Bu adamın derdi ne lütfen cevaplar mısınız

Buradan tanıştık ancak arada mesj atar telefonuma lakin bana açılmad önce bir baktm ki hesabını silmş ks de skype üzerinden veya telde konuşuyoruz şimdi soruyoruz size bu adamın derdi ne

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ne var yani, burdaki hesabı silindyse. Belki de site yöneticileri sildi verdiği güzel cevaplardan dolayı. Seninle irtibatını kesmemiş; onda da bir sorun yok.

Niye bu kadar merak ve stres yaptın ki ?

Herşeyin altında birşey ararsan, kendince birşeyler bulursun elbet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• insanları çözmeye kalkarsan işin zor...bulmaca gibidir kadınlarda erkeklerde oyuzden akışına bırakıcaksın..kafandaki soru işaretleri cok olmayacak..sevgili olmam onunla diyorsan takma o kadar kafana..belki o da aynı seyi senin düşünüyordur oyuzden sureklı senle konusmuyordur...

0|0
    0|0
  • Birak sen o adami. Sen bu abazalikla baskalarini da bulursun guzelim benim..

0|0
    0|0
  • evli... de ondan ...

0|1
    0|0
    • bunu açıkca sordm bana yk öyle bsy dedı sdece b kz vr uzn yllardr knusuyorz ama bn ıstemıyorm dedı

• ya ben zaten onla sevgili olmam =) ancak amacım br erkek begenısı oln kza hafta bir veya hftasnu m mesj atar sadece shbt etmk ıstıyr bnle o kdr

• :) demekki 6 günde 1 aklına geliyor :Pp demek oluyor ki... sana ihtiyacı olduğu zaman arıyo ya da mesaj atıyo :Pp

• herkesin kişiği farklı..belki de seni sıktığını düşündüğü için sık sık aramıyor..belki evli..belki pisikopat..belki senden bekliyor.. beğendiğin cevabı seç..

0|0
    0|0
  • Ne gibi bir derdi olabilirki senin bir derdin var galiba:D

0|0
    0|0
  • sana verdiği deyeri göstermek istemiştir berki de senden başka kimse ilgisini çekmiyodur !

0|0
    0|0
    • belkide buda olablr ama br erkek bu kdr begenısını hslantısını bellı edp nedn arada srad mesj atar

• karakter meselesi herkez farklı azını yokla zarfla !

• yakinda görürsün nedeni :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Belki senle konuştugu gibi,başkalarıylada konuştuğu fake hesapları olduğu için yönetim tarafından silinmiştir hesabı

Belki nasıl olsa bu kızı kafaladım,artık skype ve telde görüşüyorum,artık bu hesap gereksiz demiştir ki listesinde senin kim bu diye soracağın kişiler varsa...

ama eminim başka hesabı vardır :)

2|1
    0|0
    • bende buna eminim acaba fark ettıgımı blse mı yoksa hc oralı olmayıp sallasam mı bunu ne yapaym ztn arkadstn öte olmayack ama baglntımı ynede bn koparaym m

• Anladım bana bu saatte zaman ayırdığınız için teşekkür ederim .Ben oldukça aptalım 5 senemi ir adam verdm o beni aldatı şimdi bu duygusl zaafımla daha a kötü olucktım bende sandımki ilk bri beni düşünüyor ..yazık .. ben buna ne yapayım aptal olmadıgımı anlasın?

• canım Allah aşkına özelden yaz bana,açık yerde yazdırtma herşeyi bana :(

• Açılana kadar numaranı vermeseydin.nette gider umuduyla hemen açılırdı.açıldı diyelim numaranı vermeyi uzatsaydın.silmesi artık sen varsın kimse umrumda değil ifadesi aklınca

0|0
    0|0
    • braz tuhaf oldu ben onu baska bri sanıyrdm benı sevn brı vardı sürekli fke hesapla beni ekliyordu oda bn o degılm gven bana dedı bnde aradm o şeklde numaramı kydettı ama b gun olsn benı tacız etme cınsellk ble açmadı hadı onu gectım tam tersı bnı krudu kolladı da anlam veremedm bı mesaj atıyr bı atmıyr bende oralı olmasmda sebebını merk ettm aradamesj atmasının

• esrarlı havaları ile seni kendine çekmeye çalışıyor ki evet ulaşmaya başlamış.baksana merak ediyorsun artık.vur-kaç taktiği der güleriz buna.önce ilgi-sessizlik-karşının merakı-aşk.

• başaramaz bunu eğer yüreğin hala birine aitse istesede alamaz kalbimi merakım var yalan değil sebebi ise begeni yapıp hafta 1 mesj atması falan anlam veremem

• bazen işler karışmasın diye kaçılır bazen sıkılınır kaçılır.Sence hangisi?

0|0
    0|0
    • inan blmıyorm onu hayatıma alma gbı b amacm yk bu yzdn işler krısmz onu ne kskandm nede ben mesj attm hc hep o attı durdu bnde dostca knustm sadece ama merk edıyorm amac nedır

• Cevapsız sorularda Trip atarken en çok kullandığınız sözcük nedir ?

sorusuna tıklayınca sayfa görüntülenmiyor sorun sadece bendenmi acaba

• amacını tanımadan bulamazsın kapılma bu süreçte yeter.

• ne var ki bunda?silmek istemistir silmistir,seninle ilgili oldugunu sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Neden bunu ona sormuyorsun.

0|0
    0|0
    • sordum açıkcası bana olan hislerin arkadşca olsn dedm bana br cok secım hakkı vrdr kadınında erkegınde dedı ama amac ne olblr

• adam asılıyor sevgilim oldiyor sen hayır diyorsun adam açık kapı bırakmak için yuvarlak cevaplar veriyor. buradan tanıştığın birine hiç güvenme amaçlar belli hareketler bellik

• yorumun için teşekkür ederim ancak ben aşkı burada arayn biri değilim o kişide gvenilir bri bana gre anck benim merakm begenısını sunup nedn sık sk mesj atmaması

• ne zaman sildi hesabını?

0|0
    0|0
    • bana begenisini sylemedn öönce

• t

• Hayır değil dediğin kişi değil yemn ederm k

Yükleniyor...