Spor yapıyorum yardım? 97 kg ile başladım hedef 50kg?

Arkadaşlar 97kilo ile başladığım yola şu an 89 ile devam ediyorum ama sarkmalarida önlemek istiyorum hedefim 50kg dambil alaçam kollarındaki sarkmayi önlemek için ama kaç kg almalıyım kas yapmak için değil dikkat edin arkadaşlar 5kg almayı düşünüyorum ama arkadaşlar fazla olur diyor karar veremedim burdan sorayim dedim teşekkür ederim şimdiden hepinize yaşım 21 boyum 1.58

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• 5 fazla gelir triceps hareketlerine senin için, pilates lastiği kullanmalısın şimdilik

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet boyuma göre kilon oldukca fazla. Kilo verdikce sarkmalar olusucaktir. Bunun icin bölgesel calismali ve kilo verirken hirs yapmamalisin.16 oo 19oo arasi metabolizman yag yakmak icin en ideal zamani gösterir. Bu saatleri kacirma. Dambil icin 2.5 kg ile baslasan iyi olur hemen yüklenmen dogru olmaz. En önemlisi vücudunu kandirmaya calisman. Sakin yemegi birden kesme sik az ve lifli beslen. Squat karin egzersizlerine basla. Hizli kilo vermen yag dokusunu yitiren vucut icin önlenemez sarkmakari beraberinde getirecektir. Bunun icin kaslari uyarmaya basla. Ip atlamak güzel kalori yakar. Bilgine...😉😉

1|0
    0|0
    • Bilgiler için çok teşekkür ederim baya faydalı bilgiler :)
      Ip atlama konusunda 70kg uztundekiler ip atlamasin dizlere fazla yük binip zarar verebilirmis bu konuda fikriniz nedir

• Teşekkür ederim:) bunu da yaparım ama belki biraz daha yükü hafifletince :)

• Insallah canim ya. Olucak ben sana inaniyorum, sende kendine inan olur mu?

Erkekler Ne Diyor 10

• Before after yap sonra

1|0
    0|0
  • Sarkma her türlü olacak istediğini yap al spora git sarkma olacak

0|0
    0|0
    • Nerden biliyorsunuz acaba yasasınız mi

• bir yuz kilool once

0|0
    0|0
    • 97 iken deseydin olurdu da bu saatten sonra dusunmuyorum tekrar Allah korusun

• Kas yapmak öyle kolay değil rahat ol. Akşamları sebze dışında yeme bir kere yağ konusunda iyi bir adım olur bu

0|0
    0|0
  • Masallah devam boyle

0|0
    0|0
  • 50 olmazda 70 lere düşersin

0|0
    0|0
    • 50 neden olmaz

• Yok ya sporla birlikte olursa iyi olur i olur tanıdıklarım var

• Sen o kiloya düş 😂

0|0
    0|0
    • Çok komik

Eeee?

• Yok ben haftada 1 kiloyu hedefliyorum bir hemşire adayi olarak daha sağlıklı şekilde zayifliycam inşallah

• Olur our

0|0
    0|0
  • Ben beşer kiloluk dumbell lerle çalışıyorum Allahsız

0|0
    0|0
    • Abarttim biraz sanırım tamm :)

• uhhh

0|0
    0|0
    • Neee?

• tebrikler kardeşim

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 10

• Bravo valla azme bak.. Allah muvaffak etsin kardeşim. :*

1|0
    0|0
    • İnşallah canım çok teşekkür ederim :)

• 3 al.

1|0
    0|0
    • bir arkadaşım da 3 almami söyledi böyle bir deneyiminiz var mı acaba

• Teşekkür ederim :) o zaman şu şişeleri ile baslayacagim

• rica ederim.

• ikiser dumbell alman lazim iki bucuk, bes, yedi bucuk kilo al uc ayri kilo al. tek bes kilo yetmez. bAZI hareketlerde ozellikle kol hareketlerinde bes kilo cokken alt vucut icin bes kilo az geliyor

0|0
    0|0
  • 5kg iyi bence

0|0
    0|0
    • İyi mi diyorsun peki denediniz mi hiç?

• Teşekkür ederim :)

• Rica ederim 😊

• Dambılların kilosunu hafif hafif baslayarak yap mesela 1.5 dan basla yavas yavas arttir sonra 5 yap birden yüklenme vücuda.

0|0
    0|0
  • Hayır ya ne sarkması spor yapmazsan sarkar ben ilk diyet yaptıgımda sarkmıştı simdilerde spor yapıyorum ve toparlanıyor yavas yavas

0|0
    0|0
    • tamam işte kaç kg dambil ile başlayın diye sordum zaten plates le birlikte

• alttaki yorumu okudum da ondan öyle dedim. Yaparsan iyi olur :)

• Alla alla nasıl verdin o kadar kiloyu :/ ben de vercem ama nasıll :( 6 kilo vermem lazım

0|0
    0|0
    • Onfelikle inanmak lazım tabi ayrıca 6 kilo dediğin nedir ki 47 nin yanında :(

• Canım sende o inanç ve istek var demekki. Helal olsun valla. Bendr hiç istek yok. Dün akşam bir spora gideyim dedim. Döndüğümde darbe oldu dediler :D bidaha gitmicem spora falan :P

• :D o da iyiymis

• 1 58 boy 97 kilo?/

0|0
    0|0
  • yeterli bencede

0|0
    0|0
  • Dambıllarda birden 5 kg ile başlarsan zorlanırsın hatta sakatlanırsın kendimden biliyorum. Önce yarımşar kilo 1 hafta sonra bir kilo diğer hafta 2 kilo şeklinde arttırarak gitmen senin için daha iyi olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...