Neden tek bir kadınla hayatınızı sürdüremiyorsunuz?

Şimdiye kadar sevdiğim tüm erkekler aynıydı ama şimdi ki baya bir yavşak her kızla konuşur her kıza asılır ve 2 haftadan uzun ilişkisi yok bu neden böyle tek bir kişi olmalı insanın hayatında ruh eşi her şeyi olacak tek bir insan fakat her gün ayrı bir kızla olmak hoşlarına gidiyor heralde, tabi herkes aynı değil. Peki böyle bir erkeğe ne yapmak gerekir ki, sadece bir kişiyle hayatını sürdürmesini ve o kişininde ben olmasını istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• siz tek kişiyi sevecek erkeği çekici bulmuyorsunuz.sorun sizde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• cinsel istek. bir kişiden sıkılmak olabilir :) hergün aynı tatlı yenilmez diye düşünen erkekler yani :) kendi tercihi doğaldır.

bende tanışıyorum. çok kişiyle en uygun kişiyi bulmak amacı ile hem eğleniyosun iyi oluyor :)) cinsel bir istek yok konuşuyosun sohbet ediyosun iyi geliyor :)

1|0
    1|0
  • Hem yavşak diye tanımla... hem de hayatını sadece seninle sürdürmesini iste... bu ne pehriz ne lahana turşusu derim senin gibi kıza...Vazgeç sen öyle avuntulardan.

1|0
    0|0
    • çünkü öyle zaten ben onun bu huylarından vazgeçmesini istiyorum onun için soruyu sordum zaten azcık mantıklı olursak

• Saçmalamışsın bence :)

• valla ben tek eslılıkten yanayım olmayan erkek arkadasların dusuncelerıne de saygı duyarım

2|0
    0|0
  • destan yazmaya gerek yok Erkektir yapar.

1|0
    1|0
  • gözünüz yanınızdakinden başkalarına da kaydığı için olabilir.

1|0
    0|0
  • Yooo o tamamen senin cıktığın ; afedrsin ama yavşağn sana ilgisiz olduğunun basit bir göstergesi.

0|0
    0|0
  • seven erkeği kovalarsan olacağı budur tenimiz uyuşmaz burnun yamuk demezler mi kızım o kadar çocuğun hepsi mi yamuktu

0|0
    0|0
  • Yok öyle bi'şey. Ömür tek bir insanla geçmez Belli bir zamandan sonra sıkıcı, çekilmez olur hayat. Sen bile şuan tek insanla ömrümü sonlandırıyım diyorsun ama yapamazsın. Duygusal ve cinsellik anlamda yenilenmeye ihtiyacın olur.

0|0
    0|0
  • Sen öylelerini buluyorsan tüm erkeklerin suçu ne ki..

0|0
    0|0
  • en baştan seçimini yaparken kendi istediğin karakterde seçeceksin :) sadece tip ve paraya değer vererek seçim yapıyosunuz sonra karakter uyuşmayınca şikayet ediyosunuz.

1|0
    0|0
  • 18-24 arası genelde piyasa kızlarıyla gününü meşk etme düşünülür.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...