Aşık olduğum çocuk sürekli başka kızın fotolarınını beğeniiyor

aşık olduğum çocuk sürekli başka kızın fotolarınını beğeniiyor ona aşık olduğumdan haberi yok sürekli kızın fotolarını beğeniyo unutmalımıyım?

Güncellemeler:
şişşşşt toplanın kız faceyi kapatmış :D

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş grubuna baktım, sizin yaşınızdakiler için üzülüyorum açıkçası.Çünkü bir çoğu teknolojiyi kullanırken,teknolojinin zavallılaştırdığı insanlar haline gelmiş,sabahın köründe toplu taşıma araçlarında,cep telefonlarını karıştıran ve mesajlar yazan lise öğrencileri,hep facebook vs gibi sosyal paylaşım sitelerine endekslenmiş aşklar,sevgiler vs.Ama teknolojiyi kullanırken,kültür,bilgi ve birikimden yoksun ve hepside sağımlık inek haline getirilmek istenen yeni nesil çocuklar.Gerçekten onlar adına üzülüyorum,dünyayı toz pembe bulutlar arasına kurulmuş bir eğlence merkezi gibi görecek kadar gözleri kör olmuş,bomboş bir nesil.İçi boşaltılmış bir sevgi ve aşk anlayışı.Sizin içinse şunu söyleyebilirim:Birisinin arkadaş listesinde olan birisinin fotoğraflarını beğenmesi ona aşık olduğu,ondan hoşlandığı anlamına gelmez,ama olabilirde.Benimde arkadaş listemde çok sayıda bayan var ve bir çoğuyla bir merhaba bile dememişimdir,hiç biriside benim sevgilim değildir,ama anlamlı paylaşımların hepsini beğenirim ve bunu yaparkende cinsiyet ayrımı yapmam.Madem bu kadar dert etmişsiniz ve aşık olduğunuzu iddia ediyorsunuz,bundan emin olmanın tek yolu var,karşınızdaki kişiyle konuşmaktan başka çareniz yok.Bu kadar dert etmektense en azından emin olursunuz,kafanızda soru işareti kalmaz.Bunuda bence imkanınız varsa yüz yüze konuşun.Korkmayın insan olmayı başarmış hiç bir erkek sizi sevmese bile,sevemeyecek olsa bile terslemez,rencide etmez,kırıp geçirmez.Eğer ki bunu yapamıyorsanız,bir arkadaşınızdan haber gönderin,o konuşsun sizin adınıza oda olmuyorsa,gene teknolojiyi kullanabilirsiniz,ona karşı duygularınızı özel mesajla yazın,kendinizi ifade edin.Belki sizi önceden düşünmüyorsa bile,küçükte olsa bir şansınız var.Yok bunlarında ötesinde herhangi birini denediniz,baktınız olmadık bir tepki verip,size kırıcı olmuşsa,küçümsemişse ondan derhal vazgeçin,hatta bir daha görüşmeyin,insan olamamış demektir.Şimdiden kolay gelsin...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Beğendigi kızlar yakın arkadaşıysa normal bende beğeniyorum erkek olsun kız olsun.Bide o çocukla aran nasıl samimisiniz.Değilsen bile gidip konusmalısın onunla onu sevdiğini söylemelisin.Kaybedeceksende böyle kaybet derim.

0|0
    0|0
    • arkadası değil bir hafta önce ekledi kız onu oda begenıyo

• Belkide fotografları hoşuna gitmiştir beğenmiştir.Hem onun başkasınn fotoğraflarını beğenmesinden daha önemli olan senin çocuğa hislerini belli etmemiş olman.Git onu sevdiğini söyle en fazla onu kaybedersin şuan olduğu gibi.

• ya şu facebook olayını fazla ciddiye almayın artık, resmen hayatınızı ona göre şekillendiriyorsunuz, ne feysbukmuş arkadaş

0|1
    0|0
  • Senden haberi olmadığını kendin söyledin. Bir şekilde belli etmeye çalış, tavrı değişirse olumlu gelişmeler yaşanabilir...

0|0
    0|0
  • Sanırım senden bihaber.

0|0
    0|0
    • ona asık olduğumdan haberi yok s

• nye begenemz mi

0|0
    0|0
  • bi söylesen istersen aşık oldugunu cocuga!?

0|0
    0|0
    • ya başkasından hoşlanıyosa?

• dul muamelesi mi yapacaklar sana? olmadi yoluna devam edicen hayret yahu,

• demek ki hayatında kimse yok herkesi begeniyorsa :D bu senin icin bir sans işte. olsa begenemezdi :D

0|0
    0|0
    • ya o kızdan hoşlanıosa yoksa neden begensn

• atlama huyu olanlardan hoşlanmıyorum

• madeleinee ne dedin ben bişey anlamadım? soruyu soran arkadasa gelince de bırak zaman ona gitsin iş işten gecmeden sevdigin icin biseyler ypacagına gelmiş burda sümüklerini akıtıyorsun. ask icin ölmeli ask o zaman ask. azıcık yüreli olun

• Şu ana kadar seni farketmemiştir

0|0
    0|0
  • demek o da başkasını sevio :D

0|0
    0|0
    • evet sürekli kızın fotolarını beğeniyo ama sevıyomu onu bılmıorum unutmalımıyım

• unutma ilerde tatlı bir anı olarak kalır.aşık olmak karşılıksız olsada dünyanın en tatlı duygusu

• Erkekler kızları sever. Ama aşk bir kişiyle yaşanır. Belki bir umudun vardır.

0|0
    0|0
    • sürekli fotolarını beğenıyor napıyım unutayımmı

• tamam teşekkrler

• Rıca ederim

• sen de onunkileri beğen

0|0
    0|0
    • ya aklımdan cok geçti ama yapamıyorum yüzüne nasıl bakıcam bidaha :)))

• Arkadaşlarıdır ondan beğeniyordur ? Hem bu boş olduğunu gösterir.

0|0
    0|0
    • arkadası değil bir hafta önce ekledi kız onu oda begenıyo

• Boş ve çapkın erkek :)

• galıba haklısın

• Çocuğun haberi yok normal bir durum. Siz bir açlın bak ondan sonra sizin resiminizden baska resim beğenmez.

0|0
    0|0
    • ya reddederse hoşlandığı biri varsa

• O zaman yapacak bir şey yok önce bir araştır sevgilisi var mıbirilerinden hoşlanıyormu birde genelde aynı kişinin resimlerinimi beğeniyor bir incele.

• Sende başka erkeklerin fotoğraflarını beğen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o da başkasına aşık galiba. gel vazgeç bu sevdadan :P

0|0
    0|0
    • sen her fotosunu begendiğin erkeğe aşıkmısın facesinde ilişkisi yok yazıyo

• :D o da güzel. valla bu facebook olayları çok karışık, adamın ilişkisini de bitiriyor, ilişkiye de başlatıyor.

• ahaha aynen bulaşma :D

• senden haberi bile yok şuan onun

0|0
    0|0
    • zor olmadı mı anlaman :D

• red edilmek olağan bir şey her insana duygu besleyemeyiz bunlar normal ne varmış yüzüne bakamayacak sadece hissettiğin duyguyu söylüyorsun küfür etmiyorsun ki

• Başkasına sordum aldım cevabını daha yeni farkettim mesaj kısmının kapalı oldugunuda yinede teşekkür ederim.

Yükleniyor...