Arkadaşlar, protein içmek zararlı mı?

Zararları var diye duydum. Spor yapanlar, bilgisi olanlar yardımcı ola bilir mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• protein zararlı değil iğne harici herşey yararlıdır

1|0
    0|0
    • Kendim kokteyl yapsam o aynı etki yapar mı protein tozuyla?

• Peki yağ yakıcı alırsam kilom düşer mi?

• kilon düşer ama yağ düşer sadece artık nekadar yağlısın bilemem

En İyi Kız Görüşü

• Asiriya kacmamak lazim yaslandigin zaman sarkmalar yapiyo en iyisi duzenli beslenip kas kutlesini olusturmak calismak sart

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Protein tozu zararlıysa et yeme süt içme tavuk yeme?

1|1
    0|0
  • protein tozlari zararlidir.. icindeki maddeler sagliga zararlidir... dogal yoldan al proteini..

1|0
    0|0
    • Doğal yol? yani nasıl ala bilirim?

• tavuk eti tavuk göğsü kirmizi et yumurta.. bunlari bolca ye.. internete yaz protein iceren besinler diye.. hep et yemek maddi acidan sorun olur diyecek olursan baklagillerde falan da var..

• zararlıdır...

1|0
    0|0
  • Kedi yetişmediği cigere mundar der
    Senin gibi kıçlarını kaldırıp spor yapamayacak ları için seni kıskanıp aşağı çekmek isterler. Ha et yedin ha toz tek fark birinin alımı daha kolay
    Şuana kadar kimsenin Protein tozundan öldüğünü görmedim tabi ölçüyü kaçırmasan
    Spor yapman güzel sevindim adına :))

0|0
    0|0
    • Ben de tanımadığın birinin adına sevinmene sevindim yeni samimiyyetine :) peki protein i iki ay falan içib sonra içmesem ne olur? Bedenim düşer mi?

• şu an benim yaptığım blender atıp enerji bombası oluyor ama dikkat et hormonlara :))

• Peki zarar değilse neden sen de protein tozu değil de kendin yaptığın kokteyli içiyorsun?

• Değil.

0|0
    0|0
  • onun yerine lor peyniri ye.
    aynı şey.

0|0
    0|0
    • Ciddi misin?

• fakat whey protein kadar kana hızlı karışmaz.
      whey proteinin olayı da zaten budur.
      eğer protein ihtiyacın varsa bunu hatrı sayılır derecede lor peyniri ve diğer karışımlar ile elde edebilirsin. fakat günlük planına programına dikkat etmen gerek. atıyorum gün içinde yemen gereken et miktarı var. sen bunu dolduramadın. orada yardımına protein tozu koşar.
      zararlı mıdır? değildir kanımca. fakat doğal besinlerin verdiği verimi başka hiçbir şey vermez bunu da unutma.

• Çok teşekkür ederim

• Böbreğini ve karaciğerini olmasi gereğinden biraz fazla çalıştırır sadece. Öyle söylenildiği gibi kötü yanları yok

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayııııııır

0|0
    0|0
  • Tıbbi amaçlı kullanılan mamalardan kullanabilirsin

0|0
    0|0