Fenerbahçe'nin rakibi Monaco ve eşleşme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bahtsız takımımız Fenerbahçeyi İsmail transferinden sonra aksilikler bırakmıyor. Önce kalecinin burnu kırıldı şimdi Monaco ile eşleşti. Milyarder sahibi sayesinde 2 sene önce müthiş transferlerle adından söz ettiren ve piyasa değeri 184 milyon euro olan bir takımdan söz ediyoruz. Kadrosunda Moutinho, Cavaleiro, Traore, Lemar, Bernardo Silva, Kamil Glik ve yaşayan efsane Ricardo Carvalho gibi dünyaca ünlü yıldızları barındıran bir takım. Ayrıca Fenerbahçe de kadro bakımından geride bir takım değil toplam kadro değeri 152 milyon euro. Kadrosunda İsmail Köybaşı, Volkan Demirel, Ozan Tufan, Hasan Ali Kaldırım gibi dünyaca ünlü yıldızları barındırıyor. Peki siz bu eşleşmeyi nasıl değerlendiriyorsunuz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar Fenerin yıldızları konusunda esprili bir yaklaşım yaptım anlatamadığım zeki arkadaşlar varmış :)
Radamel Falcaoyu unutmayalım dünya peşinde koşarken parayı yani Monacoyu tercih etti :)

0|0
5|25

En İyi Kız Görüşü

• düşünmüyorm

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zor bir eşleşme olmuş daha ilk baştan işi kolay değil fbnin ama cl seviyesine göre öyle tur kesinlikle monacoda diyebileceğimiz bir takımda değil ama zor FB nin cl ye gideceğini düşünmüyordum hala düşünmüyorum muhtemelen avrupa liginden devam ederler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 24

• En iyi iki ismini unutmuşsun Falcao ve Wagner Love. Sağlam takim

0|0
    0|0
  • Elenmiyecek bir takım değil %50 şansı var her iki takımında. monaco sayfasına baktım eşleşmeyi duruyurdular. monaco taraftarıda isyan ediyor çeke çeke Feneri nasıl çekeriz diye bizimkilerde isyan ediyor. ancak saydığın isimlerde öyle ahım şahım değil yani abartmışsın moutinho patatesin teki.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe de geçen sene milyonlarca euroluk transferler yaptı ama netice? Ne süper ligde şampiyon olabildi ne de Türkiye kupasını alabildi.

0|1
    0|0
  • Bari playoffta gelseydi
    en azından avrupa ligine giderledi gerçektende

0|0
    0|0
  • Fenerliler Braga ya karşı da böyle inançlıydı, eleyeceğiz diyorlardı. Şimdi de Monaco kim ya demeye başladılar :D

Monaco ezer geçer. Gol atmasını bilmeyen takım Monaco karşısında çok pasif kalır. Hatta farka bile gidebilirler.

0|1
    0|0
  • İsmail Köybaşı
    Ozan Tufan
    Hasan Ali Kaldırım bunlar dünyaca ünlü değil.

Volkan bile dünyaca ünlü sayılmaz hatta

0|1
    0|0
  • Ismail koybasi turkiyenin en iyi sol beki ozan tufani sacini duzeltti diye sevmiyorsunuz adamin kostugu kadar top rakipteyken topa baski kuran kim var bana soylermisin, sanirim monacoyuda izlememissin o kadarda iyi sayilmaz cogu oyuncusu yildiz ama yaslari gecmis oyuncular

0|1
    0|0
    • Aşağıdaki yorumlarda monaconun da bekleneni veremediğini belirtmiştim :)

• sonuç aynı olacak fenerin haddine değil ŞL ancak şampiyon olup direk gruplara kalırsa o şekilde gidebilir.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe için hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • feneri ne kadar sevmesem de turu geçmelerini isterdim😑

0|0
    0|0
  • Zor işi

0|0
    0|0
  • Bence fenere yıldız kayacak hacı 😂

0|1
    0|0
  • Elenecek belli zaten

0|0
    0|0
  • şimdiden Beşiktaşa gidecek ekstra para hayırlı olsun demek lazım :))

0|0
    0|0
    • beşiktaşagitsin diyoruz diyoruz bu takım can yakacak bu gidişle :)

• Fenerbahçenin kaderi bu şampiyonlar ligi müziği fazla çalmıyor onlar için bu turu geçemezler net

0|1
    0|0
  • Eşleşmeyeydi iyiydi :)

0|1
    0|0
  • Monaco feneri monaco

0|0
    0|0
  • fener ya. ağı yedi :D

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun 😄😄

0|0
    0|0
  • Şampiyonlar ligi seneye kaldı

0|0
    0|0
  • Bu sene de cl yalan olcak gibi

0|0
    0|0
  • Fenerlilere şimdiden geçmiş olsun
    İnşallah geçerler turu

0|0
    0|0
    • İnşallah geçerler fakat ben daha oturmamış sistem ve eksik transferlerle şampiyonlar liginde görmüyorum fenerbahçeyi

• Bize her sene güçlü bir rakip geliyor hep zaten görürsün Beşiktaş a Real Madrid Barcelona b. munih b. dortmund vs gelicek kesin

• Ya ilk torbaya bakma diğerleri önemli 😄

• MonaKODUK mansetini bir besiktasli olarak gormek isterim. INS FENER ALIR.

0|0
    0|0
  • Volkan ozan hasan dedin şimdiden geçmiş olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...