Gönül işlerinden anlayanların yorumunu bekliyorum lütfen.

Evimizin altında çalışan tertemiz dörtdörtlük bir kız hoşlandım.Kız her yönden tertemiz.Hergün babanemin tansiyonunu ölçmeye geliyordu bakışıyoduk resmi bir şekilde konusuyoduk.Ötesi olmuyodu iş yerinede gidip konuşamıyodum benim yüzünden işinden felan olur diye el kapısı sonuçta..Aneme söyledim anne sen söyle hem ağzını yokla hem oğlum şenle tanışmak istiyo de dedim.Annem söyledi.Kız tamam ben size düşüneyim kararımı bildirirm demiş.2 hafta sonra annem sordu kızım kararın ne diye cenazemiz var yakınımz oldu oraya gidip geliyoruz aklımda unutmadım demiş.Birkaç gün sonrada babannemden bizim evin telefonunu alarak akşam evi aradı.Ben Şu an düşünüyorum telefonunuzu aldığımı söylemek için aradım ben sizi arayıp kararımı bildircem dedi 1 buçuk ay oldu ses yok bu kız ararmı aramazmı ya da hala düşünüyormu anlamadım.

Güncellemeler:
EVET YOKMU BAŞKA YORUM YAPAN ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yaşım 15 ama böle konuları anlarım, yaşıma göre olgun biriyim. Abi madem öyle bu kız senden hoşlanmıor, ararrım araım die senii kullanıor, bırakk ne hali varsa görsün biliorum unutmak zor. UNUTMAKK ÇOK ACI VERİR. ama bunu yenmelisin böle 2 yüzlü kişlerden ümit bekleme, BU KIZIN BERKİ SEVGİLİSİ VARDIR VE SANA SÖYLEMİYORDUR BUNU DÜŞÜNDÜNMÜ? .. bak abi üzülme bırak o senin peşinden koşsun umudu kes başka birilerini bull SAĞOLL DİNLEDİĞİN İÇİNNN...

0|0
    0|0
    • bakışları hiç öyle değildi ama aramaması da sinir ediyo insanı.İnsan olumlu ya da olumsuz bir cevap verebilir. değilmi.Bende umuduğumu kesmeye başladım artık.bi 15 gün daha beklerim ondan sonra benden günah gider.Yorumun için tesekkür ederim saol bacım

• ark. ekliim burdan bekle, aynen :D ama abim yaşındasın :D

• hani gelmediki istek. abin yerindeyim tabi bacım başka ne olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• çok düşünceliymiş.. :)) şaka bir yana biraz fazla uzatmış bence sen bir kez daha arat kızı.. yine aynı şeyi yaparsa da bir daha arama bırak ömür boyu düşünsün.. :)

0|0
    0|0
    • aratamıyorumki elimizde telefonu ya da ulaşcak hiç birsey yok.Sadece bizim telefonumuz onda var.facede bütün sosyal medyada bile aradım yok. :)

• evet katılıyorum ümidi kesdim gibi bişey ama annem hala arayacak sen bekle diyo sen kadın milletini benden iyimi biliyosun diyo. :D :D

• annen diyosa doğrudur.. :) anneler yanılmaz.. :)

• yılan hikayesne dönmüş cidden.arama ihtmali yüksek bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdiye kadar aramadıysa, kararını senin için olumsuz yönde vermiş demektir.. Üsteleme artık değilim keza iyice uzaklaştırırsın... unutmuştur diyede düşünme,sıradan bir olay değil.

0|0
    0|0
  • bence anneyi araya sokmamalıydın, açık açık yüz yüze sen konuşmalıydın.. Bence kız seni reddetmeme sebebi anneni ve büyük anneni tanıması gibi geliyo kırmak istemeyişinden kaynaklı olabilir ama demem o ki kaptırma kendini. unut gitsin dostum

0|0
    0|0
    • niyetimiz ciddiydi kardeşim ya. ne bilim öyle kalkıpta bir erkeğin yüzüne bakacak bir kız değil anlatabildimmi ters tepmesinden cekindim.anneye söyletmemin sebebi ciddi olduğumuzu anlasın diye.yoksa gidip konusmazmıydım

• bu ne be,

yok böyle bişey...

0|0
    0|0
Yükleniyor...