Insanın bir yakını ölünce....

içinde kırk mum yanarmış ve hergün biri sönermiş fakat son mum hiç sönmezmiş insan bununla yaşamayı öğrenirmiş :( siz hakkında ne düşünüyosunuz ?

0|0
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• büyüdükçe ben böyle şeyleri daha çok duyar oldum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• eğer birini kaybettiysen başın sağolsun!

hangi kaybın acısı ilk gün canını acıttığı kadar acıtır ki zaten! insanlar yaşar. yaşadıkları için de kayıplarına yas tutmayı bırakıp kendi hayatlarına devam etmek zorundadırlar. öteki türlü zaten yaşamıyo sayılırlar

1|0
    0|0
  • gidenin arkasından hatıralarınıda gömemezsin ya belli bir süre seninle yaşar. ama zamanla unutursun, aklına geldiğinde bir burukluk yaşarsın falan filan işte :)

1|0
    0|0
  • Ölen yakınlar aradan ne kadar zaman geçerse geçsin unutulmaz ancak onlar olmadan yaşamaya alışırız. Hepsi bundan ibaret.

1|0
    0|0
  • Bri ölünce arkasından ağlamak bana saçma geliyor. Tamam özleyebilirsin ama sonuçta bu dünyaya gelme sebebimiz ölmek zaten niye bu kadar büyütüp te bu meseleyi bağıra bağıra bayılanlar var anlam veremiyorum

1|0
    1|0
  • tahminimce 40 ı çıkmasından esinlenerek kurgulanmış güzel edebi bir yaklasım

o son yanan mumda kişiye duyulan ihtiyaç olsa gerek

1|0
    0|0
  • Mum filan bilmem ama ozlemi bitmiyor alisiyorsun ama onlar hep aklinda kalbinde bazen dusunuyorsun agliyor ziriyirsun falan filan ama insanoglunun alisamayacagi sey yok

1|0
    0|0
  • babaannem öleleli 7 yıl öldü ve bir mum bile sönmedi :(

Günaydın :)

2|0
    0|0
  • vallaha en son annenem öldü sınav zamanımda sölememişler üzülürüm diye , sınavdan sonra arabada annem söledi , bir tek ' ALLAH rahmet eylesin ' dedim , üzülmedim çünkü yeter di yaşadıgı ne bilim artık üzülmüyorum insanlar ölünce bir garip oldum kendimi iş bulmaya hayat kavgasına adadım duygularımdan yoksunlaştım belkide , ne bilim belkide herkes böledir...

Bugün çekirdek ailemden biri ölse üzülürüm gerisine üzülcegimi zannetmiyorum...

0|0
    0|0
  • O mumun ne kadar ışık verdiğine bağlı, omum kendisini ışıtmıyorsa başkasına ne faydası olur ki.. Kendisne faydası olursa omum sönmeye yüz tutsada mutlaka ona sahip çıkan sönmesini önleyen birileri vardır.

0|1
    0|0
  • diyemedim bişi...

1|0
    0|0
  • Doğru

1|0
    0|0
  • Zaten hep acı çekmek için yaşıyoruz. İstemediğimiz bir hayatı, seçme hakkı verilmeyen bu hayatta üstüne birde başkalarının acısını yüreğimize koyuyoruz. Sıkıntı büyük küfürler de kafi olmuyor.

0|0
    0|0
  • ibretle okuyup hunharca güldüm ne mumu gözünü sevim yaa millet ana babasını topraga koyuyo ona bile zamanla alışıyo

0|0
    0|0
  • Ben cok kişiyi kaybettim bu yuzden hic unutamiyorum anilari hep aklimda eski guzel gunler yok artik ve eski ben de yok neşe ve guzellikler bir sonbahar yapragi gibi sarardi kurudu ve bitti

0|0
    0|0
  • Bu ne böyle amk yunan mitleri gibi.. Posedion'la Helios savaşırken içine ateş düştü ve kırk muma dönüştü, bunlardan biri sönmedi ama o bununla yaşamayı öğrendi ve okyanusun derinliklerine çekildi.

0|0
    0|0
  • Ölmek dünyanın sahtekarlıklarından kurtulmaktır her şey zaten para değilmi para yüzünden herkes intihar ediyor para yüzünden sevgi olmuyor

0|0
    0|0
  • güzel manı yazmış kımse onu dıyennnn

0|0
    0|0
  • emanet gözüyle bakın daha kolay olur

0|0
    0|0
  • mummu sönmezmiş yalan

0|0
    0|0
  • ben babamı kaybettikten sonra çocuklugumu yaktım, 1 günde koca adam oldum,söndümü? sönmedi hala.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Asla unutmazsın. Sadece hatırlamadığın anlar olur. O da belli bir dönemden sonra ancak mümkün...

1|0
    0|0
  • Kimse söndüremez o acıyı kafanı koyduğun yastık kafanı çevirip baktığın duvar bile sana onu hatırlatır 40 mum değil 50 mumdan beter bir yangındır o acı ..

1|0
    0|0
  • güzel sözmüş ama ölüm bu elden ne gelir yakın zamanda 38 yaşndaki teyzem kankamdı görmedn geçerdgm günüm yoktu ve kanserden 8ay içinde öldü 3senedr tek mum sönmedi söledim gb söz güzel ama ne kadr dogru bilmm...

1|0
    0|0
  • Olay sadece alışmaktan ibaret.başlarda saniyeler öncesi sizinle olan kişi birden hayatnızdan gidiyor onu bir daha görememe korkusu özlem vs.duygular insana ağır geliyor.ama zamanlada alışıyorsun.Allah veriyor sabrını.

0|0
    0|0
  • doğrudur :)

0|0
    0|0
  • Çok çok doğru bir söz.. Bu acıyı yaşamış biri olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
  • bnce cok mantıklı gecen biri bir yakının ölümüyle ilgili bisey yazmıstı bnde ona bunu yazdım

0|0
    0|0
  • sevdiğim kimseyi kaybetmedim ama elbet kaybederm o zaman görücem sönüyomu yanıyomu

0|0
    0|0
  • aynen öyle çok çok üzücü bişey..kim anlatmışsa çok iyi anlatmış

0|0
    0|0
  • iki gün önce kuzenimi kaybettim allah kimsenin başına vermesin

1|0
    0|0
  • zamanla alışıyor insan

0|0
    0|0
  • dedemi kaybettiğimden beri bir boşluk hissediyorum, alışıyorsun bir zaman sonra acısına, ama sadece acısına. yokluğuna değil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...