Rüyalarınızı gerçektr yaşadığınız oluyor mu ?

Örneğin rüyanızda bir yakınınız ölüyor ve bir kaç gün sonra kaybediyorsunuz bunun gibi? Matematik sınavım çok köyü geçti geçen gün. Rüyamda eokula giriyorum 3. Sınav notum 25.. Ertesi gün notuma bakayım dedim harbiden 25 çok şaşırdım daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım gerçi benim gerçekleşen rüyam çok şaşıralacak derecede değil ama bu da bir tesadüf değil mi? Ayrıca notumu 50 falan bekliyordum düşük hesaplasam sınav etkisinde kaldım diycem çok garip siz hiç öyle bir şey yaşadınız mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benim tam tersi yaşadıklarım rüyama giriyor. her şey olup bitiyor en son rüyayla süsleniyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilmen, fikren , bilmen zayıf insanlar bu vasvasalara kanacaktır doğal olarak

25 miş puahahahah matematik özürlüsü seni

0|0
    0|0
    • Matematik derslerine giremedım maçlarım vardı açıkçası normalde yabancı dillerim olsun diğer derslerim olsun , mayematik onlar kadar iyi değildir. ayrıca dalga geçilecek bir konu değil hadi ben matematikten ders alırım düzeltirimde böyle insanlar ne olacak bilemiyorum

• keşke heryer benim gibi insanlarla dolsa yeryüzü cennet olur :D

ne maçı la kızlar artık futboldamı oynıyor allammmmmmmmm

• Bir an önce öl madem sen cennete git bizde kurtulalım :D futbol demedim voleybolcuyum

• Lucid ruyalarımla mutluyum aga ben,

0|0
    0|0
  • Her gün kabus gören birisi olarak hiç yaşamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evt yasadım ve çok korkunctu

0|0
    0|0
  • Benim öyle değilde bazı rüyaları aynı şekilde birkaç kez görüyorum ya .O neden olabilir acaba

0|0
    0|0
Yükleniyor...