Yaa Şu an öyle bir duruma düştüm ki nasıl kurtulabilirim acaba ???

Bundan 2 ay önce kadar okuldan bir kızla tanıştık, kendisi çok iyi bir insan, vizelerde falan bilemediğim konularda çok yardımcı oldu, hiç bıkmadan, usanmadan tek tek anlattı anlayamadığım konuları, Allah bin kere razı olsun. Uzun süreli ilşkisi vardı iki gün önce bitirmiş, bugün bana gelip benden hoşlandığını söledi, benm için ilşkisini bitirdiğini söledi. Benim gönlüm başkasında diyerek benim kendisini istemediğini söleyince resmen deliye döndü senin yüzünden uzun ilşkimi bitirdim ben, niye böle yakın davrandın, beni kandırdın diye diye bugün çok yüklendi bana birbirimize girdik resmen yanındaki arkdaşları bile bugün bana beddualı meddualı mesajlar attı. Yemin ediyorum ne o gözle baktım nede öyle bir düşünce aklımın ucundan bile geçmedi. Ya ben ne yabsam ne söylesem şimdi iyi arkdaşlar bir fikir söleyin lütfenn çok kötü hissediyorum Şu an ...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• kız kendi kendine gelin güvey olmuş senn suçn yok anlattıgın kadarıyla.bazn arkadaşça yaklaşmak bile karşı tarafa umut verebilio ama sennle tam anlamıyla konuşmadan ilşkisini bitirmeseymiş.gerçi şuda var uzun bir ilişkisi varken sana gönlü kaymışsa demk gerçkten sevmiodu o kişiyi ve iyi bile olmuş bitmesi.takma sen

0|0
    0|0
    • Arkadaşca samimi olarak yaklaştım tabi ama tabi sevdiğim için, bana gösterdiği iyi niyetli davanışlar,ı hal ve hareketleri için ama bu hikayenin buraya gelcegini hiç sanmıyordum ..

• Sen eskisini yedektemi tutuyosun

Kızlar Ne Diyor 7

• inamıyorumm :S:SS bak bikere başta için rahaat olsn o öyle anlamıs öyle gormek istemiş sende sakın sıkma canını o kendı kendıne umutlanmış yanı enazından gercekten ona oyle bakmadysan ıcın rahat olabılır cunku cok yakın kız erkek arkadaslar var bence karşına al duzgunce konus bence dınlemıcektır ama guzelce acıklayabılrsn duurmu ... arkadaşklarından doldurusa gelmıstır dınlemessede uzak dur o sakınlesınce duzeleblr: S

0|0
    0|0
    • İlgilenmiyorum artık sildim geçtim sonra geldi özür diledi falan ama ben diyeceğim lafı koydum geçtim ..

• coook iyi yapmissin ztrn sakinlestkten snra insanlar anlipr hatalarini...

• yazık kız kafasında kurmuş belki de arkadaşları girdi kızın kafasına. ama senin kötü bir niyetin yokmuş madem bu yazdıklarını ona da söyle

0|0
    0|0
    • Defalarca söledim, ama anlamıyor işte mesaj atıyor durmadan sana güvendim , herşeye göze aldım falan filan diyip duruyor. Yani şu an ben suçlu değilim ama sanki suçlu gibi hislere kapıldım şuan yemin ediyorum bak töbe töbe nerden bulaştıysa artık bişiy diyemiyorum ...

• Ya üzülmeyi geçtim kardeşim benm gönlümde olan kız bu kızı iyi tanıyor, bu yaşadığımız olaylar benm sevdiğim kızın kulağına giderse eğer olurda hani duyarsa ben biterim ya yıkılırım o kızı kaybedirm en çokta korktuğumda bu saten ...

• gitmez inşallah

• kıza yakın davranmıssın demek kı o da umıtlenmısss :/

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapma her şeyi göze alıp gelmiş sana mı sormuş ayrılırken boşver ya başkasından gelen senden de gider ..unutma bunu.

0|0
    0|0
    • Aynen ya hiç bişiy yapmıyorum saten, diyecek neler varsa söledim geçtim ama anlamıyor kız. Hayır madem ayrılcaksın ayrılmadan önce gelip benden hoşlandığını sölese böle bir durum olmucak belkide...

• yani evet.. salla yaa embesil midir nedir

• O nasıl bir saçmalık öyle sanki sen ayrılmı demişsin .

Kendi kendine kurmuş.

Boşver hiç bişey yapma.

0|0
    0|0
  • bişey yapma. o anlamda bir umut vermedim diyosan vermemişsindir. kendine kendine gelin güvey olmasaymış. yüzsüzün arsızın tekiymiş zaten. utanır insan.

0|0
    0|1
    • Kesinlikle vermdim yüzüne defalarca söledim benm gönlüm başkasında diye diye ama işteee düştüğümüz duruma bakarmısın ..

• sende suç yok sorunlu olan kız mesaj falan atma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin bir suçun yok ki. Kız kendi kendine hallenmiş sana. İlişkisini de senin yüzünden bitirmemiştir rahat ol sen. Sevgilisiyle barışırlar işler normale döner.

0|0
    0|0
    • Ya abim olcak iş değil ya, ben ona üzlmüyorumda yanındaki arkdaşlarıda beni yanlış anldılar ne dediysen ne sölediyse artık ...

• anlaşılan sana emek harcamış kendi kafasında,keşke gönlüm başkasında demeseydin.

0|0
    0|0
    • Hacı şuan ilşki düşünmüyorum deseydim bile kız iyice yapışcaktı, o zaman, bu yazdığım olay gerçek suçlusuda ben olurdum kesin .

• kız bence deli uzak dur ...ilerde başına bir bela açar pişman olursun

0|0
    0|0
    • Aman aman kardeşim allah'a yakın bana uzak olsun bu saaten sonra ..

• benim başıma geldi kızla hatta seviştik sadece bana dediki beni sen bozdun..sonra hastaneye gitik kızlık zarı bozulalı sene olmuş meğer ogun ay başışmış

Yükleniyor...