalı olmadgndan tıpış tıpış evlerıne dönmek olur yerlerı.d

0|0
    1|1
  • Bi' fenerli olarak böyle olmasına üzüldüm..

0|0
    0|0
  • yapma onlarda seni kınar :))

0|0
    0|0
  • ayıp etmişiz:(

0|0
    0|0
  • bende fenerbahçe yönetimine kına yakıyorum:D

0|0
    0|0
  • ebet.

0|0
    0|0
  • bu futbolla ilgilenen kızların neden hepsi çirkin oluyor ya

0|0
    2|1
  • Normal olan bu.

0|1
    0|0
  • Bende kınıyorum.

0|0
    0|0
  • pazar günü fb stadı su savaşlarına çevircek

1|2
    0|0
  • 0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• merak etme fatih hoca hepsine yetişir:))

0|0
    0|0
  • Balım o kadar kolay değil o dediğin kimse kimseye bu kadar kolay zarar veremez ..

İnşAllah alıcaz o maçıda bakalım nolcak ondan sonra...

1|0
    0|1
  • Ne halleri varsa görsünler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...