Fenerbahçe'nin transferlerini nasıl buldunuz?

Gregory van der Wiel: Bedelsiz yaş 28 sağ bek
Roman Neustadter: Bedelsiz yaş 28 stoper
Aatif Chahechouhe: Bedelsiz yaş 29 ofansif orta saha
İsmail Köybaşı: Bedelsiz yaş 27 sol bek
Martin Skrtel: 6 milyon euro yaş 31 stoper

Tarafsız olun lütfen...

• Başarılı
    22% (14)36% (51)31% (65)Oy Ver
  • Başarısız
    42% (27)32% (46)35% (73)Oy Ver
  • İdare eder
    36% (24)32% (45)34% (69)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|27

En İyi Kız Görüşü

• Çabuk unutmayalım arkadaşlar yapmayın :(

1|0
    0|0
    • Neyi çabuk unutmayalım ne yapmayalım anlamadım?

En İyi Erkek Görüşü

• Uefadan gelen uyarı iyi oldu bence. Milyonlarca lira verdiğimiz oyuncular çöp çıktı. Bunlar daha iyi olacak bence.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 26

• İsmail ne kadar Caner in yerini dolduracak
    Nani nin yerine kim geldi? Aatif mi
    Wiel alışana kadar Gökhan in eksikliği hissedilir
    Volkan ve Fabiano sakat kalede sorun var
    Fernandao 100 kilo üstünde olduğu sürece katkı veremez

0|0
    0|1
  • bir Galatasarayli olarak doğru tranferler yaptigini dusunuyorum fenerbahçenin bedelsiz gidenlerin yerini ve diğer kayiplari en akilli sekilde doldurdular... İş hoca da bitiyor bence artik

0|2
    0|0
    • Tarafsız bir yorum gördük sonunda çok şükür.

• Başarısız diyen futboldan anlamıyordur

0|1
    3|2
  • Skrtel ve Neustadter alındığına göre Kjaer gidecek herhalde. 6 milyon euro fazla olmuş 31 yaşında adam için. van der Wiel üst düzey futbolcu, İsmail'de bedava alındığı için mantıklı, yoksa Caner'in yarısı etmez.

0|0
    0|0
    • Kjaer gitmiyecek :D kendisi bile dedi Fenerbahçe'ye aşık oldum beni bırakmadığı sürece bu takımı bırakmıyacam diye. kjaer daha 27 yaşında chalsea 15 milyon euro verdi ama kabul edilmedi :D skrtelin istatislikleri inanılmaz üst düzey o yüzden 6 milyon euroya yine iyi almışız diyorum.

• iyi gibi görünüyor tabi sahada katkılarını üst düzeyde verirlerse...

0|0
    0|0
  • Gelenler kadar gidenlerde önmeli ama takımda bu yanıltmasın bizi.

0|0
    0|0
    • Gidenlerin hepsi moruk ya 32 üstü veya serdar gibi bir boka yaramıyonlar. çöplerden kurtulduk. nani hariç.

• Fener akıllandı artık.

0|1
    0|0
  • yerinde transfler oldu

0|0
    0|0
  • başarılı ve hedefe ulaştıracak transferler olarak görüyorum
    10 numara ihtiyacı var o konuyada çözüm getirmeli

0|0
    0|0
  • Van der Wiel çok iyi.
    Skrtel iyi.
    Aatif kapalı kutu iyi olabilir ama elde de patlayabilir.
    İsmail kötü.
    Neustadter kötü. Sonuç olarak idare eder.

0|0
    0|0
  • Oraya güzel güzel bedelsiz bedelsiz yazmışsın fakat ortada verilen imza paraları var bunları da işin içine katmak gerek

0|0
    0|0
    • Wiel 1.5 aatif 1 ismail ve romane imza parası verilmemiş skrteli bilmiyorum

• TR standartlarında ilk 2 sıralamasını zorlar. Genel olarak vasatın biraz üstü oyuncular.

0|0
    0|0
    • Takıma dönen stoch hakan emenike salih gibi oyuncularımızda var alt yapıdan ramazanda çıktı. şu an bir 10 numara eksik hakimde gelirse bu yıl büyük bir şüpriz ola bilir.

• yani performansları iyi olursa başarılıda olurlar. sadece paramı alıyım gerisini boşver kafasını yaşarlarsa o zamn fazla durmazlar. herkes kendine düşeni yapmalı.

0|0
    0|0
  • Bence başarılı. Sadece yapılan transferler değil gelen kiralıklar ile mükemmel bir takım olduk. Tabi geçen sene naninin söylemini yabana atmamak lazım. Takım olabilmek çok önemli. Ben Fenerbahçe taraftarı olarak desteğimi esirgemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Bedelsiz topcu alabildiğini gösterdi helal olsun gecensene saçtı o kadar.

0|0
    0|0
    • Şu aziz yıldırımın gitip yerine ali koç geçse daha neler neler olurda aziz gibi bir el firenimiz var lanet olsun.

• Bir Beşiktaşlı olarak baya başarılı transferler yaptı Fenerbahçe eğer Galatasaray ve Beşiktaş acilen transfer yapmazsa Fenerbahçe açık ara şampiyon olur defans baya bir sağlam.

0|0
    0|0
    • Açık ara şampiyon olacağımızı sanmıyorum ama dediğin gibi transfer yapmazlarsa çok avantajlı olacağız.

• seneye bunlarıda gönderirler...

0|0
    0|1
  • Başarılı Nani'de kalsaydı süper takım olurdu

0|0
    0|0
    • emenike salih stoch hakan ramazanda katıldı takıma. şu an sadece bir 10 numara bekleniyor oda başarılı olursa yine idare eder ama naninde olmasını isterdik yapacak bişey yok :/

• Çok yaşlılar

0|0
    0|0
    • Aziz varken bunada şükür diyeceksin

• bir sağ bek iyi diğerleri çöp belki atıf şeşu

0|0
    0|0
    • Skrteldemi çöp yuh

• Bu sene de başarı gelmezse sen o zaman gör

• Valla liverpool hoşçakal mesajı paylaştıı yorumlara baktım hemen hemen tüm liverpool oyuncular bukadar ucuza nasıl satarsınız diye isyan ediyor. skrtelin istatislikleri inanılmaz yüksek. o yüzden 6 değil 10 versek yine bişey demezdim. adam daha 31 yaşında hatta 15 aralık doğumluymuş 30 desen yeridir. 34 yaşına kadar götürür. zaten hakan diye bir stoperimiz var 22 yaşında. şu an onu kimse bilmiyor ama inanılmaz bir yetenek. stopere belkide bu yüzden genç alınmadı. hakan çok potansiyelli. valla başarı gelmezse hiç kimse isyan etmez para harcanmadı hiç yoksa.

• Is yapar diycem ama fenere giden mındar oluyo

0|0
    0|0
  • Hani kadroyu gençleştirme çabaları gene morukları almışlar

0|0
    0|0
  • Bu sene üçüncü olursunuz.

0|0
    0|1
  • Naustander arkaya çok top kaçırır çok hantal bir oyuncu skrtel yerden çok kötü ama hava topları kjaerden daha iyi o da tırt atıf iş yapar van der wieli nani gibi yerler ismail zaten gelişine gidişine sevinen yok 😊

0|0
    0|0
    • Skrtelin hava topu kazanma başarısı %77 kontura atak kesme başarısı %82 hucum organizasyon savunma oranı %69. kornerleri savunma başarısı %74. bence 6 milyon euroya çok sağlam stoper aldık. ingiltere liginde son 3 yılın en çok gol atan stoperi ve oyun kurucu stoperler arasında 8. sırada ingilterede.

• Skrtel bu yılın bombası olacak iyi anlamda değil ama bak görürsün koca liverpool sağlam stoperi bırakmaz heleki 6milyona hiç bırakmaz kjaerden ondan çok daha iyi bir stoper bu sene görürsün ya da bence diyim 6 milyona çöpe gitti 1 2 milyon daha verip kamil gliki alsalardı harika olurdu bence yanlış transfer hamlesi kjaerin yanına yakışmaz

• Koybaşı iste

0|0
    0|0
  • Tabiki de başarısız kardeş yani.

0|0
    0|0
    • Nedek başarısız 5 transfere 6 milyon euro çıkmış. hepsininde bir seviyesi var.

• Çok taraflısın.

• Fenerbahçe'liyim kardeş :)

Yükleniyor...