Bir insanın gerçekten üzülmesi

kalpten üzülürsen allahta bir gün beni üzenlere cezasını verir, bir gün beni de mutlu eder mi. ama öyle başkasına bela atarak bir üzüntü değil.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dünyada yapan yaptığıyla Çeken çektiği ile kalır .Buna emin Eğer senin sandığın gibi olsaydı Israil .Amerika şuan almanya haritada yoktu Yada bir Aileyi yok eden ocak söndüren insanlar sürünüyordu .Allah bunlara karışmazken senin gönül işine karışacağın mı zannediyorsun .Böyle bir şeye inanmak kendini kandırmaktan başka hiç bir şey değildir .Böyle düşünerek geçmişte yaptıklarından ders almazsın sana tavsiyem intikamın alınmış ya da alınacak duygusuyla hareket edersen seni rahatlatır fakat yine aynı şeyler başına gelir . Ama bunun acısını yaşarsan ders alırsın

0|0
    0|0
    • her şeyin bir zamanı yokmudur sencede?

• ya bir çek git be daha allahını tanımayandan laf dinliyoruz

• tanı tanı sen tanı bak sen tanıyorsunda ne oluyor Seni insan sandık soruna cevap verdik Soruna cevap veren insana saygın olsun görüşü düşüncesi ne olursa olsun

Erkekler Ne Diyor 3

• bu hayatta en çok mutlu olmayı düzgün ve iyi insanlar hak eder. eğer sende onlardan biriysen günün birinde mutlaka hakettiğini alacaksın :)

0|0
    0|0
    • hatalarım oluyor elbet ama kötü biri olmadığımı biliyorum. inş..

• cevap biraz geç oldu k. bakma :) hatasız kul olmaz. herkes hata yapar. önemli olan iyi biri olmak ve hataları görüp onlardan ders almak.

• eden bulur kalpten inan

0|0
    0|0
    • eskiden biraz ah eden biriydim ama artık başıma gelcek diye eden bulur, buldu bile diyemiyorum...

• Etme bulma dünyası..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nasıl bir üzüntü?

0|0
    0|0
Yükleniyor...