Galatasaray yinemi kotu olacak?

Siralamada yinemi berbat olacaz acaba

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anki hocaya güvenim sonsuz çalışkan bir karakter yapısı var normalde sabah 9.30da kahvaltıyla başlayan kamp şimdi sabah 7 de koşuyla başlıyor saat 10da 2. Antremana geçiliyor bu ara antremanda sakatlanan görürsen işte onlar geçen senenin yatanları demektir valla güzel bir forvet ve orta saha ile bu iş halledilir pato galatasarayı takip etmiş bugün işte luiz adrianoyu her kanal söylüyor bony de geleneilir cityle ilişkiler iyi forveti halledip orta sahaya yoğunlaşacaklar diye düşünüyorum en az 2 transfer olursa şampiyonuz yoksa unut

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güvenemiyorum 2016 dan sonra. Bildiğim tek şey iyisiyle kötüsüyle Cimbom ❤💛

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk 3 hayal

0|0
    0|0
  • Snamıyorum geçen seneki gibi Galatasaray beklemiyorum şampiyonluğa oynarız diye düşünüyorum sadece lig var sonuçta lige odaklanılacak şampiyon olurmuyuz daha çok erken ama geçen seneki gibi olmaz.

0|0
    0|0
  • Riekerink gelene kadar adam akıllı kondisyon çalışmamış bir Galatasaray vardı. Fenerle oynanan finalde bile Podolskinin frikikten pas organizasyonuyla attoüo şut bile hocanın bir şeyler yaptırdığını gösteriyor. Teknik direktörümüz karakterli bir hoca. Türkiyede karakterli adamların harcandığını göz önünde bulundurursak. 2-3 mağlubiyetten sonra ultraslan isimli oluşum direk istifaya davet edecektir. Böylede başarı ne kadar olur tartışılır.

0|0
    0|0
  • Galiba öyle olacak çünkü yönetim değişmediği sürece bu hep böyle olacak

0|0
    0|0
  • Bu sene galatasaray rahat şampiyon olur en az 15 20 puan fark atar rakiplerine

0|0
    0|0
  • Yine öyle olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...