Sevdıgın kısının ruyasına gırme

sevdıgın kısının ruyasına nasılgırersın ? fıkrı olan var mı ? ınternette pek bısı bulamadım da

Güncellemeler:
Hepınız kayıtsız kalmadınız sorumla ılgılendınız.soru okadar sacma ve bos olsaydı sız degerlı kızlar soruyor uyelerı degerlı zamanlarınızı bosa harcamazdınız.:)))

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• sevdiğin kişinin rüyasına girme diye bişey yok ama sevdiğin kişiyi istihare ile görebilirsin..ama hemen görürüm diyede bişey yok..çok samimi olmalısın duada

1|1
    0|0
  • sen bunları bırak, astral seyahati öğren, git yanına sevdiğinin, uyandır rüyadasın şimdi de bir görün gel :) ara astral seyahati bulacaksın başarılar...

1|0
    0|0
  • Leyla İle Mecnun'daki Ak Sakallı Dede'ye başvurmalısın :D

1|0
    0|0
  • öğretmenler odasında ikide bir göz göze geldiğim fazla samimi olmadığım bir bayan öğrenmen vardı, bir gün rüyamda sizi gördüm hocam dedi :)) marifet çok gözüne batmak da her halde :))

1|0
    0|0
  • hahahahahahahahaahahahahaahahahahahahahahahahahahah gece gece ya hahahahahahahahahahahahaha xdxd :::D:D:D::DD:D:D:D:D:D:D allahm sen akıl fikir ver. sevgilinin bilinçaltına işlemen lazım. manipüle etmen lazım,rüyasında senı görmesnı telkin etmen lazım da bu kafayla zor. sendekı kafa tavukta olsa ömür boyu kümesi bulamaz :d

0|0
    1|0
    • senın kafana kurekle vurmuslar galıba bu soruyu bu kadar sacma bulman ve bu dusuk yorumun aptalca bencee

• Neden bulamadığın hakkındaki tespitin nedir?

0|0
    0|0
    • var ama zor daha basıt bısı tercıh ederım :dd

• bence gece rüyaya girmeye çalışma basına felaket gelebilir :)

1|0
    0|0
  • astralseyehatle direkt yanına gidebilirsin :)

0|1
    0|0
  • onu düşünerek uyu... 1 saat 2 saat yattığın yerde düşün.. bir gece de olmaz ... 2 gün 4 gün 5 ay 1 sene her gece düşün sonunda bir gün olur

0|0
    0|0
  • telefon açarsın uyurken kapı açık kalsın ben gelicem diye emin ol rüyasına girersin

0|0
    0|0
  • tam 15 dk sonra seanslar baslıcak. sakın kacırma..

1|0
    0|0
  • Nasıl gördüğüne bağlı :D

0|0
    0|0
  • seni nasıl yaptılar ya

0|0
    0|0
  • Sübhanekeyi 4 kere tersten oku. Ciddiyim.

0|0
    1|0
  • kapıyı çalıp girersin

0|0
    1|0
  • zaten çok istediğin bişey ruyana giriyo senı ıstıyosa girersin

0|0
    0|0
  • Uyumadan önce beynini onunla meşgul etmeyi dene.

0|0
    0|0
    • ama onun ruyasına gırme :)

• Benim beyin durdu gidip film izlesem iyi olacak yanlış anlamışım :/

• puff reelde yapamadigini orda mi yapacan yahu? sacma sorular serisi vol.2

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bulursan bana da söyle belki bir gün işe yarayabilir birinin rüyasına girmek istersem girerim :)

0|0
    0|0
  • Tatlım benim IQ yüksek biraz çok zor durumdaysan eğer cidden paylaşabilirim bak sorun değil ?

0|0
    0|0
    • :ddd ılk defa duymus gıbı yapma bence yeter :d

• ne içtiysen aynısından...

0|0
    0|0
  • aha aha aha :)

0|0
    0|0
  • offf.

0|0
    0|0