Yarın öleceğinizi bilseniz ne yaparsınız?

evet hic olmiycekmis gibi yasıyoruz arkadaslar fakat yarın olceğimiz soylense bugün ne yaparız?

• Her zamanki gibi namazlarımı kılarım
    30% (3)33% (7)32% (10)Oy Ver
  • Ilk defa namaza sarılırım af dilerim
    10% (1)5% (1)6% (2)Oy Ver
  • Amaan umrumda değil
    30% (3)24% (5)26% (8)Oy Ver
  • Bol bol iyilik yapar sevap toplarım
    20% (2)10% (2)13% (4)Oy Ver
  • Bugün, yapamadığım cılgınlıkları yaparım
    10% (1)28% (6)23% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yaaw 31 de kaldı 3 şık oylayın beyaa:D kimse iyilik yapmak istemiyormu vay arkadas ya

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl yaşarsan öyle ölürsün nasıl ölürsen öyle dirilirsin nasıl dirilirsen öyle hesap verirsin hadis...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Bir kaç uzaktan kumandalı bombayı yutar imralıya kadar yüzmeye başlarım.

1|0
    0|0
    • en iyi seciyim mi:D

• Kaç bin kişi pırtlattığımı bilsen imrenirsin belki de.

Eğer yeteri kadar pırtlangoçsan veliahtım olarak yetişririm seni :))

• :Dpırtlatamazkii pırtlatamazkiiiiiieeee:pppppppp

• seni keser sobaya atardım.

1|0
    1|0
  • Facede yarın öleceğim der helallik isterim beğenenleri vururum:/

1|0
    0|0
  • yarın öleceğimi bilsem.dünya için bir fedakarlık yaparım mesela öldürülmesi gereken insanları öldürürüm,basta tecavüzcüler sapıklar...daha sonra bunları insanlara ders olsun diye ulu orta yerlerde bırakırım,eee haliyle ceza evine atarlar beni zaten bunları yaptıktan sonra sunun surasında ölümüme ne kaldı ki: )

1|0
    0|0
  • Gusul abdesti alır,dua ederdim sabaha kadar... :)

1|1
    0|0
  • 2 rekat şükür namazı kılardım şükür yarabbim derdim ve kefeni giyip sigarayı yakardım azraili beklerdim

1|0
    0|0
  • Her zamanki gibi namazlarımı kılarım normal hayatıma devam ederim tabi arkamda bırakacagım kişileri bilmedikleri yönde sık sık uyararak ve ruhumu teslim ederim yüce allah hayırlısı ile teslim edenlerden eylesin

1|0
    0|0
  • Şıklar değil her zaman namaz kılmam ama çok kıldım, umurumda olur, iyilik yapmaya fırsatım olmaz söylerim öldükten sonra adıma iyilik yaparlar, E zaten değil :)

İlk önce parayı alıp uçağa atlayıp Mekke, Medine filan yapardım gidebildiğim kadar, tabi oraya gitmeden önce herkesi bir bir arar ya da gördüğüme direk hakkını helal et derdim :)

Ben: Abi hakkını helal et...

- Ne oldu lan ne hakkı, helal olsun...

Ben: Abi yarın ölecekmişim...

- Ya oğlum bırak o hocalara mı inanıyorsun yoksa ?

Birde bizimkilere aceleden unuttuğum için uçaktan indiğimde telefon açar, adıma çeşmeler yapın, yine benim adıma kurban filan kesin aman unutmayın derdim, kendi aranızda program yapın her gün birisi gelsin mezarımda yasin-i şerif okusun derdim, sonra Ahmet Kayadan - Anne Ben Ölüyorum'u armağan eder Mekke, Medine filan yapayım derken caminin tekinde ölürdüm :)

0|0
    0|0
    • Hadi ben oyladım ama bu oylamadaki sayının ne önemi var öğrenebilir miyim ? Merak ettim.

• hiiic merak:p

• Merak diyorsun, tamam o zaman bende puanla filan alakalı bir şey zannettim, yeni bir madde mi geldi dedim :)

• namaz falan yalan.insan öleceğini bildikten sonra firavun gibi af dilese de tövbe kapısı da kapanır.namaz kılsam kılardım yine ama yeniden başlamazdım.

biraz sonra sınava çalışıcam ona çalışmazdım evden çıkar ailemin yanına doğru giderdim.kimsenin işe gitmemesini isterdim. ailemle sessiz sakin bir yere gidip hiçbirşey olmamış gibi bir gün geçerdikten sonra gençliğimin geçtiği şehirde çocukluğumda olduğu gibi dedemin dizinin dibine yatmak isterdim ölünce

0|0
    0|0
  • Saat 1 olduğuna göre 23 saatim var, gider gecelik çerez alkol tarzı şeyler ve bir hayat kadını alırım. Tüm gün evde neler neler.

0|0
    1|0
  • Her ne kadar ondan vaz geçmişte olsam gene de onu arar sesini duymak isterdim:(

1|0
    0|0
    • ah benim dertli kardesimm...:((( sende asma lütfen yüzünü...

• Mutlu görünmek sorun değilde bazen içim parçalanıyo be kardeş hani boğazıma bişe takılmış sanki yutkunamiyorum kimse böyle olmasn diye milleti neşelendirmeye çalışıyorum.asma güzel yüzünü kardeş tam bak mutluyum ben:) geçti

• suikast duzenlerım bu ulkeye yıllardır dadanan butun o.c larına

1|0
    0|0
  • İmralıya ya da onun gibilere suikast gerçekleştiridim.

1|0
    0|0
  • Bol bol tevbe ederim ve kimseye söylemezdim. Uslu bir çocuk olup bir yerde ölümü beklerdim. :(

0|0
    1|0
  • ölümden korkum yok... iş yerindeki müdürü döverdim ... daha başka şeylerde yaparım da onlar da bende kalsın :)

0|0
    0|0
  • Bu gece uyumam sevdiklerimin tamamını toplar onlarla vakit geçirir vedalaşırım :)

0|0
    0|0
  • tüm paramla gider karadut şarabı ve peynir alırdım, birkaç koli de sigara tabi müzik de gerekli

0|0
    1|0
  • hiç bişey bende hakkı loanları bulmaya çalışır helallik isterdim

0|0
    0|0
  • 24 saate ne sığar ki ?

0|0
    0|0
  • bu geceden güzelce dinlenirim uykumu alırım, nasıl olsa hesap çetin gececek ayık olayım,son gün ölcem diyede yüssüzlük yapıp korkudan ibadete sarılmam çilemse çekerim kaderimse gülerim :)=

0|0
    0|0
  • çocuklarımla geçirirdim o günümü

1|0
    0|0
  • yarın öleceğini düşünen kızlar çohiticisiniz :/

0|0
    0|0
  • içimde kalan ne varsa herşeyi söylerdim ve sadece sevdiklerimle vakit geçirirdim

0|0
    0|0
  • zaten olabileceğini bildiğim için gider tanıdıklarımı görürüm

0|0
    0|0
  • Parti verirdim ölümüm görkemli olsun arkadaş.

0|0
    0|0
  • Hiç keyfimi bozmazdım :D

0|0
    0|0
  • yapabildiği tüm çılgınlıkları yapacak olan kız kim :D bir haberim var ona! yarın ölecekk

0|0
    0|0
  • öncelikle bir sigara yakar küfrederim :D

0|0
    0|0
  • Nerden kopiledin bu soruyu ben sorcaktım vaz gectim :D benimki 1 saatiniz kalsaydi :Dy

0|0
    0|0
  • Bu saatte caddeye dal doşşak çıplak çıkar koşardım

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• dua ederim bol bol.

0|0
    0|0
  • ailemle helalleşir sevdiğimin kollarında ölürüm diyecekken fikir değiştiriyorum ona bu acıyı yaşatmam .

Ölümü beklerim.

1|0
    0|0
  • Bol bol iyilik yapar sevap toplarım

0|0
    0|0
  • Muse - Nishe dinleyip, sevişirim.

1|0
    0|0
    • Merak edip dinleyeyim dedim tamda şarkısını bulmuşsun, birde redbull içersin sen şimdi tamam kim tutar be.

• hah ondan sonra neden cünüb gittim dersin :D

• hiç beklemem yarını direk öldürürüm kendimi

0|0
    0|0
  • Ucaga atlar memleketime giderdim.

0|0
    0|0
  • C dedik :))

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimden helallik isterim ve dua ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...