Fittim artık zayıfım nasıl kilo alırım?

Bütün kış spor yaptım vücudum harikaydı kilom yerindeydi ama yazın çalışmaya başladığım ve sporu bıraktığım için kilo vermeye başladım. Bu sabah tartıldım ve ne göreyim 47.8 kg... 52 kg den düştüm 2 ayda. Çok fazla yemek yiyemiyorum tıkanıyorum artık zaten sabah akşam yiyorum çalışmamdan dolayı. Kaslarımın eridiğini gördükçe zayıfladıkça sinirim bozuluyor. Ne yapsam sağlıklı kilo alırım?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine bir direnç lastiği al onunla çalış ben salona gitmediğim zaman oyle yapiyorum vucut diri kaliyor en azından birde beslenmeni iyi ayarla yemegini yaninda taşı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• spora bir kere basladıysan birdaha bırakmaman gerekir yoksa böyle sorunlar oluyor spora tekrar basla evde bikaç hareket yap en azından istersen iştah açıcı ilaç kullanabilirsin

1|0
    0|0
  • Kalori hesabı yapıp kalorilerini arttıracaksın spor salonunda ağırlık çalışmalısın

1|0
    0|0
    • salona gidemiyorum şu an kışın tekrar başlıycam.

• Vücut çalışabilirsen kas kütlen artar sağlıklı kilo almış olurusun yağ depolamak yerine

1|0
    0|0
  • bol bol meyve ye Şu an ne yiyosan o yiyileni azaltmadan diyetin uzerine 3muz 1 elma 200gram uzum ekle

0|0
    0|0
  • yemek ye

0|0
    0|0
  • Bol yemek ye uste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...