Fb Yönetiminin amacı nedir ?

Pazar günü oynanacak Fb-Gs derbisi öncesinde fb yönetimi tarafından yapılan acıklamaya göre;

Fatih Terim'e ayrılacak yerimiz yok.

Ünal Aysal stada gelmesi durumunda kesinlikle karsılanmayacak

Galatasaray'ı alkıslayan kim olursa,Fb'ye ihanet etmis olur gibi acıklamalara sizin yorumunuz ne olur ?

• Fb Yönetimi Gs'yi Hazmedemiyor.
    A seç
  • Fb Ortamı gerip macı kazanmak istiyor.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Kuyruk acısı işte yaa ne olacak. O kadar attılar tuttular söyle yaparız böyle yaparız 3 kupa alırız 5 kupa alırız diye, tabiri caizse 3ün 1ini aldılar e haliyle zorlarına gitti :D

0|3
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• daha bunlar ne ki...

ben statıdı cumartesinden yakmalarını bekliyorum ki maç oynanmasın :)

1|2
    0|1
  • Yahu ne iğrenç bir kulüp bunlar...

Abartıyolar artık...

Hem Galatasaray'ımızı hazmedemiyolar hem de ortamı gerip maçı kazanmaya çalışcaklar ama boşuna İnşAllah kazanıcaz bu derbiyi...

0|1
    0|1
  • İstemeyiz,alkışını da al git Fener.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Siz bunlari düsünürken birazda empati yapin. Sivas maçi biter bitmez sosyal medyada hemen feneri ti ye alan karikatürler , dalga gecilen resimler , bir o kadarda agir sözler yazildi ve paylasildi.

Benim anlamadigimda bu , sampiyon olduysan onu kutla... kimsenin birsey dedigi yok. Aykut alkislicakmi , yok fatih terime yer vericeklermi , yok ünal aysal ne yapacak birakin bu isleri yaaaaaa.

Her takim adam gibi ciksib oynunu oynasin ve iyi olan kazansin. Burda bos beles konusmaya hic gerek yok. O çok degerli baskanlar sanki sevdikleri içinmi baskanlik yapiyorlar ? Hepside 1 numarali karapara aklayicisi !

1|0
    0|1
  • Bi' fenerli olarak istemem öyle olmasını..

Fatih Terim'e ve Başkan Ünal Aysal'a güzel bi' misafirperverlik yapmasını isterdim..

1|2
    0|0
  • Hazmedemiyor sezonun ilk maçında hatırlayın arenada kendi evlerinde ki rahatı verdik onlara misafirperverlik nasıl olur gösterdik tabi koyduk gönderdik orası ayrı ama ben senin bu yazıklarını ilk defa okudum eğer doğruysa gerçek yüzleri bu zaten hiç şaşırmadım

0|2
    1|1
  • Tümerli edulu ardalı sezonda şampiyon olarak ali samiyene geldiğimizde yaşananlardan dolayı bırakın biraz çirkeflik yapalım.

galatasarayın futbolunu her türlü takdir ederim,ama taraftarı hakkında görüşlerim farklıdır sabittir değiştirilemez.

her yerde bir fenerbahceli olarak söylediğim bir laf var.

Allah galatasaraydan razı olsunki bu sene güzel futbol izlettirdiler bize,

feneri izliyorum drama ! beşiktaşı izliyorum kanser edecek nerdeyse !

galatasaray hakketmiştir,almıştır.bunu kabulleniriz şampiyonluğu tanırız,ama fazlası için ülke olarak hazır değiliz.

ayrıca bu macı kazanamayacaksınız ;)

1|2
    0|0
  • 3 büyüklerde mal kim ne derse desin birbirlerine yaratık gözüyle bakıyolar ben fbliyim azizden aykuttan nefret edıyom abi zaten fb taraftarını atesleyen aziz yıldırım her seye mudahale etcek ..hani galatasaray da az değill yazmakla olmaz bu işler... Ne fb gs yi hazmedıyo ne gs fb yi kimse bedavaya konusmasın

1|0
    0|3
  • haklılar biz ali samiyende neler yaşadık alkışlayan olursa ihanet etmiş olur bencede. sen kesin gs lisin anketin taraflı

0|0
    0|1
  • kayna belirt hocam bu ara herkes birşey yazıyor

0|0
    0|0
  • aynen dediğin gibi hazmedemiyorlar ! kazansa nolcak aaa biz Galataasarayı yendik filan biz oraları geçtik şampiyon çıktık şampiyon geliyoruz ne yaparlarsa kendilerine bunların ne kadar ezik olduğunu cümle alem biliyor...

0|1
    1|0
    • Netice olarak Şampiyon Gs,kalan 2 macta farkta yesek bu degismicek.

fb'liler dediginiz gibi Gs'yi yenelim,sampiyonluk burunlarından gelsin diye bir düsünce icinde ama bizim onları hicte taktıgımız yok.

• yakışık almayan söylemler bunlar.. sporu spor gibi yaşayıp yaşatmayı bir türlü öğrenemememiz üzücü...

0|1
    0|0
  • A: Fb Yönetimi Gs'yi Hazmedemiyor.

2|0
    0|1
  • haber doğruysa eğer kişiliksizliğin ve karaktersizliğin kıskançlığın çirkefliğin ve adiliğin k.hpeliğin bu kadarına PES diyorum..ama haber doğruysa

bunları ilk maçta öyle misafirperver ağırlamıştık ki herkes hatırlayacaktır

karşılığı bu mu olmalı

0|0
    0|0
  • Fb Ortamı gerip macı kazanmak istiyor.

0|0
    0|0
  • bence yalan haber.

2|2
    0|0
Yükleniyor...