Kısa süre önce spor salonuna yazıldım ve kas yapmak istiyorum bilgili birileri var mı?

Vücudumda fazla kilom yok en fazla 1kilo vermek istiyorum. Karın kası geliştirici hareketler ve squat yapıyorum ama kısa sürede verim alabilmem için beslenmeme de dikkat etmem gerekiyomuş. Protein tozu kullanmak istemiyorum ve şişmekte istemiyorum. Nasıl beslenmeliyim bildiğiniz bir diyet listesi var mı?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• ''Protein tozu kullanmak istemiyorum ve şişmek de istemiyorum'' Siz kızların anlamadığı nokta şu. Kıcınızı da yırtsanız şişemezsiniz zaten en az 2 yılınızı vermeniz gerekiyor takviyelerle birlikte tabi. Spordan 1-1,5 saat önce protein karbonhidrat ağırlıklı beslen, spordan hemen sonra da kolay sindirilebilen protein miktarı yüksek gıdalar tüket. Yağ, şeker, abur cubur hamur işleri vs uzak dur. Bol bol su iç.

0|0
    0|0
    • Herşey için zaman gerekiyo. Benim istediğim vücuda kavuşmam için de 1yıl gerekiyo ama ben beslenmemi şimdiden şişmeye yönelik yapmak istemiyorum. Protein tozları bunlar için zaten. Spordan önce karbonhidrat spordan sonra da kasları beslemek adına protein olduğunu zaten herkes biliyo. Şu sorulan sorulara bilmiş bilmiş yorumlar yapılmasından hiç hoşnut değilim

• Yahu az önceki tarifinizde zaten yardımcı olmadınızki. Hepsinin bir dozu olduğunu tabiki biliyorum ölçülerime göre ne kadar karbonhidrat ne kadar protein ne kadar yağ tüketmem gerektiğini bilmiyorum. Yardım istiyorum yazıyorum yukarıya bilgisiz olduğumu. Buraya girmiş yok kızlar öylesiniz yok böylesiniz diye yazıp doğru düzgün bir bilgi bile vermeden kayboluyosunuz. Yapmayın arkadaşım onu da yazmayın. Bari adınız yardım etti olmasın. Çünkü gram yardımınız dokunmadı. En sonda yok bunları bilmiyosunuz şunları bilmiyosunuz diyosunuz. Bildiğini iddia eden biri yok burda sizin durduk yere çıkışlarınız olduğunu iddia eden biri var sadece burda. İyi akşamlar dilerim

• Bu işin en ince detayı hakkında dahi bilgim var ama size inandırmak için illa buraya üstsüz fotoğraf koyucaz. Senin neyi ne kadar bildiğini ben nerden bilebilirim? En başında pratik herkesin bilmesi gereken şeyleri söyledim. Daha sonra elbette detaya inilir. Neyse çok uzadı bu muhabbet.

• Kisa surede olucak is degil

0|0
    0|0
  • antrenörüm yardımcı olurum
    mailini verirsen yardımcı olurum diyet programını oradan gönderirim

0|0
    0|0
    • Mesaj gönderemiyorum ama takip ettim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...