Süperlig'in yaz sezonunda ki en iyi transferi?

Ben, Galatasaraylıyım. Çaresiz bekleyiş içerisindeyiz :D Martin Škrtel Süper lig'in en iyi transferi bence.

• Gregory van der Wiel ( Fenerbahçe ) Süperlig'in yaz sezonunda ki en iyi transferi ?
    100% (2)40% (6)47% (8)Oy Ver
  • Roman Neustädter ( Fenerbahçe )Süperlig'in yaz sezonunda ki en iyi transferi ?
    0% (0)20% (3)18% (3)Oy Ver
  • Martin Škrtel ( Fenerbahçe ) Süperlig'in yaz sezonunda ki en iyi transferi ?
    0% (0)40% (6)35% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Martin fb

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• yazık biz gslilere be :)

0|1
    0|0
  • sağlam stoper koktu. d

0|0
    0|0
  • Üçü de tırt ama a dedim

0|0
    0|0
  • Martin Skritel bidonu Liverpoolun Şampiyonluğunu baltalayan adam hava toplarında fena değil ama yerden tam bir felaket.
    Neustaderin nasıl bir fiyasko olduğunu anlatmama bile gerek yok sanirim.
    Bir tek Viil iyi oyuncu

0|1
    0|0
    • Son 3 sezonun en çok gol atan stoperi ingiltere liginin en iyi oyun kurucu stoperler arasında 8. sırada. hava toplarında başarı oranı %77. kontura atak savunma oranı %68 korner savunması başarısı %91. organize hucum savunmasında %73'lük bir istatisliği olan bir adama bidon diyorsun çok komiksin. neustaderi daha görmedin bile hemen fiyasko ilan etmişsiniz. sizin kadar boş insan ordusu görmedim.

• 1-2 maçla adam değerlendirilmez rusya tamamen berbattı tek neustaderen değildi. o yüzden bukadar ön yargı yanlış. yani fiyasko dencek kadar ne izledin adamı. skrtele gelirsek evet yavaş bir stoper ama o yavaşlığını çabukluyla kapata bilen bir futbolcu hem yanında kjaer gibi hızlı bir stoper olacak.

• @OğuzHan1272 1 maçla değil genel olarak diyorum. Neustader Martinden bile daha vasat bir oyuncu. Liverpoolu batıran bir adam. Kjaer zaten iyi oyuncu ama diger ikisi tam bir bidon hem Kjaer varken 2 stoperi niye aldılar o nu anlamadim.

• Son dakika, Gökan gönül Ronaldonun kanserli çocuklara 2 milyon dolar bağışladığını duyunca kanser olduğunu açıkladı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...