Fitnessa yeni başladım nasıl davranmalıyım?

Arkadaşlar yarın ilk defa gideceğim hiçbişey belli değil daha ordakileride tanımıyorum nasıl konuşmalıyım? Ne götürmeliyim? Zaten hocadan başka biriyle konuşma niyetim yok işimi yapıp çıkmak istiyorum ama nasıl davranmak gerekir merak ettim doğrusu. Teşekkürler. 😅

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Benim senin gibi bir ogrencim vardi gelmeden onceki gun arayip ortami sormustu. Korkuyordu resmen. Havali olma. Olamazsin zaten. Konusma cabasina girme. Genelde isini seven antrenorler salonda ki diger senin yolundan gidip iyi vucut yapan kisiler ile tanistirir. Ama genelde ozguveni fazla olan insanlardir onu da bil.
    Su, havlu, kiyafet yedek gotur ayakkabi ozellikle.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• vallahi abim giderken bir spor çantası götürüuor zaten spor ayakkabıyla git eşofman şort felan git içine çantaya havlu su felan koy

0|1
    0|0
  • Onlar tanışır seninle merak etme 😂

0|1
    0|1
    • Bende onu istemiyorum zaten 😂 Ama olursa ne yapmam lazım acaba 😅

• Bak şunu diyim mi sana eğer tek fitnessa gidersen fitness yapanlar çok egoludur belki onlar tanışmaz ama hocan kaynaştırır seni. Benim hocam boks klübüne aldı beni ve ilk günden müsabakalarda falan ismimi bilmeden uzun saçlı kız diye tanırlardı öyle çağırırlardı. Tanımadığım insanlar

• Spor salonları böyle okul, kurs gibi ortamlar değildir. Herkes istedigi saatlerde gidebildiği için hergün farkli kişileri gorebilirsin. Yani kimse kimseyle pek konuşmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kiz gorunce agirliga abanma aman diyim

0|1
    0|0
  • Seninle konusan olmadikca konusma eger sosyallesme amaciyla gitmiyorsan sporunu yap cik. Havlu temiz ayakkabi yedek kiyafet sampuan ve su götür. Hocayada soru sormaktan cekinme hareketleri iyice ögren ve hocanin vücudu iyiyse vücutla ilgili sorular sorma. Iyi sporlar.. :-)

0|1
    0|0
  • sosyal fobi falan mı var acaba, salonda kimse birbirine karışmıyor normalde, Bençte yardım et diyen olur en fazla

0|1
    0|0
  • sen fitnessi disco sandin herhalde

0|1
    0|0
  • Doğal davran kardeşim sadece fazla ses yapma

0|1
    0|0
    • Ben ses yapmaktan ziyade kimse bana bulaşmasın istiyorum ama elbet bulaşan olur 😅

• Gittiğin yer küçük bir yerse bulaşan olmaz ama büyük bir yerse belki olabilir

• İyi davran üzme tövbe est nasıl davranirsin öyle davran banane

0|1
    0|0
    • Knk sen git südyenim büyük oldu diyen gizli kızların sorularına onlar gerçek yardım istiyor çünkü

• kulakliklari takarsin müzikle sporunu yaparsin rahat rahat

0|1
    0|0
  • ilk gun zorlama öbur gun oturamazsn :)

0|1
    0|0
  • fazla kasma, yağlı yeme

0|1
    0|0
Yükleniyor...