Bügün elini tuttuğunuz sevgilinizin.. 2 gün sonra hayatınızda olmayacağını bildiğiniz oldu mu hiç?

ne garip ne caresiz bir duygudur bu... gozlerine doya doya baktınız mı hic... ellerini sıkı sıkı tuttunuz mu... oysa onun birseyden haberi yokken.. ayrılmak zorunda olduğunuzu bile bile boa kurek cektim dediniz mi?...bidaha kimsenin gozlerine ona bakacağınız gibi bakamayacağınızı hissettinizmi... offfff nasıl bir acıdır bu.. nasıl bir kaderdir... neden...nedenn...

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ölümden bahseder gibi olmuş..hayatta olan insanların ayrılığı bu kadar kati değildir..

zor mutlaka ayrılıklar ama zamanla yeniden seviyor insan...işte bu anlattığınız duyguyu anları bir hikaye gibi hatırlıyor yıllar geçtikçe siliniyor, hissedilmiyor..ve lakin bir daha birine öyle bakmak istesende 20 yaşında olmayacaksın..geçmişinize küserek yaşlanmayın nolur..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• nalann sakin ol yavrum hepsi geçicek :D

0|0
    0|1
  • Hayır hissetmedik biz çünkü bu yazdıklarını dünya da tek sen hissettin başka milyonlarca insan hi. Aşık olmak nedir bilmiyor tek sensin haaa milyarda bir leyla mecnun şirin ferhat falan var bide... :)

0|0
    0|1
    • sıradan bir olaymı bu ne dalga geciyon kardes ya

• ya benim mesele farklı be kardes calışmamı istemiyor...

• Hallolur be kardes kasma ... Konuş ınsansınız anlaşırsınız

• hayatımızda şu yönde bakamadığımız için arkadaşım direk aşk sevgi odaklı bakıyoruz o anı düşünüyoruz halbuki güzel arkadaşım çevreli birazcık mantık kullanabilen biri olarak ileriyi göreceğin kişinin elini tutacaksın

0|0
    0|1
  • canım cıcım ayları herkes cok asık herkes birbiri icin ölür.bi süre sonra ayrılınca herkes birbirine dusman.herkes kendını kandırıyor.ask falan hıkaye.mılletın derdı yalnız kalmamak.ortalık ask kaynıyor yalanın vergısı yok herkes cok sevıyor.

0|0
    0|1
  • sız kızlar ne kadar ınce seylerı dusunuyorsunuz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Oldu. O yüzden de fazla samimi olmadım.

0|0
    0|1
  • İnce Hastalığa Tutulacaksın..!

0|0
    0|1
  • bu kadar sevip ayrılmanın mantıgı ne ki

0|0
    0|1
  • ya maalesef oldu ama yine de elini tutmaya değerdi

0|0
    0|1
  • elini tutmama ,sarilmama sansim olmadi ama ondan vazgecmemin zamani gelmisdi artik ,sonuncu defa konustum fozlerinin icine baka baka o kadar yani :(

0|0
    0|1
  • yıllarını verıp o hııc gıtmeyecek sandım hep sankı bır omur yanımda kalıcaktı o ama baskasıyla evlı ve ben hala ona asık lanet olsun

1|0
    0|1
Yükleniyor...