Erkekler Tacizcimi Yoksa Kadınlar Dikkatsizmi..?

Malum Türkiyede trafikte bayanlar genelde dikkatsiz ve mıymıntı şöför olarak bilinirler sizce kadınların trafikteki yaptıkları hatalar gerçekten bizlerin dikkatsizliğimi yoksa hayatında kadın görmemiş gibi arabasının önüne direksiyon kıran erkeklerin verdiği sitresmi..?

0|0
1|18

En İyi Kız Görüşü

• ne mıymıntısı ya ? ne dikkatsizi.

hız sınırları neyse ona uyuyorum gerisi beni ilgilendirmez. trafikte millete göre hareket edemem.

viraja giriyoruz sınır 30 . arkamdan hayvan 80 le gelip delicesine korna çalıp solluyor . kazaların tek nedeni kendini şoför sanan erkek sürücüler. taksiciler. minibüscüler. insanı hem çileden çıkarıyorlar hem trafikte yoldan çıkarıyorlar. yeminle çeşit çeşit küfürler üretiyorsun.

çok dikkat ettim kadınların hepsi kurallara uyuyor bunun içinde suçlu oluyorlar.

1|1
    1|1
    • beni bir mal sürekli gelip eksiliyor bugünlerde nedense.

ama mal işte. yapcak bişey yok. zeka yoksunu insanımsı yaratık.

belirtmek istedim.

• Katıldığım noktalar var

Erkekler Ne Diyor 18

• Valla benim ehliyetim yokken kadınlar şöyle araba kullanıyor böyle araba kullanıyor diye sitem ederlerdi, anlam veremezdim. Aşağı yukarı 3 senedir devamlı olarak araç kullanan birisi olarak bayanların araç kullanmakta zayıf olduğunu söyleyebilirim. Kimse kişisel olarak algılamasın gayet başarılı olanlarıda vardır ama benim görerek edindiğim tecrübeler bu yönde.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı şu. Otobanda sol şeritte otobüsün 1 metre arkasından 130 ile gidip selektör yakmıyorsanız mıymıntı oluyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğunluğu soğukkanlı bence çok bildiklerinden değil

kadınlar da daha azimli ama soğukkanlı değil çabuk panik oluyorlar galiba yapıver hemen demiyorlar erkekler gibi kadın sürücü görünce daha dikkatli davranıyorum paniklediklerinde ölüme sebebiet verebilirler ezecekti beni bir tanesi

0|0
    0|0
  • Trafikte kadın sürücü sıkıntı ama sıkıntılı erkek sürücülerde var. Bazı kadın sürücüler var ki; bunlarada nasıl ehliyet veriyorlar diye düşünmüyor değilim

link

0|0
    0|0
    • linktekiler şaka gibiler lşghkfşlfg

söylediklerimde sonuna kadar haklıyım ki aynen öyle :/

• Genelde kadınlardan kaynaklanıyor ancak dikkatinizi çekerim ayrımcılık amaçlı söylemiyorum. Erkek çocuğu küçüklüğünden beri araba endeksli yetiştirilir, bayanlar ise ihtiyaçtan kullanır genellikle. Mecbur değillerse arabayla işleri yoktur. Böyle bir ortamda dikkatsiz sürücülerin bayanlardan çıkması normaldir :)

0|0
    0|0
  • dikkatsizlik denemezde, kadınlar trafikte fazla duygusal ve korkak oldukları için trafiğin akışını etkileyebiliyorlar bı yüzden pek sevmiyoruz :) taciz demeyelim, intikam daha yerinde :)

0|0
    0|0
  • Bi yandan empati yaptımda , Bayan olmak zor gerçekten :D

Kadınlar korkak kullanıyor, erkeklerde bunu biliyor takılıyor :)

0|0
    0|0
  • ikisininde payı var ama şimdi tarafsız olamlıyız kadınlarda dikkatsiz ya geçen durduk yere çarpıyodu biri ışıkta geçmiş

0|0
    0|0
  • göreceli bir durum

0|0
    0|0
  • bunun altında doğal seleksiyon yatıyo diyebiliriz... herşeyle örtüşmez ama..

0|0
    0|0
  • bu hiç yaratıcı bir bahane değil ama yaa

0|0
    0|0
  • Ablacım göbeğe tersten gireni gördüm ben ne diyorsun sen. Hanımefendi kendini ingilterede sanıyordu.

0|0
    0|0
  • mantık olarak ikisinin de doğruluk payı var

0|0
    0|0
  • Ya şimdi orana bakarsak 100 kadından birinde araç oluyor ve dikkatli kullanıyorlar erkekler onca kaza yapıyor kimse görmüyor kadın yapınca kadın değil mi ne beklersin falan filan..

Kırolar kadın görmemiş görgüsüzler o oyunlar peşindeler evet bu durumda emaneti çıkartıp iki el ateş edeceksiniz :)

1|0
    0|0
  • Bu tek tarafa atılacak bir suç değil yani. İki tarafta da var çürük elmalar. Bazı erkekler her kadını düzülmelik görüyor bu doğru. Bazı kadınlar da tahrik etmekten, veya becerilmekten yahut tacizden hoşlanıyor bu da doğru.

0|0
    0|0
  • kadınlar bu konuda iyi değil. yani kordinasyon ve dikkat gerektiren kompilike her türlü araç gerecin kullanımında mıymıntı ve dikkatisiz oluyor çoğunuz.

0|0
    0|0
  • erkeği elle tacizciside var,gözle tacizciside,ağızlada taciz edeni var..bunun nedenide kadındır :)

buda kadının dikaktsizliğiyle alakalı yoksa elin adamı neden taciz etsin

0|0
    0|0
  • ses 1 2 3 füff füffff ses geliyor mu füfff füff :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...