Transparan kıyafetler

Herkesin bildiği gibi son yıllarda tayt modasından sonra bayanların giydiği birçok kıyafet artık büyük ölçüde transparan olmaya başladı. Bu bayanlarında suçu değil çünkü piyasada transparan olmayan kıyafetler bulmak zorlaştı iyice. Erkekler için de aynı şekilde transparan kıyafetler türemiş durumda. Bu durum da gün içinde erkeklerin ve bayanların da dikkatini çekecek şekilde bir teşhirciliğe dönüştü. benim düşüncem moda adı altında insanların giyimlerine yön vererek cinsel ve kültürel olarak insanları istedikleri yöne çekmeye çalışıyorlar. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi alabilirmiyim. Siz bu modanın neresindesiniz. Bu tarz kıyafetler giyerek karşı cinsin dikkatini çekmek hoşunuza gidiyormu yoksa dikkatleri üzerinize çekmekten rahatsızmısınız. Neler yapıyorsunuz bu konuyla alakalı. FARKINDAMISINIZ ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• tarz meselesi. abartılıp basit durmadıkça güzel görünüyor bence

0|1
    0|0
    • Ne kadarına cesaret edebilirsiniz peki ?

• yakıştığını düşünüyorum ama belkide yakısmıyordur bilemem

• Görmeden birşey diyemem :) Foto yokmu ?

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklısın moda diye herkese aynı şeyi kabul ettirmeye çalışıyorlar sanki dediğin gibi transparan olmayan kıyafet bulmak zorlaştı iyice Bunun dikkat çekmekle alakası yok bence insan dikkat çekecekse iyiliği saflığı temizliği ile çekmelidir ..

0|1
    0|0
    • Dediğin gibi ama iyilik ,saflık ve temizlikle dikkat çekmeyi ancak karakteri oturmuş kişiler yapabilir. herkes beceremez işte..

• Varmı kıyafet tercihiniz peki.

• spor kıyafetler giyiyorum genelyde ama yerine göre değişiyor

• şimdi bunu en mi yazdın? şaşırdım doğrusu :O

0|1
    0|0
  • Kesinlikle çok çok haklısın.

Transparan kıyafetleri sevmiyorum.

Soruna 5*

0|1
    0|0
    • Eşime kıyafet bulmakta zorlanıyoruz. O da gidip transparan kıyafetleri seviyor ama transparan olduğu için değil, kıyafeti güzel olmasından dolayı.

• toplum iice kötüleşti. ?

0|1
    0|0
    • Bu şekilde yönlendiriliyoruz. Buna tv dizileri de ön ayak oluyor. Artık erkeklerde kadınlarda baştan çıkmak için bahane arar olmuşlar.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...