Çok karmaşık çözebilene helal olsun!!!!!!!!!!!

Bir erkek arkadaşım var.. Yani arkadaşım dediysemm dostum dediğim biri. Sonra benim duygularım değişti itiraf ettim. 6 aydır hergün o mesaj atar, konuşuruz. Aramızda çok farklı bir bağ var kopamıyoruz birbirimizden. Aylardır bana katlandı triplerime ve benden başka kimseye bu kadar dayanmadığğını ve dayanmayacağını söyledi. Ama bana o gözle bakmadığını söyledi.. Bir kız da onu seviyormuş. İtiraf etmiş ona.. O, kızı sevmiyor. Ama bana kızdan etkilendiğini onunla mutlu olabileceğini söyledi. mesaj attı gece "sanada iyi geceler" diye "iyi geceler " dedim "bi selam yokmu" dedi "Kusura bakma online olduğunu farketmemişim" dedim. "peki" dedi. "Hemde tam senin istediğin gibi davranıyorum" dedim. "peki nasıl davranmak istiyorsan öyle davran" dedi. "peki" ddim. Ardından duvarıma "Hem benimle uğraşma artık diyorlar hemde tavır koyuyorlar.." yazdım beğendi. Ondan sonra Ben bir arkadaşın duvarında "gördüğüme sevindim" diye bir şarkı paylaştım. Sonra da o şarkının sözünü durum olarak paylaşmış "Duygularıma Esir Oluyorum Seni Görünce." diye. Ne şimdi bu? O şarkkıyı bana da 2 kez yollamıştı. Sonra ask.fm de sormuşlar "hayatın sonuna kadar bir şarkı dinliycek olsan hangiisi olurdu" diye o da gördüğüme sevindim demişti..

Bnde nurinin duvarnda paylaştım o da gördü heralde.. Hemende şarkının sözünü yazmış bende bbeğendim. Ardından da mesaj attı işte iyi uykular diye.. Ne şimdi bu?

Güncellemeler:
O kız olduğundan beri aramıza birşyler oldu sanki..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Senle olmak istiyor , bunda anlamayacak ne var , gerisi fas fiso. Sen onceki olaylari degil bir erkegin sana o anki davranislarini degerlendireceksin... Sen ayni hissetmiyorsan ayri mesele ama o sana zarf atmis anlamamisin ardindan postaciyi gondermis anlamamisin e simdi de kamyonla mektuplari kafandan assagi dokmus hala anlamiyorsan , tren kacacak elini cabuk tut ;)

1|0
    0|0
    • Hoşlanıyor mu demek bu şimdi? :)

• kendini denklemden cikar ve de yaptigi seyleri bir arkadasina yaptigini dusun , ne dusunurdun.? Tabiiki hoslaniyor...

Erkekler Ne Diyor 8

• Neee cektin bee Gulistannn..Sabrettim yazinin sonuna kadar okudum ama bizde erkegiz arkadasim! Sizinkisi kadar buyuk hafizalama depomuz yok. Bu ne yazidir arkadas. İnsaftir ya.. Sorununa cozum bulacagini zannetmiyorum. Cunku yazinin basindan beri soru ariyorum. Megersem hepsi soruymus.. Neee cektinn be kizim..

1|0
    0|0
  • yılan hikayesine dönmüş valla hepsini okudum..kendime hayret ediyorumm...ama gerçekolan neyse onu yaşa o senı kıskandırmak için soylemiş başka kız var olayını..bakalım ne tepki verecek diye..seni deniyor olabılır..sende alınmıs gibi yaparak onun oyununa gelme..bir seçim yapmak zorunda kalırsa bence seninle olmayı tercih edecektir derim nokta

1|0
    0|0
    • O mesela oyun değil kız gerçekten var.. Çıkıcaklar bile yakında.. Bu seçimi o şu şekilde söylemişti; "Ben seni ondan daha çok seviyorum ama farklı işte. O ayrı sen ayrı anlıyormusun?" demşti..

• Himm... Ama bu bayan dostta karşı hiç bişey hissetmezler mi?

• belkide kendını saklıdyordur..geri çekiyordur..o konularda bıraz cekingen bir tavrı vardır..bunuda işte sarkılarla felan anlatmaya hissettirmey calışıyorlardır..

• bence o da bişiler hissedio ama kendine yediremio delikanlı adam kardeş gib olduğu kıza yan gözle bakmaz gibisinden

1|0
    0|0
  • yazına baslık koymak istersen ' Duvardan Duvara' olsun :)

1|0
    0|0
  • bu yazı okunurmu :)

1|0
    0|0
  • facebook icat oldu bu işin de bo... çıktı :(

1|0
    0|0
  • Hiç ugrasamam

0|0
    1|0
  • uykusu gelmiş adamın rahat bırak :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• değer veriyo ve kaybetmek istemiyor hepsi bu.Nuri de duvarını kapasın senin aklın karışıyo böyle olmaz ki:)

1|0
    0|0
    • Durumunu beğendim bile bile çünkü benim gözüme sokmaaya çalıştı eminim buna. Çünkü tesadüf olamaz bu kadarı. Bende gördüüm mesajını vermek için beğenince o da hemen iyi uykular diye damladı. Hem benimle uğraşma artık diyor.. Kendi uğraşıyor. Madem kız arkadaşın var uğraşma! Otur onla ilgilen ne bana mesaj atıyorsun ya da benden bekliyorsun ki? Nedir yani.

• Eee ne diyorsun onda bir kıpraşma varmıdır yoksa gerçekten o gözle bakmıyor mu ?

• belki de vardır ama farkında değildir.Bunu tahmin edebilmem mümkün değil.Bir süre istediği gibi davran ilgilenme.

Yükleniyor...