Hafta sonu yapılanAÖF vize sınavınız nasıldı ?

Hafta sonu yapılan anadolu üniversitesi açık öğretim vize sınavınız nasıldı arkadalar ? ( işletme 4. sınıfta olanlar özellikle sizin yorumlarınızı bekliyorum ) hangi bölüm ve kaçıncı sınıfta olduğunuzuda yazabilir misiniz ? finansal tablolar analizi dersi hariç hepsi berbat geçti benim ki, nasıl soru sormuşlar hiç anlamadım lan o kadar çalıştım çok yabancı geldi sorular, türkiye ekonomisi berbattı bide strateşik yönetim-2 ' nin sorularının neredeyse %85-90 ı 4. konudan çıkmıştı , o kadar çalıştık anasını satayım yine berbettı, allaha kaldı işimiz..çok sinirliyim çok, lanet olsun böyle sisteme böyle düzene böyle adalete..altı üstü 4 tan dersim var onları verince okulu bitirip sktrolup gidecem canımdan bezdirdilier,bide 12 saat mesaisi olan bir işte çalışıyorum ve ne yapıp edip zaman o yorgunluğun üstüne zaman ayırıp ders çalışıyorum ama sistem herşeye engel..lanet olsun binlerce kez lanet olsun..daha çok şeye lanet edecemde sorum silinecek diye yazmıyorum...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim gibi 600.000 kase kullanıcısı da girmemiş heralde neyse sana başarılar ^^

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kimse cevaplamamış.hayırlısı kanka.

0|1
    0|1
  • yedi taneye girdim altısı epey iyi birini salladım

0|0
    0|1
Yükleniyor...