Cimbom ve Kadıköy :D

Sizce hafta sonu oynancak olan derbide cimbom feneri kadıköyde yenebilcekmi :D (not:15 senedir yenemiyolar feneri kadıköyde :D)

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• Ne çektiniz be Cimbomdannn yaaa...

O kadar ıkındınızz,didindinizzz bir şampiyon olamadınız yazıkkkkk ...

E sizde napacaksınız 15 yıldır evimizde yenilmiyoruz, 6-0 yendik deyip kendinizi avutcaksınız mecburrr :)))

Not: Sizi evinizde yenmek çok önemli bisey değil. Kim kupayı evine götürmüş ona bakın siz :))

1|5
    1|3
    • sorun değil seneyede biz kaldırırız kupayı sıkıntı değil yani :D

• Yuliababy daha bu zavallıya cevap bile verme. Bu insan denen varlık "Paramız var yapıyoruz şike" diyebilecek kadar aşağılık bir insan. İşte bir Fenevlinin ağzından kendi itirafı.

• düzgün konuşlan aşşağılık sensin zilli siz cimbom hiçmi şike yapmadılan hayatında bir tane şike yapmamış takım gösterlan adamı delirtme agzımı bozdurma şıllığa bak lan gelmiş bide bize laf sölüo

Kızlar Ne Diyor 9

• "bence sen ibb yi ne zaman yeneceğinizi düşünün sizde bilmem kaç yıldır onların sahasında onları yenemiyorsunuz"

KAPAK ! :D:D

1|0
    0|0
    • siz önce kendi halinize yanın ibb bizim için küçük takım önemsemiyoruz ama siz feneri yenemionuz ya çatır çatır çatlıyonuz ahahahahahha o kapagı alda başka yerlerine monta et beebek

• Önemsemiyosun evet o yüzden böyle bir soru sordun moron seni

• yine yenemeyecekler bence ama yenilmezler de heralde bakalım :))

0|0
    0|0
  • Yenicez İnşAllah..

2|2
    0|2
  • Yine yenemeyecekler :) FB alacak Kesin Maçı Başka Bir İhtimal Göremiyorum :)

1|1
    1|1
    • helal sana :D ah ah eski fener olsa 6 atardı ama neyse 1 ya da 2 de yeter :D

• Herşey kupa değil sizin alamayacağınız belli kupayla avutmayın kendinizi

• Bu durumda avutan fenerliler oluyo sanırım :) kupayı alamayınca herşey kupa deği :) en önemli şey futbolda kupadır ama tabi küçük takımlar her daim büyük takımları ynerek övünür kupada önemli değil derler :))

• notta yazanlar herşeyi söylüyo zaten

1|1
    0|0
  • Bana varsa yoksa fener...

1|0
    1|0
  • İnş. Yenecekler:D

0|0
    0|0
  • cimbom yenecek qnq idda oynadım

0|0
    1|2
  • bence yenemiyecek berabere bitecek bana kalırsa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Galibiyetler kupalar için alınır son 10 yılda kim daha çok kupa almış bir bak bakalım

2|2
    0|3
  • Yaw yense nolcak yenilse nolcak gs için önemli olan kupadır gs için prestij maçı fb için önemli maç bjk ensesinde.

1|0
    0|1
  • bence sen ibb yi ne zaman yeneceğinizi düşünün sizde bilmem kaç yıldır onların sahasında onları yenemiyorsunuz

3|3
    0|2
  • fener maça yorgun çıkacak berabere biter

0|0
    0|0
  • Sahasinda kupa kaldirdigimin cocuklarindan sonra sahasina sampiyon olarak geldigimin cocuklari :) 10 senedir kadikoyde yenemiyoruz 1 senedir kupa kaldiramiyoruz cok kotu durumdayiz psikolojik ustunluk sizde 8 aziz yilinda 5 sampiyonluk bizim baskan daha 2 gordu bu arada 108 yillik tarihinizde sahamizda kupa kaldirmisliginiz yok hadi by :) aaa ama siz bizi 6-0 yenmistiniz pardon :)

2|2
    0|2
  • HATİCE YE DEGIL NETİCEYE BAK KOÇUM :) derbinin son mac olup kupayı sızın stadda almak daha bir güzel olurdu ama işe bakki son maç trabzonla :)

2|1
    0|1
    • siz gider avrupada herkezi dize getirirsiniz ama türkiyeye geldimide fenere diz çökersiniz aradaki fark koçum :D

• Sen nasıl bir zavallısın @Soran :D Aciyorum sana ya valla yazık ya

• sustu kaldı zaten ne zamandır :D

• Fenerin benfica maçında takımda adam yoktu . Gökan sakatlandığında zaten tv yi kapattım . Yenmemiz bir ihtimaldi. Ama Kadıköyde gs yi soyundurup acısını çıkarcaklar Diye dùşünyorm. hafta sonu çok çekişmeli geçicek maçta kavga ihtimali çok yüksek ayrıca hafta sonu iddiaaya 100 tl bascam. :)

0|0
    1|0
  • artik umursamiyorum kupayi aldik nasilsa yenersek kupaya kaymak olur

3|1
    0|1
  • fb'li taraftarların tek tesellisi skorlar.

Gs olurda fb'yi yenerse,Ülkede cok sayıda fb'li kahrından ölür.

2|1
    0|2
  • yenemez benceeee

0|0
    0|0
  • Her sene Galatasaray ala-bilir diyordum olmuyordu ama bu sene alırız diyorum...

0|0
    0|0
  • Bu sefer açacağız İstanbul un kapısını

1|0
    1|1
  • formalite icabı bir maç berabere son bulur...

0|0
    0|0
  • bu sefer yeneriz inşallah adamların kötü sezonu adam gibi oynarsak yeneriz.

0|0
    1|0
    • fener en zor sezonunuda geçirse çok kötüde oynasa cimbom karşısında deli oynar fener cimbomu sever o açıdan :D

• Ben inanıyorum valla Şampiyonluk stresimiz yok rahat oynayıp alıcaz bu maçı..

• bana da öyle geliyo bunlar rezil oldular bari cimbomu yenelim de taraftar sevinsin derler ama yenilirlerse de var ya :D

• gel kocana cimbooom gel yavruuum:D

0|1
    1|1
  • 50 bin fenerliyi görünce dizlerinin bağı çözülür cinconların

1|1
    2|1
    • Geçen senede çözülmüştü doru 50binin içinde bayraklar açıp tur atmışlardı :) Kadıköyün fethi 2012 :)

• İş içten geçmiş Kadıköy Fethi 2012 olmuş adam hala bu sene de alın diyor zavallı :D:D

• galatasarylılar hepiniz neden kendini beğenmiş oluyorsunuz bir de hazal sen benim muhattabım değilsin sana ne oluyo

• bu sefer yeneceğiz :D

3|2
    1|1
  • yalanına sokiyim

2|0
    1|1
Yükleniyor...