Ilk kez denediğiniz şeylerde hayalkırıklığı yaşadınız mı?ve kendinizi nasıl toparladınız?

ilk yemek yapmak

ilk araba sürmek

ilk kez herhangi bişey yapmak

aklınıza ne gelirse hayalkırıklığı yaşadınız mı?yoksa üstesinden gelebildiniz mi?hayalkırıklığı yaşadıysanız kendinizi nasıl toparladınız?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk topu attigim zamani hatirliyorum. Potaya yetistirememistim haliyle. O zaman o kadar koymadi ama 3-5 kere denedikten sonra bi' "Yapamayacagim heralde" cokmustu uzerime. Yillar sonra 9-10 yasindayken hatirladim tekrar.

Efes Pilsen...

Gungoren'de les gibi maya kokusunun icinden gecerek antrenmana gidiyorum. O zamanlar meshul anahtarliklar vardi. Iskelet seklinde... Onu kaybetmistim, onu ariyorum yerde. Ibrahim Kutluay ile carpistik. Oyle tanismistik...

Sonra ben tanimiyorum tabi adami, baktim kocaman boyu var falan... Ilk o antrenmanda ateslemistim kendimi.. Sonra aldi basini gitti...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• acemi şansı her işe yeni başlayanlarda vardır. Başarısızlık yoktur o yüzden. Hevesi kaçma durumu vardır.

0|0
    0|0
  • ben genellikle üstesinden gelen bir insanım ve ilkleri yaşamayı çok severim mesela ilk araba sürmek bana keyif vermiştir her ne kadar arabayı stop ettirsem de.. :D

0|0
    0|0
  • Şuana kadar hayal kırıklığı hiç yaşamadım ama insanlarla olan ilişkilerimin çoğunda hayal kırıklığı tabiki yaşadım.

0|0
    0|0
  • Makarna yapmıştım daha doğrusu yapamamıştım. Paketten çıkartıp yeseydim daha iyiydi.

İlk kez evi yakma denememde de başarılı olamamıştım. Hemen söndürmüşlerdi.

Aklıma başka birşey gelmedi :/

0|0
    0|0
  • Evet yaşadım ilk kez biriyle evlenmek istedim Hayal kırıklığı yaşadım Ve Halen toparlayamadım :)sorunu yakından takip ediyorum

0|0
    0|0
  • üstesinden gelebilidm şuan bir iş peşindeyim dur sölerm

0|0
    0|0
  • o şeyi birdaha yapmam

0|0
    0|0
  • pek yaşamdım sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neden hayal kırıklığı yaşayaımki zate ilk kez yapıyosam hata yapmam gayet normal

0|0
    0|0
  • hangi ilk yahu kaç kez ek,lerden yapmaya kalkıştım sonu hep hüsran

yakınlarda 11.yi denicem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...