Senin anlattığın şeyler karşıdakinin anladığı kadardır!

hani bazen olur da bişeyleri anlatmak istersin ! tutup kolundan ''budur'' diyerek anlatmak...

aşkı yaşamak istersin ama yaşayamazsın çünkü lanet kurallar engeller vardır arada ! bazen de hiç bir engel yoktur ortada kendi kendine engeller yaratırsın. anlamak istemez anlattığını ''büyük insan''

bazen ''git'' diyesin gelir bazen ''kal'' !

ya da şimdi olsa burada anlamayacağını bildiğin halde neler söylemek isterdiniz? tutup kolundan ''kal'' der miydiniz?

link

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu gördüğüm anda hatırlamak istemediğim anılarım canlandı.. vakti zamanında eski sevgilime (gerçi şu anda yenisi yok ama ) 10 aylık ilişkimiz boyunca kendi yazdığım ve emek harcadığım akrostiş şiirlerimi ve özenle hazırladığım görsel şeyleri onunla paylaşarak her ay dönümümüzü sanki ilk kez kutlarmış gibi sevinç ve aşk içinde ona yollardım.. ama o sadece hmm güzel olmuş gibi şeyler der ve ay dönümünü kutlamayı her ne kadar o istese de sadece ben kutlardım..

demek istediğim şey şudur ki: gerek sevgi gerek masum bir tebessüm gerekse imalı konuşmalar falan sen ne kadar düşüncelerini harika bir şekilde anlatsan da karşıdaki.. neyse anladın işte :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgini söylemek en cok öfkeyle bagırarak "seni seviyorum anlamıyor musun lanet olsun" dediginde etki ediyor farkındaysan tüm filmlerde. hersey zirveye geldiginde bogazına tıkandıgında hersey bagırarak seni seviyorum demek 100 lerce defa kısık sesle seni seviyorum demekten cok daha etki eder kalbe. bir an da gözler dolar aglamaya baslarsın. o zaman anlarsın ki bütün engelleri aşan bogazına dügümler olusturan barajlarını tasıran bir sevgin var seviliyorsun ya da. kavga edecek kadar cesur oldugumuzu anlatırız heryerde herkese ama asıl cesareti sevgimiz icin kullanmayı hep ihmal ederiz. cünkü bizce ask uysaldır hersey yolunda sakin sürer giderse iyidir. Oysa ask en hırcın halimizle sarılacagımız koruyacagımız sey olmalı...

0|0
    0|0
  • melankoli kokusu alıyorum :)

0|0
    0|0
  • günün ilk tavsiyesini vermek gerekirse: bugün kendinize bir iyilik yapın ve aşık olmaktan kaçının. g*tü başı dağıtıyonuz sonra.

0|0
    0|0
  • demezdim. gittiyse haketmişimdir ben

0|0
    0|0
  • İntizar'ı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Ağzına sıçayım sevgili, sıçayım ki aşık bir got gör!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Demek lazım dimi?

5*

0|0
    0|0
  • Rocco'mun da dediği gibi 'insanlar çok kötü ama hiçbiri sevilen kadar acıtamaz seven bir kalbi'

0|0
    0|0
  • katılmıyorum bu söz kendini ifade edemeyenlerin savunmasıdır ve bencilcedir.önce karşındakini anlamaya çalışacaksın tanıyacaksın onu anladığı dilden konuşacaksın.ben anlattım anlamadı diye bişey çok bencilce saçma

0|0
    0|0
  • Bak bunu bile anlamaz ! link Anla işte olcayy ! Adam anlamıyor yok !

0|0
    0|0
Yükleniyor...