Kapat

Askerlik anılarınızı ve nerde yaptığınızı paylaşır mısınız?

Askerlik anılarınızı ve nerde yaptığınızı paylaşırmısınız ? ım bide acemi birlik ne kadar sürüyo ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Deniz Kuvvetleri Komutanlığı; 15 Ay

Serdümen Çavuş(Dümenci;gemiyi seyirde kullanan götüren kişi)

Acemi birliğim İskenderun/HATAY 28 gün

Ardından 45 günlük Yalova da Kursa gittim Öğrenci gibi elde defter kalem.

Tabi gemi kullanmayıda orada öğrendim. İstanbul boğazında eğitim seyirine çıkıp gemi kullandım.

Usta birliğim Mersindi; Gemiyle turustik seyir yapar gibi dolaşıyorduk. Gemide mangalından tut Yılbaşı partisine kadar yapmadığımız şey kalmadı.

1|0
    0|0
  • Antalya-Ankara-Kırıkkale arasında geçti askerliğimi. Sivillerle dolu bir tesiste memur gibi geçirdim. Çok güzeldi, çok rahattı. Askerlik yaptım saymam. Çok yıpratıcı zamanlar da oldu. Askerlik sonuçta...

1|0
    0|0
  • Acemilik gittiği birliğe göre değişir

kimisi 35 gün kimisi 75 gün yapar

askerlik anım çoktur...

anlatsam kitap olur

1|0
    0|0
  • askerde onbaşıyım ofisimde oturuyorum. bir kruvaze konyak açmışım. öyle bi' birlikti bizimki. :D cem yılmazı dinle sen

1|0
    0|0
  • askerlik anıları dinlemek isteyen bir kadın :) aklından zorunmu var :D

1|0
    0|0
  • Uzun zaman sonra paylaşacağım meleğim.

1|0
    0|0
  • Benim 3 ay acemilik sıhhıye ve çvş eğtimi sonra Şırnak tabur revicisi çok iğne vurdum çoook

1|0
    0|0
  • 7.Jandarma Komando Eğitim Alayı Yeni Foça /İZMİR Acemi BİRLİĞİ

Bitlis Tatvan Jandarma Özl .Hrk.Tb Komt.

0|0
    0|0
    • izmirde ne kadar süre acemilik yaptn ? bide nasıldı izmir

• valla izmirde askerlik rahat nasıl rahat yediğin içtiğin yer temiz yani bizim öyleydi ama komando eğitimi çok sıkıydı sürünerek yemekhaneye gelirdik ordada ellerimiz toz toprak yemek yemeye.

içmeye su bulamazdık eğitim alanında komando suyu diye bir yer vardı su değil sanki yağ onu içenlerde zaten midesi bulanıyordu.

58 gün kaldım

91/3

Eğitimleri sıkı onu söyliyim spor yapıyorsan sıkıntı yok ama yapmıyorsan sana ızdırap olur orası :))

• Kars Sarıkamışta yaptım yazsam destan olur :) ama şu bir gerçek ki memleketimizde çok dengesiz insan var :D Biz yetişkin fıkaraları anlatırdık :D saf bir arkadaşda günlük tutardı... :) bir gün günlüğü elimize geçti ve ookuduk :D arkadaşlar ayıp ayıp fıkaralar anlatıyor yazmıştı :D tüm koğuş yerlere yattı :D

0|0
    0|0
  • Kayseri 1. komando tugayı zinciderede askerligimi yaptım, ordan sınır ötesi üstlerdede görev yaptım, 1 tane üstün hizmet 3 tanede takdir belgem var anım çok anlatsam sıgmaz buraya, erkeklerin askerlik anısı bitmez:)

0|0
    0|0
  • Askere mi gidicen ? :)

0|0
    0|0
  • paso ceset topluyordum neyini anlatayım sana...

0|0
    0|0
  • 329 K.D.

Acemiliğimi Diyarbakır Silvan Komando Tabur Komutanlığındaydım. 4 hafta

Usta birliğimde Diyarbakır Sur İlçe Jandarma Komutanlığında Harekat-Eğitim'de yazıcılık yaptım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...