Böyle kil verir miyim?

Arkadaşlar 80 kiloyum boyum 1.79 5 kilo versem yeter şimdi eskiden akşam spor yapıyordum işe başladım mobilya döşemecisinde mobilyalar taşıyorum arada bazen yastık dolduruyorum vs günde ortalama 8 bin adım atıyorum 400 kaloriye denk geliyor sabah gevrek öğlen karışık tost akşam yemekte ne varsa gece yarısı atıştırmalık bişeyler yiyorum kilo verirmiyim böyle?

Güncellemeler:
Lütfen görüşlerinizi söyleyin
ÖNERİİİ

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha çok kalırsın. Hamur işleri vb ekmeği tammen keseceksin ve katiyen akşam 6 dan sonra hiç bişey yemiceksin. Ara öğünlerde çok acıkrsam meyve ye. Bide çok acıkırsan yine günün herhangi bir saatinde önce su iç doyduğunu hissetmezsen aşırıya kaçmadan bişey ye. Hatta aç karnına iki tane salatalık yersen metabolizmayi çalıştırığı için iyi sonuçlar alırsın. Şimdi bunları dedim ya sanma ki 0 bedenim. Ben bilincindeyim fakat işime gelmediği için uygulamıyorum. Bunlar işe yaramazsa bile şundan eminim ki bu şekilde veremezsin kilo. Köftecide çalışıyodum kilo vercem diyodum garsondum çok koşturuyorum diye ama seninki de benimki gibi akşama kadar yemekte köfte falan yiyodum 5 veriyosam bir yemekte 10 alıyodum jsjsk

0|0
    0|0
    • Ben akşama kadar köfte yemiyorum ki bir öğle arasında yarım tost yiyorum cok lüks bir yerde çalışmıyorum meyve bulamam götürmeside uzun iş bir tosttan bişey olr mu ya yarım

• Olur. Çünkü sade tost yemiyosun ki o gün içersinde. Hepsi tetikler birbirini yani. Bak acıktım yine senin yüzünden he

Erkekler Ne Diyor 1

• Tam tersi kilo alırsın beslenme düzenin çok kötü

0|0
    0|0
    • bir tost var kotu olarak başka ne var

• Atıstırmalık derken onu kast ettim tabi cogu kişi abur cubur yer o saate sende haklısın peki hala daha kilo veremem mi sence

• Bol protein alman lazım
      Sebze alman lazım
      Kompleks karbonhidrat alman lazım (bulgur yulaf vs)

Bunları almazsan kıtlık alarmı verilir ve metabolizma yavaşlar.

Metabolizman yavaşsa tabiri caizse su içsen yarar.

Doğru yöntem az ve sağlıksız şeyleri yemek değil, yeterli ve sağlıklı şeyleri yemek.

Yükleniyor...