Nasıl alkolü bıraktırırım?

Merhaba benim ciddi anlamda sorunum var.. sorunum annem her akşam olmasada haftanın 2 veya 3 günü alkol alıyo sonrasında kafayı buluyo tabi saçma saçma hareketler şımarmalar filan bazen çok sert konuşuyo kırıcı olabiliyo hele canı sıkkın olmasın sinirini benden çıkartıyo artık dua etmeye başladım hayırlı bir kısmet çıksada bu evden gitsem diye ama onunda böyle olmasını istemiyorum konuşmaya kalksam kızar diye susuyorum ama nereye kadar bana bir akıl verin :/

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• rabbim her daim yar ve yardımcın olsun..yapablirsen alkollü halini kaydetmeye çalış,kusura bakma beki ağır bir ifade olacak ama o rezil halini uzun süre kaydedip ayık halinde kendisine izletmeye çalış özellikle sana kötü davrandığı hatta allah muhafaza seni tartakladığı bir an olsunki ayık kafa ile izlediğinde hem kendinden hem senden utansın böylece AMATEM e gönüllü olarka başvurda bulunma imkanı doğabilr,amatem i mutlaka duymuşsundur sitesine girip yeterli bilgiyi alablirisin..rabbim her daim yar ve yardımcın olsun..allaha emanet ol.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu durumdan rahatsız oldugu belırtmelısın..ben seni mi örnek alıcam buyurken de benımde senin gibi evladımın yanında içmesini mi istersin diye tepkını belirt bagırsada geri çekilme hatasını anlaması için bu şart...baban yok sanırım oyüzden sende caresiz kalmışsın..belkide annenin sorunu yalnızlık çekmesidir içerek kendinden hesap sormaya calışıyordur..

0|0
    0|0
  • Sarhoş birinin yanına götür, ne kadar saçma hareketler yaptığını göster, belki etkisi olur.

0|0
    0|0
  • içmek istiyorsa istediğin kadar konuşsanda faydası olmaz. bence o ne zaman içerse sende iç. o senle uğraşsın

0|0
    0|0
  • Baban yok mu ?

0|0
    0|0
  • Karşına alıp konuşacaksın.

0|0
    0|0
  • annenin bir sevgilisi olsun kafasını dağıtır azaltır öyle olmaz

0|0
    0|0
  • uygun dille sor..neymiş annenin sorunu..

0|0
    0|0
    • çok anlar ya ayıkken susar içti mi laf sokar oneden çekiniyorum zaten

• anlıyorum yaşadığın sıkıntıyı..ama kafana takma fazla oluruna bırak..bırak içsin muhatap olma..insanlara değer verdikçe,sömürüyorlar seni..bunu anladım tecrübelerimden..

• AMATEM e götür onu

eğer aşırı bağımlıysa

0|0
    0|0
  • içkisinin içine kedi pisliği at

0|0
    0|0
  • Yapacak bir şeyler bulsun

0|0
    0|0
  • birak icsin kadin anca bu dünyada öyle mutlu olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni ve etkili,ilgisini çeken uğraşlar bul..

yeni bir arkadaş da edinebilr,içeceği zaman içme gel konuşalım diyen.

0|0
    0|0
  • Az iç az...

0|0
    0|0
Yükleniyor...