Sevdiğim kız bana böyle yaparak ne yapmaya çalışıyor?Arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz?

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce bir kızla tanıştım.İlk defa aşık oldum.Onu düşünmeden edemiyorum.Kızla geçen gün buluştuk konuştuk birbirimizi daha iyi tanıdık.o günün akşamı gününün nasıl geçtiğini,beni nasıl bulduğunu sordum.çok güzel geçtiğini,memnun kaldığını söyledi.en son ona çıkma teklifi ettim cevabı geçmişte yaşadığı ilişkiden dolayı korktuğunu,kötü günler yaşadığını zaman istediğini söyledi ve beni kıramayacağını.üzemeyeceğini içimin rahat olması gerektiğini söyledi.Bende anlayışla karşıladım.Hala konuşmamıza devam ediyoruz.Ama cevabının ney olduğunu 1-2 defa hatırlattım hep aynı cevap zaman istiyorum.Sizce bu kız ne yapmaya çalışıyor?bundan sonra ben ne yapmalıyım?Sizce cevabı ne olur ?arkadaşlar lütfen yardımcı olun!özelliklede kızlar?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• O da senden hoşlanmıştır öyle olmasa zaman istemezdi hayır derdi beklemeden .. zamana bırak tamam der bence ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sadece bekle.ergenler gibi çıkma teklifi üzerinde de düşünme.arkadaşı olmaya çalış.incindim, üzüldüm diyor hele ki.anlamaya çalış bu zaman zarfında.bir süre sonra anlarsın zaten ne yönde olduğunu.

0|0
    0|0
    • lafın gelişi çıkma teklifi dedim :) onu ne kadar çok sevdiğimi,aşık olduğumu,aklımdan çıkmadığını falan.bugün yine buluşucaz.bugünkü buluşmada sizce ne yapmalıyım.yardımınız için çok teşekkür ederim...

• dedimki, cevabın olumsuz olabilir ben bunu anlayışla karşılarım.sadec biraz üzülürüm dedim.daha sonra daha fazla üzülmek,acı çekmekten iyidir başta söyelemen dedim.oda dediki böyle düşünme ben seninle konuşmak istiyorum sen beni çok mutlu ediyosun ama biliyosun zaman ihtiyacım var dedi.şuanda hala konuşuyoruz ve bekliyorum.bu konulara girmemem gerektiğini anladım sizce cevabı ne olur?olumsuz olursa artık kimseyi sevemem.kalbimde kapanmayacak bir yara açabilir

• kendini emin olmadığın sulara bırakma.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kız seni seviyor ve istiyor anlattığına göre onu mutlu edeceğini ona kanıtla onu istediğini onu sevdiğini kanıtla

0|0
    0|0
    • evet aynen anlattıklarım gibi.ona karşı her zaman anlayışla yaklaşıyorum.çok fazlada sevdiğimi söylemiyorum.sadece onu kıramayacağımı,hiçbir zaman onu üzmeyeceğimi,kötü günde yanında olacağımı felan söyülüyorum.yorumun için teşekkürler içimi rahatlattın :)

Yükleniyor...